HizmetİzmirOtomobil

İzmir’deki En İyi 10 Araba Far Temizleme Merkezi!

İzmir’de araba farı temizleme nerede yaptırılır? Araba far temizleme işlemi, aracınız yeniyse belki çok ihtiyacınız olmayabilir fakat aracınız yaş almaya başladıysa ve devamlı güneşe maruz kalıyorsa ister istemez aracınızın farlarının rengi sararacaktır. Bu durum karşısında günümüzde otomobil sektöründe hizmet veren bazı noktalarda far temizleme işlemi yaptırabilirsiniz. Farlardaki sararma, günümüzde bir çok kişi tarafından büyük dert haline gelse de, aslında çok kolay şekilde kusursuz bir çözüm sağlanabilmektedir. Siz de İzmir far temizleme hizmeti almak istiyorsanız listemizde yer alan far temizleme merkezleri ile irtibat kurarak araba farı temizliği yaptırabilirsiniz. Yapılan işlemler sonrasında farlarınız ilk günkü haline gelebilmektedir.

1- Pırıl Garage
Araba kişiselleştirme dükkanı olan Pırıl Garage, İzmir’in öne çıkan oto işletmelerden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle araç far temizleme ve araç güneş yanığı tedavisi için kusursuz bir hizmet sunan Pırıl Garage, kusursuz far temizleme işlemi ile araçlarınızın farlarını ilk günkü haline getirmekte.
Telefon: 0542 266 35 36

2- Poyraz Teknik
Buca’da araba farı temizliği hizmeti veren noktalardan biri olan Poyraz Teknik, araba farlarındaki kararma, oksitlenme, sararma gibi durumlar için kusursuz bir temizleme hizmeti sağlayıp, aracınızın farını tamamen yeniliyor.
Telefon: 0232 237 67 96

Far Temizleme Fiyatları Ne Kadar?
İzmir’de far temizleme ve parlatma fiyatları, uygulama yaptıracağınız yere göre değişkenlik göstermekle birlikte çok uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Uygulama genellikle önce zımpara ile, ardından ise parlatma şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bazı uygulama noktalarında kimyasal kullanılmaktadır. Profesyonel olarak alacağınız tüm hizmetler sonrasında farlarınız memnun edici oranda temizlenerek sizi şaşırtacaktır.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu