GüzellikHizmetİzmirŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Güzellik Merkezi Tavsiyesi!

İzmir’deki en iyi güzellik merkezi ve salonu hangisi dersiniz? Günümüzde kadın erkek ayırt etmeksizin herkes güzellik merkezine ihtiyaç duymakta. Güzellik ve bakım üzerine çeşitli uygulamaların yer aldığı güzellik merkezlerinin hedefi her daim en iyi olmak. Eğer hizmet sektöründeyseniz bunu sağlamak pek de kolay bir iş değil. Her zaman en iyiyi sunmak isteyen güzellik merkezleri bu konuda yarış içerisindedir. Bu liste İzmir’deki güzellik merkezleri için oluşturulmuş bir liste olup, kriter olarak çok sayıda detay ele alınmıştır. Sunulan hizmet kalitesi, hijyen, uygulamalardaki başarı, ulaşım ve benzeri çok sayıda detay sonunda sizler için gözünüz kapalı gideceğiniz en iyi 10 güzellik merkezi tavsiyesi oluşturduk.

2- Yaz Estetik Güzellik Salonu / Konak, Hatay.
İzmir Hatay’da hizmet veren Yaz Estetik Güzellik Salonu, sunduğu güzellik uygulamaları ile İzmir’de öne çıkan mekanlardan biri olarak dikkat çekiyor. 4 Mevsim buz başlıklı cihaz ile lazer epilasyon, bölgesel incelme uygulamaları (yağ yakımı, sıkılaşma, selülit giderme), ipek kirpik, protez tırnak, kalıcı oje, kalıcı makyaj, plazma pen, kaş laminasyonu, kirpik laminasyonu, cilt bakımı, medikal manikür ve pedikür, profesyonel makyaj, bb glow, altın oran ölçülü kaş alımı gibi hizmetler mevcuttur.
Adres: Çankaya Mah. 233 Sk. No: 1 Konak, Hatay, İzmir.
Randevu: 0552 074 97 54

3- Perla Beauty Center / Bayraklı
Bayraklı’daki güzellik merkezleri arasında öne çıkan Perla Beauty Center, sunduğu kaliteli hizmet ile kısa sürede başarı sağlamış durumda. Epilasyon, cilt bakımı, microblading, tırnak ve kirpik uygulamaları, dudak pigmentasyonu gibi bir çok uygulama hizmeti almanız mümkün.
Adres: Adalet Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cd. Gürel İş Merkezi No: 2/A Bayraklı.
Randevu: 0505 268 50 50

4- Meliderm Güzellik Salonu / Karşıyaka
Karşıyaka’daki güzellik salonlarından biri olan Meliderm Güzellik Salonu, yüksek ziyaretçi memnuniyeti ve uygulamalardaki performansı ile dikkat çekiyor. Meliderm Güzellik Salonu’nda lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları, hydrafacial, kirpik lifting ve çok daha fazla uygulama başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Adres: Donanmacı Mah. Kemalpaşa Cd. 1717 Sk. No:147, D:104 Karşıyaka, İzmir.
Randevu: 0232 369 33 76

5- Epidermis / Karşıyaka
Karşıyaka’da bulunan güzellik merkezleri arasında öne çıkan Epidermis, sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile listede yer almaktadır. Lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları gibi çeşitli güzellik uygulamalarına yönelik hizmet veren Epidermis güzellik merkezi, listemizin güvenilir noktalarından biridir.
Telefon: 0232 330 55 65

6- Art’s Est / Bayraklı
Bayraklı’nın ikiz kuleleri olan Folkart’ta bulunan Art’s Est Güzellik, sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle bu listeye girmeyi hak eden güzellik merkezlerinden biri. Cilt uygulamalarının yanı sıra kilo verme, zayıflama, vücut şekillendirme gibi uygulamalarda başarılı bir hizmet sunmaktadır.
Telefon: 0232 344 43 00

7- Mirina Clinic / Hatay
Hatay semtinde güzellik salonu olarak hizmet veren Mirina Clinic, hijyen konusunda hassas olanlar için tercih edilebilecek, uygulamalarda başarı sağlayan Hatay’daki güvenilir güzellik merkezlerinden biridir. Eğer Hatay semti ve çevresinde iyi bir güzellik salonu arıyorsanız değerlendirebileceğiniz bir noktadır.
Telefon: 0232 245 36 36

8- Estrella / Alsancak
İzmir’de öne çıkan güzellik merkezlerinden biri de Estrella Estetik. Bünyesinde çok sayıda hizmeti barındıran güzellik salonu, Alsancak’ta hizmet vermektedir. Güvenilir güzellik merkezlerinden biri olan Estrella, zayıflama konusundaki uygulamalarıyla daha fazla ön plana çıkmaktadır.
Telefon: 0232 484 82 86

9- Clinic A Plus / Alsancak – Bostanlı
İzmir’de iki farklı noktada hizmet veren Clinic A Plus, 2006 yılında hizmet vermeye başlayıp günümüzde de hizmet kalitesini aynı çizgide korumayı başarmış güzellik merkezlerinden biridir. Tecrübeli kadrosu ile uygulamalardaki başarısı sayesinde listeye girmeyi hak eden güzellik salonu, güvenle hizmet alabileceğiniz noktalardan biridir.
Telefon: 0232 464 61 71

10- Derma FaMe Güzellik / Gaziemir
Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Derma FaMe Güzellik, İzmir’deki güzellik merkezleri arasında öne çıkan popüler yerlerden biridir. Uygulamalardaki başarısı, en yeni teknolojileri kullanması, deneyimli ve profesyonel kadrosu sayesinde yükselen bir başarı grafiğine sahip. Epilasyon uygulamasında kalıcı çözüm sunmayı başarabilmiş olmasının yanı sıra cilt bakımı, kirpik lifting, microblading, selülit giderme gibi çok sayıda uygulama hizmeti de vermektedir. Cilt bakımı gibi uygulamalarda en kaliteli ürünlerin kullanılması da kaliteye ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesi. 4 Mevsim kullanılan buz soğutma başlıklı epilasyon cihazlarına sahip olma özelliğiyle de dikkat çekmektedir.
Adres: Atıfbey Mah. Kemal Reis Caddesi 8-3 C, Gaziemir, İzmir.
Randevu: 0232 251 90 51

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Derma FaMe tek geçerim. İzmir’deki nadir güvenilir yerlerden biri. Bu sektörde de en önemli şeyin güvenilirlik olduğunu düşünüyorum.

  2. Derma fame de epilasyona gittim toplam 7 Seans hiç bir şey kalmadı. Çıkmıyor da. Bu yüzden derma fame candır gerisi heyecandır 🙂

  3. İzmir’de bir çok güzellik merkezine gitmiş ve denemiş biri olarak listeyi beğendim. Listedeki 4 yere gittim hepsi de gerçekten listede olmayı hakediyor.

  4. Espiga Güzellik Merkezi hijyeni, son teknoloji cihazları ve kaliteli personeliyle gittiğim en iyi güzellik merkezi diyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu