EğitimİzmirMekanŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Anaokulu Tavsiyesi!

Okul öncesi eğitim tartışmasız ebeveynler için oldukça önemli. Eğer çocuğunuz için okul öncesi iyi bir anaokulu arıyorsanız sizin için İzmir’deki Anaokulları hangisi onları listemize aldık. Günümüzde eğitim alanında iyi hizmet fazlaca önemsenmektedir. Okul öncesi eğitim de bu durumu fazlasıyla kapsayan bir durum. İzmir Anaokulları listesini oluştururken bir çok kriter baz alınmıştır. Kurumun sunmuş olduğu eğitim ve hizmeti, yenilikçi olması, güncel eğitim sistemlerini takip etmesi, ders ve beslenme programı gibi çok sayıda kriter bu listenin hazırlanmasında önemli olmuştur.

İZMİR’DEKİ ANAOKULLARI

1- Özel Papatya Anaokulu
Gaziemir’de sunmuş olduğu yüksek hizmet kalitesi ve başarılı öğretmen kadrosuyla kısa zaman içerisinde öğrencileri ve ebeveynler için göz doldurmuştur. Geniş bir alana sahip olan Özel Papatya Anaokulu, Gaziemir’deki en başarılı okullardan biridir.
Adres: Atatürk Caddesi, Fatih Mahallesi No:52/1-A Sarnıç.
Telefon: 0232 252 40 41

2- Masallar Diyarı Anaokulu
Bornova’nın öne çıkan okullarından biri olan Özel Masallar Diyarı Anaokulu, başarılı eğitimiyle Bornova’da öne çıkmaktadır. Eğitim programı ve diğer tüm detaylar hakkında onlara ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Adres: Kazımdirik Mah. 216 Sokak No: 12 Bornova.
Telefon: 0232 388 45 55

3- Ayçiçeği Anaokulu
İzmir’de iki farklı konumda hizmet veren Ayçiçeği Anaokulu, 2001 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. İlk olarak Küçükyalı semtinde hizmet vermeye başlayan anaokulu, ikinci şubesini ise Bornova’da açmıştır.
Adres: Mithatpaşa caddesi No: 627 Küçükyalı.
Telefon: 0232 232 02 53

4- Sevgiyolu Anaokulu
Karabağlar ilçesine bağlı Basın Sitesi’nde bulunan Özel Sevgiyolu Anaokulu, uzun yıllardır hizmet vermekte olup başarılı eğitim sistemini uygulayan okullardan biridir. Kendilerine ulaşabilmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
Adres: 162 Sokak No: 25 Karabağlar.
Telefon: 0232 245 40 50

5- Tarçın Anaokulu
Bornova’da konumlanan Tarçın Anaokulu, çocukların gelişimi ve eğitimi için fazlasıyla hassasiyet gösteren, çocukların kendine özgü hikayelerini de fazlasıyla önemseyen bir anaokulu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Adres: Kazımdirik Mahallesi, 372/2. Sk. No:26 Bornova.
Telefon: 0232 342 42 65

6- Çocukça Bir Akıl Butik Anaokulu
Kendilerini sıradanlığın ötesinde olarak yorumlayan Çocukça Bir Akıl Butik Anaokulu, çocukların kendine özgü yeteneklerini ortaya çıkaran ve bunu geliştiren deneyimli kadrosuyla Narlıdere’de yer almaktadır.
Adres: Narlı Mahallesi Cem Sokak No:2-A Narlıdere.
Telefon: 0232 239 42 15

7- London Kids Anaokulu
Deneyimli öğretmen kadarosu ile daima daha iyi olmayı hedefleyen London Kids Anaokulu, ebeveynlerin güvenle çocuklarını gönderebileceği bir anaokulu olarak öne çıkmaktadır. Buca’da öne çıkan anaokulları arasında yer alan London Kids, çocuklarınız için eğitimin keyifli bir halini yansıtıyor.
Adres: Buca Koop. Mahallesi, 220/70 Sk. No:2-D Buca.
Telefon: 0232 424 08 82

8- Uyanış Anaokulu
Konak ilçesine bağlı Küçükyalı’daki Uyanış Anaokulu, çocukların gelişimdeki becerilerin ortaya çıkarılmasına yönelik hedefi bünyesinde barındıran bir anaokuludur. Yaş gruplarına uygun yaratıcılık çalışmalarının aktif rol olduğu listemizdeki başarılı eğitime sahip anaokullarından biridir.
Adres: 194 Sokak No: 4 Konak.R
Telefon: 0232 244 79 90

9- Bostanlı Anaokulu
Bostanlı sahil şeridine yakın olarak konumlanmış olan Bostanlı Anaokulu, öğretmen kadrosunun yanı sıra özel psikolog ve sosyologları sayesinde çocukları daha iyi anlayabilir bir eğitim sistemi sunuyor.
Adres: 2014/1 Sk. No: 17/A Bostanlı, Karşıyaka.
Telefon: 232 362 23 24

10- Zeka Değirmeni Anaokulu
Bayraklı’daki Zeka Değirmeni Anaokulu, farklı eğitim modellerini örnek alan anaokuludur. Çok sayıda farklı materyale sahip anaokulu, bu sayede çocukların kendi yeteneklerinin farkına varmasını sağlıyor.
Adres: Manavkuyu Mah. 244 Sok. No: 5/1-A 1-B Bayraklı.
Telefon: 0232 671 35 45

Listede yer almak istiyorum!

izmir’deki en iyi düğün fotoğrafçısı konumuzu da inceleyin.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Önümüzdeki aylarda erken kayıt yaptırmayı planlıyoruz. Listedeki anaokullarının hepsini not aldım. Teşekkürler.

  2. Tavsiyeler gerçekten çok güzel. Bizim de 4 yaşında bir çocuğumuz var ve 3-4 aydır nereye kayıt yaptıralım karar veremedik. Tek amacımız güvenilir ve gerçekten faydalı olabilecek bir okul seçebilmek. Listedeki okullar önceliğimiz olacak gibi görünüyor.

  3. ÇİĞLİ bölgesinin en iyi anaokulu Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu. 4 yaşında çocuğum gidiyor. Çok okul gezdik. Kesinlikle tavsiye ederim.

  4. Ben sahilevleri küçük şeyler anaokuluna gönderiyorum kızımı. Çok memnunum. Herkes çok ilgili

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu