Hizmetİzmir

İzmir’deki En İyi 10 Boya Ustası!

Eğer evinizi, odanızı veya işyerinizi boyatacaksanız iyi bir boya ustasına ihtiyacınız var demektir. buuON ekibi olarak İzmir’deki en iyi boya ustası listesi hazırladık. Listemizde birbirinden değerli, İzmir boyacı ustası yer almaktadır. Liste hazırlanırken her zaman olduğu gibi yine çok sayıda kriter ele alınmıştır. Zamanı iyi kullanma, işçilik kalitesi, dakiklik, zamanında bitiş, kullanılan boyaların kalitesi gibi kriterler önemli rol oynamıştır. Listemizde yer alan İzmir’deki boya ustaları herhangi bir ilçe/bölge ayırt etmeksizin tüm ilçelere hizmet vermektedir. Eğer aradığınız en iyi boya ustasını bulmaya hazırsanız başlayalım.

İzmir’deki En İyi Boya Ustaları

1- Çetin Usta
Belirttiği saatte işbaşı yapıp belirtilen zaman aralığında işi teslim eden İzmir boyacı ustası Çetin Usta, İzmir’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Tercihe bağlı olarak istediğiniz marka boya ve rengi seçme imkanı sağlanmakta. Oldukça profesyonel olarak hizmet veren Çetin Usta ve ekibi, evdeki eşyaların ve zeminin zarar görmemesi için üzerini örterek boya yapmaktadır. İş sonunda zeminde tek bir damla bile göremeyeceğiniz titizlikte çalışılır. Kusursuz hizmet alacağınız boyacı ustası diyebiliriz.
Telefon: 0532 496 08 01

2- İzmirboyam
23 Yıldır boyacılık sektöründe hizmet veren ve kendi markasını yaratan “İzmirboyam”, sadece sunduğu kaliteli hizmetle değil, sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı videolar ile de ilgi çekiyor. Boyacı ustası İzmir denildiğinde akıllara gelen isimlerden olmayı başaran markalardan biridir. Fiyat performans olarak da ön plana çıkmaktadır.
Telefon: 0232 700 05 02

Eğer sizin de İzmir boyacı ustası ihtiyacınız varsa hazırlamış olduğumuz İzmir’deki en iyi boya ustaları listemize göz atabilir ve irtibata geçebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu