EğitimİzmirŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Almanca Dil Kursu Tavsiyesi!

İzmir’deki en iyi Almanca dil kursu hangisi? Almanca öğrenmek istiyorsanız ve İzmir’de yaşıyorsanız, buuON ekibi olarak sizin için İzmir’de tercih edebileceğiniz İzmir Almanca Kursları listesi hazırladık. Almanca, en çok konuşulan diller arasında yer alması sebebiyle sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda faydalı olabileceği gibi, yeni bir kariyer yolu çizmenizde de oldukça etkili olacaktır. Sizlere, Almanca öğrenmek için kusursuz Almanca dil eğitimi veren kursları listeledik. Listemize göz atarak Almanca kursu tercihinizi yapabilirsiniz.

1- Akademik Yabancı Dil Kursları
Akademik Yabancı Dil Kursları yetişkin bireylere özgü müfredatı ve kapsamlı yayınlarıyla İzmir’deki önemli dil kursları arasında yer almaktadır. Çeyrek asırlık deneyimiyle alanında uzman eğitmenler tarafından sunulan eğitim modeliyle sizlere nitelikli eğitim programları sunmaktadır. Kendi bünyesine ait olan “THE ACADEMIC PUBLISHING” yayın evinden temin ettiği nitelikli kaynaklarıyla sizlerin Almanca noktasındaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Almanca eğitimlerinde 4 temel beceri üzerinden okuma, yazma, konuşma ve dinleme metotlarına yönelik spesifik metotlar üzerinden ilerlenmektedir. İzmir’in kalbi Alsancak’ta sizlere gerek yüzyüze gerekse online eğitim programlarında eğitim planlaması sunmaktadır. Yüzyüze dersleri ücretsiz demo ders talep ederek deneyimleme sağlayabilmeniz adına kurumla iletişime geçebilirsiniz.
Adres: Talatpaşa Blv. 1439 Sk. No:24 Kat:3-4 Alsancak, İzmir.
Telefon: 0232 400 28 28
Web: www.akademikdilkursu.com

2- DAS Akademie
DAS Akademie, Alnmanca eğitim programları bulunan ve ALmanca dil eğitimi veren kurumlardan biridir. 1998 Yılından bu yana İzmir ve Berlin’de hizmet veren DAS Akademie, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla uzun yıllardır tercih edilen İzmir Almanca Kursları arasında yer alıyor.
Adres: Ater Tower, Çınarlı Mah. 1587 Sok. No: 2-6 Kat: 26 Konak.
Telefon: 0232 445 10 08

3- Goethe-Institut Türkei
Avrupa Birliği tarafından desteklenen projelerden biri olan Goethe-Institut Türkei, İzmir, İstanbul ve Ankara’da Almanca dil eğitimi veren kurslar arasında yer almaktadır. Tamamen ihtiyaca yönelik çözümler, uluslararası geçerliliği olan Almanca dil sertifikası sunan Goethe-Institut Türkei, hem yüz yüze hem de online ders seçeneği sunuyor.
Adres: Göztepe Mah. Mithatpaşa Cad. Alman Kültür Merkezi No:907, D:2 Konak.
Telefon: 0232 489 56 87

4- Das Spracheninstitut DSI Izmir
İzmir’de Almanca dil eğitimi veren yerlerden biri de DSI. Aynı zamanda Almanya eğitim ve kariyer danışmanlık merkezi olan Das Spracheninstitut DSI, dil eğitiminin yanı sıra uyum kurslarıyla da dikkat çekiyor. A1, A2, B1, B1, B2, C1 Almanca dil eğitimi için tercih edebileceğiniz eğitim kurumlarından bir diğeri.
Adres: Prof. Nusret Fişek Sk. No:3 Alsancak.
Telefon: 0533 057 87 42

İlginizi Çekebilir: İzmir’deki En İyi İngilizce Kursları

Siz de Almanca öğrenmek için iyi bir kurs arıyorsanız ve tercihinizi yapmakta zorlanıyorsanız, İzmir’deki en iyi Almanca dil kursu listemize göz atabilirsiniz.
Listede yer almak istiyorum!

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 4]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu