HizmetİzmirMekanŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Butik Pasta Tasarımcısı

Özel günler için en iyi pasta çözümünü butik pastacılar sunuyor desek yanlış olmayacaktır. Peki İzmir’deki en iyi butik pastacılar hangileri merak ediyor musunuz? Söz, nişan, düğün, doğum günü ve diğer özel günler için butik pastacılar isteğe göre mükemmel tasarımda pastalar oluşturabiliyor. Tamamen kendi istediğiniz tasarımda pasta yaptırmanız da mümkün. Kaç kişilik olacağını ya da kaç katlı olacağı da tamamen sizin tercihinize kalmış. Ve tabi gerekli eklemeler ve aksesuarlar da. Eğer siz de İzmir’de butik pastacı arıyorsanız listemize göz atabilirsiniz. Bu liste buuON ekibi tarafından yapılan araştırmalar doğrultusunda memnuniyet odaklı tamamen tarafsız bir şekilde hazırlanmıştır.

İZMİR’DEKİ EN İYİ 10 BUTİK PASTACI

1- Cake Designer
İzmir Bornova’da bulunan Özge Kocaer veya “Cake Designer” ismiyle yer alan butik pasta tasarımcısı fazlasıyla beğeni alan ve rağbet gören butik pastacılardan biridir. Ona ulaşmak ve pasta siparişi vermek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Instagram: izmirpastatasarim

2- İzmir Pasta Dünyası
Yenilenebilir sanat sloganıyla pastanın sanatla buluşmasını sağlayan Leyla Elif Koparan, İzmir’deki güvenilir butik pastacılardan biridir. Ona ulaşabilmek ve iletişime geçebilmek için aşağıda yer alan iletişim tercihlerini kullanabilirsiniz.

Instagram: izmirpastadunyasi

3- Arya’nın Pasta Evi
Girişimci bir anne tarafından üretilen birbirinden lezzetli ve yaratıcı pastalar İzmir’de pasta siparişi vermek isteyenlerin incelemesi gereken bir butik diyebiliriz. Bir çok rengi kullanmayı başaran, pastalarda adeta renk şöleni yaşatan Arya’nın Pasta Evi’ni arama listenize güvenle ekleyebilirsiniz.

Instagram: aryannpastaevi

4- Halvacı Atölye
İstediğiniz her konsepte uygun olarak pasta tasarımı bulabileceğiniz Halvacı Atölye, Sevgi Halvacı tarafından yapılmaktadır. Doğum günü, nişan, söz, askerlik ve benzeri özel günler için özel pasta tasarımlarının yanı sıra atıştırmalık kurabiye ve kekler de bulabileceğiniz pasta atölyesi listemizde yer almayı hak eden butiklerden biri.

Instagram: halvaciatolye

5- Tatlı Düşler
İzmir Gaziemir’den Türkiye’nin dört bir yanına gönderim imkanıyla birlikte tasarımlarını sunan Tatlı Düşler butik pasta atölyesi, Hülya Öner’in ellerinden çıkan pasta ve çeşitli tatlı atıştırmalıklarla listemizde yer alıyor. Farklılık yaratabilen pasta tasarımcısı aynı zamanda kurabiye ve cupcake siparişleri de almakta.

Instagram: tatliidusler

6- Mutfakta Melis Var
Güzel pastaların çıktığı yerlerden biri de Melis’in mutfağı. Melis Eran isimli butik pasta tasarımcısı çiçekli ve meyveli pastalarıyla ön plana çıkıyor. Listemizdeki bir çok butik pasta tasarımcısı gibi o da kurabiye ve cupcake tasarımları ile de sipariş alıyor. Mutfağına bakmak istiyorsanız instagram hesabına göz atmalısınız.

Instagram: meliserann

7- Delidolu Butik Pasta
Söz, nişan ve doğum günü pastaları ağırlıklı hizmet veren Delidolu Butik Pasta atölyesi hayal ettiğiniz tüm pastaları kendi mutfağında yapabiliyor. Sloganı ise siz hayal edin biz yapalım şeklinde. Eğer özellikle istediğiniz pasta tasarımı varsa Delidolu butik pasta tasarımı atölyesine danışabilirsiniz.

Instagram: delidolu_butikpasta

8- Matilda Cake Design
Matilda Navaro’nun ellerinden çıkan kusursuz pastalar İzmir’de bir çok kişinin tercihleri arasında. İstediğiniz tüm organizasyonlara uygun olarak pasta tasarım siparişi alan Matilda Navaro, dilediğiniz tasarımları da birebir yaparak mutfağında kusursuz bir butik pasta hizmeti sunuyor.

Instagram: matildacakedesign

9- Cocolade Butik Pasta
Memnun kalacağınız butik pasta atölyelerinden biri de Cocolade diyebiliriz. Birbirinden güzel tasarımlar sunan Burcu Sarı Reisoğlu, yaratıcı pasta tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Atölyesinde her organizasyon ve konsepte uygun pasta tasarımı bulmak mümkün.

Instagram: cocoladebutikpasta

10- Limonlu Atölye
Özel günlerinizde arzu ettiğiniz tüm pasta tasarımları için irtibat kurabileceğiniz listemizde yer alan son pasta tasarımcısı Özge İncetoprak. İzmir içinde hayal ettiğiniz tüm pasta, cupcake, makaron ve kurabiye tasarımı isteklerinizi onunla karşılayabilirsiniz.

Instagram: limonluatolye

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu