HizmetİzmirSağlıkŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Ayak Bakım Merkezi Tavsiyesi!

Yaşam boyu üzerinde durduğumuz ayaklarımıza sizce ne kadar zaman ayırıyoruz? buuON ekibi olarak sizlere İzmir’deki en iyi ayak bakım merkezi tavsiye listesi hazırladık. Tırnak batması, tırnak mantarı, diyabetik ayak bakımı, sporcu ayak bakımı, nasır temizliği, çatlak topuk, topuk dikeni gibi bir çok ayak sağlığı sorunu için çözüm üreten İzmir ayak sağlığı merkezleri, ayaklarınızda oluşan sağlık sorunlarında etkili tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Ayaklarda oluşan sorunların giderilmemesi, ayak ile ilgili sorunların büyümesine sebep olabilir. Bu yüzden ayak ve tırnaklarınız ile ilgili sorunların çözümünü ertelemeyin. Sizi ilk başta çok fazla rahatsız etmeyen bir tırnak batması kolay şekilde çözümlenebilecekken, büyük bir operasyon geçirmenize sebep olabilir.

1- İzmir Ayak Bakımı

İsmini doğrudan sunduğu hizmetten alan “İzmir Ayak Bakımı”, Karşıyaka’da uzun süredir hizmet vermekte. Ayak sağlığı sorunlarının çözümünde etkili tedavi yöntemleri sunan mekanda ayaklarınız ve ayak tırnakları ile ilgili tüm problemler için çözüm bulmak mümkün.
Adres: Suat Gürbüzer Cad. 2017 Sokak No:17/1 Altıntaşoğlu Apt.1B Bostanlı, Karşıyaka.
Randevu: 0232 999 7545


2- Ege Ayak Bakım

Tıbbi ayak sağlığı ve bakım uzmanı tarafından kurulan Ege Ayak Bakım, batık tırnak, 3to tel sistemi, batık tırnak bant uygulaması, kalınlaşmış tırnak bakımı gibi bir çok tırnak problemi için etkili tedavi yöntemleri sunuyor.
Adres: Bahriye Üçok Mah. 1762 Sok. No: 15 Daire: 2 Karşıyaka.
Randevu: 0532 765 50 67


3- Medica Foot

Uzman podologların hasta kabul ettiği bu klinikte, hastaların hayat kalitelerinin arttırılması hedeflenmektedir. Profesyonel hizmet almak isteyenler için Medica Foot listemizde yer alıyor.

Adres: Nilhan Apartmanı, Mimar Sinan Mahallesi, 1357. Sk. No:1 Alsancak

Randevu: 0232 404 01 01

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu