HizmetİzmirŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Kombi Servisi Tavsiyesi!

Günümüzün en iyi sıcak su ve ısınma sistemlerinden olan doğalgaz kombi için bakım önemlidir. buuON’un bu listesinde İzmir’deki en iyi kombi servisleri tavsiyesi sizler için yer alacak. Eğer doğalgaz kullanıcısıysanız ve uzun süredir doğalgaz peteklerine bakım yaptırmadıysanız doğalgaz bakımı yaptırmanız gerekebilir. Bunun için İzmir kombi servisi sizler için en iyi bakımı sunacaktır.

Kombi Bakımı Neden Yapılmalı?
Doğalgaz, petek ve kombi bakımı belirli zaman aralığında periyodik olarak yaptırılmalıdır. Sorunsuz çalışıyor düşüncesi ile kombi servisine ihtiyaç duymadığınızı düşünüyorsanız, zaman içerisinde yanılabilirsiniz. Kombi bakımı öncelikli olarak sağlığınız için önemlidir. Filtrelerin tıkanması, tortu oluşturması gaz sarfiyatının artmasına ve faturaların yüksek gelmesine neden olur. Yani kombi bakımı tasarruf da sağlamaktadır. Sistemde herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığı da yine kombi servisi tarafından test edilir. Bu sayede güvende olup olmadığınız da size bildirilir. Bakım yaptırmak ileride oluşabilecek arızalara karşı da önlem almanızı sağlar. Bu sebeplerden dolayı petek temizliği ve kombi bakımı önem arz etmektedir.

1- Baykan Kombi Servisi / Bornova
Bornova’da bulunan Baykan Kombi Servisi, doğalgaz sisteminiz ve kombiniz için A’dan Z’ye kombi bakım hizmeti sağlayan firmalardan biridir. Kalorifer peteği temizleme, kombi bakımı, gaz kaçağı kontrolü gibi tüm işlemler yapılmaktadır. Eğer Bornova kombi servisi arıyorsanız güvenle hizmet alabilirsiniz.
Telefon: 0850 304 95 73

2- Maktek Kombi Servisi / Karşıyaka
Karşıyaka’daki kombi servisleri arasında yer alan Maktek Kombi Servisi, Karşıyaka bölgesinde 2000 yılından bu yana kombi arıza giderme, kombi bakımı, petek temizleme, sıhhi tesisat ve tamirat gibi çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Karşıyaka kombi servisi arıyorsanız hizmet alabileceğiniz firmalardan biridir.
Telefon: 0534 566 99 66

3- Lider Kombi Servisi / Gaziemir
Gaziemir’deki kombi servisleri arasında yer alan Lider Kombi Servisi, İzmir içindeki tüm ilçelere hizmet vermektedir. İzmir Bosch kombi servisi, Viessmann, Eca, Vaillanti Ferroli, Fondital, Demirdöküm, Baymak, Ariston, Alarko, Buderus gibi bir çok bildiğimiz marka için bakım servis hizmeti sağlamaktadır.
Telefon: 0505 794 28 85

4- Soylu Teknik Kombi Servisi / Karabağlar
Karabağlar’daki kombi servisleri arasında yer alan Soylu Teknik kombi servisi klima ve kombi bakım hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda İzmir Alarko Carrier yetkili servisi de olan Soylu Teknik Alarko kombi servisi İzmir olarak Alarko markalı kombileriniz için de yetkili servis hizmeti sağlamakta. 2006 Yılından bu yana hizmet vermektedir.
Telefon: 0232 253 65 04

5- Fulya Teknik Kombi Servisi / Buca
Buca’daki kombi servisleri arasında yer alan Fulya Teknik, Buca’da kombi bakımı, petek temizliği, doğalgaz kaçak testi ve benzeri hizmetleri sağlamaktadır. Eğer Buca’daysanız ve kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız görüşme sağlayabileceğiniz güvenilir yerlerden biridir.
Telefon: 0232 453 03 00

6- Z&T Kombi Servisi / Güzelbahçe
Eğer Güzelbahçe’de kombi servisi arıyorsanız Z&T Kombi Servisi, uzun yıllardır İzmir’in bir çok noktasında hizmet veren firmalardan biridir. Doğalgaz tesisatı, kombi bakımı, oluşan teknik arızalar ve problemler için tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır.
Telefon: 0850 307 24 49

7-Yüksel Group Isıtma ve Soğutma Sistemleri / Konak
Hem klima hem de doğalgaz bakımı yaptırabileceğiniz Konak kombi servisleri arasında yer alan Yüksel Group, İzmir’de uzun yıllardır doğalgaz kombi servis hizmetleri sağlamaktadır. Göztepe Mahallesi’nde bulunan firma, güvenle İzmir petek temizleme, kombi bakımı ve benzeri hizmetler alabileceğiniz yerlerden biridir.
Telefon: 0549 565 43 30

8- Güven Isı / Torbalı
Torbalı kombi servisi ihtiyaçlarınıza çözüm sunan Güven Isı teknik servis ve tesisat, 15 yılı aşkın süredir kombi petek temizliği, doğalgaz kaçak testi, tesisat sorunları, kombi arıza çözümleri ve benzeri hizmetleri vermektedir.
Telefon: 0533 399 25 26

9- FAA Mühendislik / Çiğli
Çiğli’deki kombi servisleri arasında yer alan FAA Mühendislik, Çiğli bölgesi ve İzmir kombi teknik servisi hizmeti sağlamakta. Tüm doğalgaz sorunlarına çözüm üreten firma, doğalgaz tesisatı genel bakımı, kombi teknik arıza çözümleri ve benzeri hizmetleri sağlamaktadır.
Telefon: 0232 329 65 15

10- Listemizin 10. sırası için araştırmalarımıza devam etmekteyiz.

buuON Ekibi tarafından oluşturulan İzmir kombi servisleri için bir çok ilçeden firmayı listemize almaya çalıştık. Sunmuş olduğumuz firmalar, Buderus, Ariston, Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Viessmann, Bosch, Daikin, Airfel, ECA, Alarko, Termodinamik, Arçelik, Sanica, Beko, Daylux, Warmhaus, Termoteknik, Dolcevita ve bir çok kombi markası için bakım hizmeti sağlamaktadır.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu