İzmirSağlıkŞehir

İzmir’de Kadın Doğum Doktoru Tavsiyesi!

Gebelik sürecinde her kadın mutlaka periyodik olarak bir kadın uzmanına görünmelidir. Eğer İzmir’deyseniz, buuON ekibi olarak sizin için İzmir’deki en iyi kadın doğum doktoru tavsiye listesi hazırladık. Kadın doğum doktoru, hamileliğin başlangıcından doğumun sonuçlanmasına kadar her aşamada sizi bilgilendirir ve bu süreci en sağlıklı şekilde yönetir. Annenin ve bebeğin sağlığı için hamileliğin başlangıcından itibaren doğum uzmanları ile birlikte ilerlemenizi tavsiye ederiz. İzmir’deki kadın doğum doktorları için İzmir Jinekolog tavsiye listemize göz atın.

1- Op. Dr. Feray Güvenal
1991 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Konya Çumra’daki mecburi hizmeti sonrasında 1993 yılında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde ihtisas yaptı. İstanbul ve İzmir’deki özel hastanelerde ve devlet hastanelerinde çalıştı. Aktif olarak kendi muayenehanesinde kabul gerçekleştirmektedir.
Laparoskopik cerrahi, kanser taramaları ve kolposkopi, vajinal estetik ve cerrahisi, gebelik takibi ve infertilite, hamilelik yogası gibi alanlarda hizmet vermektedir.
Adres: Şair Eşref Bulvarı No 68 Celardin Apt. K:4 D:6 Alsancak.
Telefon: 0232 503 03 83

2- Op. Dr. Esra Saygılı
2009 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 5’incilikle mezun olmuştur. Ardından Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisas eğitimine hak kazanmıştır. 2014 yılında Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak Muş Devlet Hastanesi’ne tayin olmuştur. Devlet Hizmet Yükümlülüğünü tamamlamış ve 2016 yılında İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. 2019 Yılında Kenya’ya gitmiş, Kakuma Mülteci Kampında gönüllü doktor olarak görev yapmıştır. Şu an Alfa Tıp Merkezi’nde hastalarına hizmet vermektedir.
Adres: Kazımdirik Mahallesi, 6244. Sk. No:1/B, Bornova.

3- Doç. Dr. Nurten Akdeniz
1991’de Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini 1998 yılında Dicle Üniversitesi Tıp fakültesinde tamamlamasının ardından aynı üniversitede 2004 de Yardımcı doçent 2010 da doçentlik ünvanını aldı. Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi kadın doğum ve hastalıkları bölümünde Tüp bebek (IVF) konusunda eğitim almış ve sertifika sahibidir.
Adres: Kültür Mahallesi Şevket Özçelik Sokak, Burc Apt 9A D:3 Alsancak.
Telefon: 0232 421 21 42

Eğer siz de İzmir’de kadın doğum doktoru arıyorsanız listemize göz atın.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu