Hizmetİzmir

İzmir’deki En İyi 10 Evden Eve Nakliyat Firması Tavsiyesi!

Taşınma işlemlerinde evden eve nakliyat bir çok kişi için büyük önem arz etmektedir. Gözümüzde büyüttüğümüz taşıma işlemlerinde size yardımcı olacak, İzmir’deki en iyi evden eve nakliyat firmaları hangileri buuON ekibi sizin için listeledi. Listemiz hazırlanırken çok sayıda kriter değerlendirilmiştir. Güvenilir olması, nakliye işleminin tamamlanma süresi, fiyat/performans kritiği, eşyalara gösterilen hassasiyet, profesyonellik gibi ilkeler nakliyat sektörünün olmazsa olmazları diyebiliriz. Nitekim listemizi hazırlarken bu kriterler göz önünde bulundurulmuştur. İşte sizler için seçtiğimiz 10 İzmir evden eve nakliyat firması.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

1- İzmir Güven Taşımacılık
İzmir’in tüm noktalarına hizmet sağlayan Güven Taşımacılık, İzmir’de uzun yıllardır hizmet veren nakliyat firmaları arasında yer alıyor. Çok sayıda nakliyat aracına sahip olan Güven Taşımacılık, bu sayede taleplere kısa sürede yanıt verebiliyor. Ayrıca şehirlerarası nakliyat, ofis ve işyeri taşıma hizmetleri de bulunmaktadır.
Adres: 6092 Sokak No:1 Karşıyaka.
Telefon: 0232 365 44 25

2- Güventaş Nakliyat
İzmir’de hizmet veren nakliyat firmaları arasında yer alan Güventaş Nakliyat, büyük ve küçük ölçekli tüm nakliyat hizmetlerini sağlayabilmektedir. Adetli eşya, ev taşıma, ofis ve fabrika taşıma gibi tüm nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Adres: 1831 Sk. No: 12/A Soğukkuyu Karşıyaka.
Telefon: 0 532 549 29 17

3- İztur Nakliyat
Güvenli taşımacılık hizmetleri sunan İztur Nakliyat, Asansörlü ve asansörsüz taşıma hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda İzmir’de eşya depolama hizmeti de vermektedir. Haftanın her günü 24 saat boyunca hizmet sunan İztur Nakliyet, uzun yıllardır sektörde yer alan firmalardan biridir.
Adres: 679. Sk.No:2 Buca
Telefon: 0534 501 95 21

4- Denizmen Nakliyat
İzmir şehir içi nakliyat firmalarından biri olan Denizmen Nakliyat, asansörlü ve asansörsüz nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Taşınacak tüm eşyaları koruyucu kılıflara sararak en güvenli şekilde gerçekleştirir. Haftanın tüm günü hizmet verebilmektedir.
Adres: General Kazım Özalp, 47. Sk. no. 1, 35350 Karabağlar.
Telefon: 0553 426 17 78

5- İztaş Nakliyat
Taşımacılık sektöründe yetki belgesine sahip, İzmir içi tüm ilçelere hizmet veren, güvenilir firmalardan biri de İztaş Nakliyat. Tüm eşyalar özenle ambalajlanarak, gideceği yere sorunsuz şekilde ulaştırılır.
Adres: Kazım Karabekir Mahallesi Saim Çıkrıkçı Cd. No:218, Karabağlar.
Telefon: 0232 226 22 62

6- Alper Nakliyat
20 Yılı aşkın süredir hizmet veren, profesyonel kadrosu ve birden fazla araçla hizmet sunan Alper Nakliyat, İzmir’in en eski nakliyat firmalarından biridir. Asansörlü ve asansörsüz taşıma hizmetleri, profesyonel ekip tarafından sağlanır.

7- Doğan Nakliyat
İzmir firması olmasına rağmen Türkiye’nin tüm şehirlerine nakliyat hizmeti sağlayan Doğan Nakliyat, uzun yıllardır nakliyat sektöründe müşterilerin taleplerine yanıt vermektedir. 20 Yıl gibi uzun süredir hizmetine devam eden Doğan Nakliyat, asansörlü, asansörsüz, büyük ve küçük ölçekli araçlara sahiptir.
Adres: Atatürk Mahallesi 414 Sok. No:3/E Aliağa.
Telefon: 0232 616 16 40

8- Ata Nakliyat
Listemizin son sırasında Ata Nakliyat yer alıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu hizmeti 1995 yılından bu yana sürdürebilen Ata Nakliyat, İzmir’deki önemli, tercih edilen nakliyat firmalarından biridir.
Adres: Mızraklı Caddesi No:90/1-A Yeşilyurt, Karabağlar.
Telefon: 0232 244 93 54

Eğer siz de İzmir’de güvenilir hizmet sunan İzmir Nakliyat Firmaları arıyorsanız listemize göz atarak İzmir evden eve nakliyat firmaları listemizi inceleyebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu