HizmetİzmirŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Banyo ve Mutfak Tadilatı Yapan Firmalar!

Banyo ve mutfak yeniletmeyi düşünüyorsanız mutlaka iyi bir ustaya veya iyi bir tadilat firmasına ihtiyacınız var demektir. buuON ekibi olarak sizlere İzmir’deki en iyi banyo tadilatı yapan firmalar, mutfak tadilatı yapan firmalar ve yenileme yapan firmalar listesi hazırladık. Banyo ve mutfak tadilatı ustalık gerektiren bir iştir. Tadilat işlerinde güven oldukça önemlidir. Yanlış yapılan tercihler, ilerleyen zaman içerisinde sorunlara sebebiyet vermektedir. Listemize göz atarak İzmir’de mutfak ve banyo tadilatı yapan ustalar ve firmalara ulaşabilirsiniz.

Banyo Yenileme ve Tadilatı Nasıl Yapılır?
Banyo tadilatı ve banyo yenileme işlemleri birden fazla aşama içerir. Ölçü alma, planlama, karar, kullanılacak mobilya, klozet, fayans, mobilya seçimi, fayansların kırılması, molozların taşınması, tesisatın yenilenmesi veya gözden geçirilmesi, yeni fayansların ve mobilyaların montajı gibi aşamalar mevcuttur. Banyo yenileme işlemlerinde işin kolaylaştırılması için kırma işlemi olmadan fayans üzerine yapılabilmektedir.

Banyo Yenileme Kaç Gün Sürer?
Eğer Anahtar teslim banyo yenileme hizmeti almayı planlıyorsanız süre ortalama 10-14 gün aralığında sürmektedir. Eğer fayanslar kırılmada, kırma işlemi olmadan yapılacak yenileme işlemi 1 haftada tamamlanmaktadır. Eğer sadece duşakabin değişecekse değişim işlemi 2-3 saat sürer fakat silikonun kuruması için 2 gün duşakabinin kullanılmaması önerilmektedir.

Mutfak Tadilatı Nasıl Yapılır?
Mutfak tadilatı işlemleri banyo tadilat işlemlerine göre daha kolaydır. Eğer banko değişecekse model seçilir ve var olan banko çıkarılarak yenisi monte edilir. Montaj esnasında banko ile duvarın kesiştiği noktalarda, duvarda yer alan fayanslarda hasar oluşabilmektedir. Bu sebeple fayansların da yenilenmesi gerekebilir. Mutfak tadilatı ve yenileme işlemleri 1-2 gün sürmektedir.

Banyo Yenileme Fiyatları Ne Kadar?
Eğer banyo yenileme fiyatları ne kadar merak ediyorsanız bu yazımızı dikkatle okumanızı öneririz. Fiyatları belirleyen çok fazla unsur bulunmaktadır. Eğer Anahtar teslim komple banyo yeniletmek istiyorsanız rakam 40 Bin TL ile 80 Bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Tercih edilen ürünlerin kalitesine göre bu rakam daha yüksek olabilir. Fakat bir usta bulursanız ve tadilat için gerekli olan tüm malzemeleri kendiniz alırsanız 20-25 Bin TL gibi rakamlara banyonuzu yenilemeniz mümkün.

İzmir’de Banyo ve Mutfak Tadilatı Yapan Firmalar

1- Winners Dizayn
İzmir’de banyo ve mutfak tadilatı yapan firmalar arasında yer alan Winners Dizayn, ev tadilatı konusunda hizmet veren güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. İzmir genelinde bir çok ilçede tadilat ve yenileme hizmeti vermektedir.
Adres: Esenlik, Ulu Önder Cd. 6/A Yeşilyurt, Karabağlar.
Telefon: 0534 677 51 71

2- Ensa Dekorasyon
Banyo ve mutfak başta olmak üzere evinizdeki tüm tadilat hizmetlerini sunabilen firmalardan biri olan Ensa Dekorasyon, Gaziemir’de banyo ve mutfak tadilatı yapan firmalar arasında öne çıkıyor. Ensa Dekorasyon, uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan İzmir’in köklü işletmeleri arasında yer almaktadır.
Adres: Atıfbey Mah. Etiler Cd. No: 44/B Gaziemir.
Telefon: 0232 251 50 36

3- Haliskar İnşaat Yapı Dekorasyon
Bornova banyo tadilatı yapan firmalar arasında yer alan Haliskar İnşaat Yapı Dekorasyon, tadilat hizmetinin yanı sıra bütün imalatları da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve güvenilir firmalar arasında yer alır.
Adres: Mevlana,- Mah. 1707/4. Sk. No:9 Bornova.
Telefon: 0506 211 64 42

Siz de İzmir’deki en iyi banyo tadilatı yapan firmalar ve mutfak tadilatı yapan firmalar ile ilgili araştırma yapıyorsanız listemize göz atabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu