HizmetİzmirŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Halı Yıkama Firması!

Her evin temel ihtiyaçlarından biri olan halı yıkama hizmetlerine kolayca ulaşabilmeniz için İzmir’deki halı yıkama firmaları listesi hazırladık. Halı yıkama, ev temizliği için periyodik olarak uygulanması önerilir. Bu doğrultuda İzmir’deki en iyi halı yıkama firmaları hangisi merak ediyor olabilirsiniz. Sizin için, İzmir’in bir çok ilçesinde hizmet veren halı yıkama firmalarını bir araya getirdik. Listemize göz atarak kendinize yakın olan veya fiyat açısından bütçenize uygun bulduğunuz halı yıkama firmalarından hizmet alabilirsiniz.

İzmir Halı Yıkama Fiyatları
Halı yıkama fiyatları firmalar arasında değişiklik gösterse de ortalama bir fiyat sunmak mümkün. Firmalar halı yıkama için sizlerden yıkanmasını istediğiniz halıların kaç m2 olduğunu istemektedir. İzmir’de 2022 yılı itibarı ile halı yıkama m2 fiyatı 15-20 TL aralığındadır. Eğer 3+1 eve sahipseniz, mutfak dahil tüm odalarınızda halı kullanıyorsanız halı yıkama fiyatı toplam 500-600 TL civarında tutacaktır.

Halılar Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?
Halıların kuruması tamamen mevsimsel olarak değişiklik göstermektedir. Ve tabi halı yıkama firmasının yoğunluğuna göre de değişiklik gösterebilir. Ortalama süre belirtmek gerekirse yaz mevsiminde halıların kuruması ve teslim edilmesi 3-4 gün olmaktadır. Kışaylarında ise bu süre 1 hafta ile 10 gün arasında değişiklik göstermektedir.

1- İzmir Fason Halı Yıkama Fabrikası
Bornova’daki halı yıkama firmaları arasında yer alan İzmir Fason Halı Yıkama, Bornova’da halı yıkama firması arayanlar için oldukça idealdir. Pınarbaşı’nda konumlansa da İzmir’in bir çok ilçesine hizmet vermektedir. Kısa süre içerisinde evinize gelerek halılarınızı teslim alır ve belirtilen gün içerisinde teslim eder.
Adres: 7033 Sk. No:79 Pınarbaşı, Bornova.
Telefon: 0555 178 87 73

2- Şahin Halı Yıkama Fabrikası
Bayraklı’daki halı yıkama firmaları arasında yer alan Şahin Halı Yıkama Fabrikası, Bayraklı ve Bornova bölgesinde hizmet veriyor. Halılarınızı özenle yıkar ve belirtilen gün içerisinde teslim eder. Kolayca ulaşabileceğiniz Şahin Halı Yıkama, halılarınız için kusursuz çözümler sunmaktadır.
Adres: Tepekule, 2084/5. Sk. 29/A Bayraklı.
Telefon: 0232 371 25 14

3- Egemert Halı Yıkama
Gaziemir’deki halı yıkama firmaları arasında yer alan Egemert Halı Yıkama, Gaziemir’de uzun yıllardır hizmet vermekte. Yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip Egemert Halı Yıkama, belirtilen süre içerisinde halılarınızı teslim alarak en hijyenik şekilde yıkar. Gaziemir ve Menderes bölgesinde hizmet vermektedir.
Adres: Atıfbey Mah. 10. Sk. No:7 Gaziemi.
Telefon: (0232) 274 78 78

4- Burçak Halı Yıkama
Buca’daki halı yıkama firmaları içerisinde bulunan Burçak Halı Yıkama, Buca’nın yanı sıra İzmir genelinde hizmet vermekte. Profesyonel halı yıkama makineleri ve deneyimli personelleri ile Buca’da yüksek müşteri memnuniyyeti sağlayan firmalar arasında.
Adres: Efeler Mah. 303/2. Sk. No:4, Buca.
Telefon: 0232 487 33 26

5- Öztemiz Halı Yıkama
Karşıyaka’daki halı yıkama firmaları arasında yer alan Öztemiz Halı Yıkama, Bostanlı, Çiğli gibi bölgelere de hizmet vermektedir. Güvenilir olarak halılarınızı en iyi şekilde temizleyen Öztemiz Halı Yıkama, Karşıyaka’da öne çıkmaktadır.
Adres: İmbatlı, Ali Alp Böke Cd. No:267 Karşıyaka.
Telefon: 0530 485 35 79

6- Beşerler Halı Yıkama
Balçova ve Narlıdere’de halı yıkama firması arıyorsanız güvenilir şekilde hizmet alabileceğiniz işletmelerden biri olan Beşerler Halı Yıkama, halılarınız için kusursuz yıkama sağlar. Balçova ve Narlıdere’de hizmet veren Beşerler Halı Yıkama, bölgede yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan işletmelerden biri.
Adres: Onur Mah. Çilek Sk. No:33/B Balçova.
Telefon: 0232 259 33 53

7- Öncel Halı Yıkama
Karabağlar’daki halı yıkama firmaları arasında yer alan Öncel Halı Yıkama, Bahçelievler, Yeşilyurt, Basın Sitesi, Bozyaka, Esenlik, Fahrettin Altay, Limontepe, Poligon, Uzundere, gibi çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.
Adres: 3014 Sk. No: 7 Karabağlar.
Telefon: 0232 260 80 80

Eğer siz de İzmir’deki En İyi Halı Yıkama Firmaları araştırması yapıyorsanız ve halılarınızı yıkatabileceğiniz iyi bir işletme arıyorsanız listemize göz atarak kolayca halı yıkama firmalarına ulaşabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu