İzmirMekanŞehir

İzmir’de 10 Diş Polikliniği Tavsiyesi!

Diş sağlığı daima dikkat etmemiz gereken bir konudur. Genellikle sadece diş ağrılarında uğradığımız diş doktorlarına aslında periyodik olarak gitmek ve kontrol yaptırmak gerekmektedir. Aksi taktirde sağlıklı olarak var olan dişlerin ömrü çok da uzun olmayacaktır. buuON Ekibi olarak İzmir’deki 10 diş polikliniği listesi oluşturduk. Eğer siz de İzmir’de diş polikliniği arıyorsanız ve merak ediyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

1- Avrupa Dent Ağız ve Diş Kliniği

Son teknoloji diş aletleri ile hizmet veren Avrupadent oldukça ferah bir çalışma alanı ve steril bir ortama sahip bir kliniktir. Şirinyer, Buca, Gediz, Gaziemir ve Alsancak şubeleri bulunan Avrupadent Diş Kliniği bir çok diş tedavisi alanında hizmet veren uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Ağız diş ve çene cerrahisi, implant, diş beyazlatma,metal desteksiz protez, komposit restorasyon, gülüş tasarımı, periontoloji, ortodonti, pedodonti gibi bir çok alanda son teknoloji aletlerle hizmet veren Avrupadent Diş Kliniği tercih ederken ön sıralara koymanız gereken klinikler arasında yer almaktadır.

Telefon: 0553 832 60 35

2- Butik Dental

Butik Dental Diş Kliniği İzmir’de Alsancak’ta deneyimli kadrosu ile hizmet veren önemli kliniklerin başında gelmektedir. İzmir’in en güleryüzlü ve işinde uzman ekiplerinden birini bir araya getirmiş olan Butik Dental bir çok diş tedavisi alanında hizmet veren bir kurumdur. İşlerindeki titizlik işlerine ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesi olan Butik Dental tercih edebileceğiniz klinikler arasındadır. Özellikle ortodonti alanında oldukça uzman bir ekiple çalışan Butik Dental geleceğe daha güzel dişlerle gülebilmeniz için sizleri bekliyor.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Ali Çetinkaya Bulvarı No: 63 K:1 D:4 Alsancak.

Telefon: 0232 421 67 86

3- Dentorion Diş Kliniği

Alsancak’ta yer alan Dentorion Diş Kliniği estetik diş hekimliği alanına uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Online olarak hızlı bir şekilde dönüş alabileceğiniz Dentorion Diş Kliniği porselen lamine, implant uygulamaları,ortodonti tedavisi, metalsiz porselen kron,çene cerrahisi,görünmeyen dolgu,kanal tedavisi,kron boyu uzatma gibi alanlarda işinde uzman bir ekibe sahiptir. Lazer destekli diş hekimliği alanında daa son teknolojiyi kullanarak memnuniyeti üst boyutlara taşımayı hedefleyen Dentorion Diş Kliniği dişçi korkunuzu yenebileceğiniz güleryüzlü hekimlere sahip bir kliniktir.

Adres: Kültür Mahallesi, Dr. Mustafa Enver Bey Cad No:1/1 Berki, Daire 501, Alsancak.

Telefon: 0232 464 88 11

4- Gazi Ata Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

İzmir’de ilk olarak Buca’da hizmet vermeye başlayan Gazi Ata, daha sonra yılların deneyimi ve sunmuş olduğu kaliteli hizmeti ile Gaziemir’de yeni bir şube daha açarak devam ettirmeye başladı. Gaziemir’de de öne çıkan diş polikliniği haline gelen Gazi Ata, lazerle diş beyazlatma, diş çekimi, ortodonti tedavi, implant, protez uygulamaları ve diş üzerine çok daha fazla konuda hizmet sunmaktadır.

Adres: Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8/3, Gaziemir.

Telefon: 0232 251 55 54

5- Özel Bornova Dent

Bornova’da bulunan Özel Bornova Dent, diş rahatsızlıklarında ve problemlerinde başarılı çözümler sunan polikliniklerden biridir. Sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için de pedodonti hizmeti de vermekte olan Özel Bornova Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Manavkuyu bölgesinde konumlanmaktadır.

Adres: Manavkuyu Mahallesi 236 Sok. No:1/B Bayraklı.

Telefon: (0232) 343 56 08

6- Özel Cadde Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Cadde Dental Polikliniği 2010 yılından beri İzmir’de hizmet gören bir diş kliniğidir. Mavibahçe’de hizmet veren diş kliniği bir çok alanda uzmanlaşmış bir kadroyla bu işi yürütmektedir. Ağız ve çene cerrahisi gibi zor bir alanda iyi bir hizmetin yanı sıra implant tedavisi,ortodonti tedavisi,diş estetiği,protez diş,kanal tedavisi,dolgu diş,çocuk diş tedavisi,diş eti tedavisi ve diş çekimi gibi alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kliniklerden biridir. İlgili ve güleryüzlü doktorları ile dişçi koltuğuna oturmak daha az acı verici olacak.

Adres: Mavişehir, Caher Dudayev Blv No:40/B Karşıyaka.

Telefon: 0536 956 60 52

7- Özel Dent Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bornova’daki diş poliklinikleri arasında yer alan Dent Nova, Bornova’da öne çıkan diş sağlığı merkezlerinden biridir. Güleryüzlü diş hekimleri, en yeni teknolojilerle donatılmış ekipmanlarla kusursuz bir hizmet vermeyi hedefleyen Dent Nova, yüksek hasta memnuniyeti alan yerler arasında.

Adres: Erzene Mahallesi 61 Sk. No:23, Bornova.

Telefon: 0232 999 54 40

8- Özel Dentin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2002 yılından beri uzman bir kadroyla hizmet vermekte olan Dentin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iyi bir eğitime sahip, güleryüzlü, deneyimli bir hekim kadrosuna sahiptir. Gülüş tasarımı, porselen lamina, diş beyazlatma, zirkonyum, estetik dolgu, porselen kron ve dolgu, ortodonti, diş estetiği, ağız ve çene cerrahisi, endodonti, dental implant, çocuk diş hekimliği gibi alanlarda hizmet vermekte olan Dentin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği oldukça steril bir ortama sahip son teknoloji diş aletleri ile hizmet veren bir kliniktir. Dişçi korkunuzu yenmenizi sağlayan ve sizi ağrısız güzel bir gülüşle uğurlamaya her daim hazır, deneyimli bir kurum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi, Hürriyet Blv. No:3, Konak.

Telefon: 0232 446 07 90

9- Özel Dent 35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2011 Yılında hizmete başlayan Dent 35 Bornova ve Karşıyaka’da hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ile İzmir’de iki şubesi bulunan Dent 35, gülüş tasarımı, implant, zirkoryum kaplama, diş beyazlatma, lamina diş, diş eti hastalıkları tedavisi, ortodonti tedavi, çene cerrahisi, kanal tedavisi, pembe estetik, çocuk diş hekimliği gibi bir çok alanda deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: Kazım Dirik Mah. Mustafa Kemal Cad. No: 119/C Bornova.

Telefon: 444 00 35

10- Sun Diş Kliniği

Sun Diş Kliniği Balçova’da yer alan işinde titiz, iyi hizmet veren kliniklerden biridir. Son teknoloji aletleri ile dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemi yapan klinik oldukça uzmanlaşmış bir kadroyla beraber hizmet vermektedir. Konservatif diş tedavisi, protetik diş tedavisi, endodontik diş tedavisi, periodontal diş tedavisi, ortodonti ve cerrahi alanda uzman bir şekilde oldukça steril bir ortamda gerçekleşen uygulamalar ile emin ellerde olduğunuz hissine kapılacaksınız.

Adres: Tırazlı, Kaplıca Tedavi Merkezi Narlıdere.
Telefon: 0232 279 10 67

Not: Liste alfabetik olarak sıralanmıştır. İzmir özel hastaneler listemiz ile İzmir ilinde yer alan özel hastanelere de göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. yaklaşık 3 yıl hem istanbul hem almanyada gitmediğim hastane kalmadı. 2017 yılında cadde dentalle tanıştım. Dr. lar cok nazik ve ilgili ayrıca dünyanın her yerinden insanların geldiğini kendim gördüm. böyle bir hastaneye sahip olduğu için izmirliler çok şanslı. Herkese tavsiye ederim.

  2. Gaziamier’deki gazi ata dişimi çektirmiştim hiç acı hissetmedim. Ayrıca dişlerimi de orada temizlettirdim. tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu