İzmirMekanŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Kır Düğün Salonu!

İzmir’de kır düğün salonu mekanları arıyorsanız doğru yerdesiniz. buuON ekibi, sizin için kır düğünü yapabileceğiniz en iyi mekanları araştırdı ve listeledi. Düğün salonundan beklentiler üç aşağı beş yukarı aynı şeyler olsa da hizmet kalitesi kesinlikle her mekanda aynı değil. İzmir kır düğün salonları için konum, hizmet, sunum, süsleme, personel, ikramlar büyük önem taşır. Eğer kiralamış olduğunuz düğün salonunda bunlardan bazıları eksik ya da problemli ise düğüne gelecek kişiler gece boyu düğün salonu işletmecilerini ve sizi eleştireceklerdir. Eğer kusursuz bir kır düğünü yapmak istiyorsanız listemizde yer alan düğün salonlarını inceleyebilir ve kendileriyle görüşme yapabilirsiniz. İşte İzmir’deki en iyi kır düğünü salonları tavsiye listesi olarak hazırlamış olduğumuz 10’lu liste.

1- Bordo Yeşil Garden
Şehir merkezinde yer alan Bordo Yeşil Garden, İzmir içerisinde herkesin kolaylıkla ulaşım sağlayacağı, İzmir kır düğünü konsepti bulunan düğün salonlarından biridir. Özellikle rustik konsept sevenler için harika bir ortam sunan Bordo Yeşil Garden, Atatürk Stadyumu’nun hemen yanı başında hizmet veriyor.
Adres: Halkapınar, Mersinli Mahallesi, Şehitler Cd. No: 181/2 Konak.
Telefon: 0232 462 00 29

2- Şirin Garden
İzmir’de çok sayıda kır düğünü salonunun bulunduğu Bahçelerarası, Balçova, İnciraltı’nda hizmet veren Şirin Garden, İnciraltı’ndaki düğün salonları arasında öne çıkıyor. Yüksek kapasiteli, güleryüzlü çalışanlar ve başarılı orkestrası ile sizlere güzel bir düğün imkanı sunuyor.
Adres: Bahçelerarası, Anafor Sk. No:3/1, 35330 Balçova.
Telefon: 0535 261 56 63

3- Yelki Çiftlik
Harika bir düğün konsepti sunan Yelki Çiftlik, evlenecek çiftler için kusursuz bir organizasyon sunuyor. Bahçesinde nikah kıyılan şık bir alanı bulunan Yelki Çiftlik’te nikah sonrası kokteyl alanında misafirler ağırlanabilmekte. Özellikle kokteyl konseptine sahip bir organizasyonla evlenmek istiyorsanız tam size göre.
Adres: Yelki, No:102, Namık Elal Cd., 35310 Güzelbahçe.
Telefon: 0532 361 74 33

4- Bizim Bahçe Kır Düğünü
Gaziemir’de kır düğünü salonu olan Bizim Bahçe, şık konsepti ile dikkat çeken kır düğünü konseptine sahip düğün salonlarından bir diğeri. Yemekli veya yemeksiz seçeneklere sahip düğün salonu, geniş alanı ile hizmet veriyor.
Adres: Dokuz Eylül, Mahallesi, Akçay Cd. No:235, Gaziemir.
Telefon: 0232 251 05 99

5- Case De Garden
İnciraltı’nda hizmet veren düğün salonlarından biri olan Case De Garden, çimler üzerine kurulu masalarda harika bir düğün vaat ediyor. Şehir içerisinde kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada konumlanan Case De garden, Balçova’da öne çıkan düğün salonları arasında.
Adres:
İnciraltı, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:46, Balçova.
Telefon: 0232 278 96 16

Siz de İzmir’de kır düğünü salonu arıyorsanız buuON tarafından oluşturulan İzmir’deki kır düğün salonları tavsiye listesine göz atın.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu