HizmetİzmirPetŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Köpek Oteli Tavsiyesi!

İzmir’deki en iyi köpek otelleri hangisi diye merak ediyorsanız buuON ekibi olarak köpek sahipleri için İzmir köpek oteli ve köpek pansiyonu listesi hazırladık. Bazı zamanlar sevdiğimiz minik dostlarımızdan ayrı kalmamız gerekebilir. Bu süre bazen köpeğin siz olmadan yapamayacağı kadar uzun olabilir. Böyle durumlarda, köpeğinize bakabilecek, onun ihtiyaçlarını karşılayacak ve onun strese girmesini engelleyecek köpek oteli hizmeti alabilirsiniz. Köpek otellerinde profesyonel eğitmenler bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir sağlık sorununda anında müdahale edebilecek veterinerler bulunmaktadır. Yokluğunuzda köpeğinizi mutlu edecek ve ona harika bir deneyim yaşatacak olan köpek oteli arıyorsanız, listemize göz atabilirsiniz. Listemizde İzmir’deki köpek otelleri yer almaktadır.

1- Vesta Köpek Butik Oteli
İzmir köpek oteli listemizin ilk sırasında, sevimli dostunuzun kendi evinde olduğu gibi rahat edeceği köpek otellerinden biri olan Vesta Köpek Butik Oteli yer alıyor. Burası aynı zamanda bir eğitim merkezi. Köpekler için hazırlanmış 15 oda, 5400 m2’lik geniş alana kurulmuş olan tesis, güvenlik kameralarıyla donatılmıi profesyoneller tarafından hizmet verilen tercih edebileceğiniz İzmir’deki köpek otellerinden biridir.
Adres: Örnekköy Mah. Okan Cd. Kemalpaşa.
Telefon: 0555 496 96 55

2- Patili Ev Köpek Oteli
Patili Ev Köpek Oteli, köpekler için hem otel, aynı zamanda rehabilitasyon ve eğitim merkezi olarak hizmet vermekte. Can dostlarımız için tercih edebileceğiniz mutlu mekanlardan biri olan Patili Ev, İzmir’de tercih edebileceğiniz bir diğer köpek oteli ve köpek pansiyonudur.
Adres: Villakent, 1159 Sk. No:22 Menemen.
Telefon: 0536 350 57 93

3- Dost Köpek Resort
Köpeklerin kendilerini fazlasıyla mutlu hissedeceği, doğal ortamın vermiş olduğu güzellikler eşliğinde tercih edebileceğiniz köpek otellerinden biri de Dost Köpek Resort. Seferihisar’da hizmet veren otel, yokluğunuzda köpeğinizi ilgi ve alakaya boğabilecek çalışanlara sahip. Patili dostlarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz.
Adres: Kavakdere Cd. No:87 Seferihisar
Telefon: 0232 748 01 01

İlginizi Çekebilir: İzmir Veteriner Klinikleri

Not: Eğer siz de minik dostlarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir köpek oteli arıyorsanız İzmir köpek oteli listemize göz atarak konaklama hizmeti alabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Eşimle 10 günlük yurt dışı seyahati yapmıştık Dost köpek resotra bırakmıştık çok memnun kaldık. Şimdi yine bir otel arıyoruz ama bu kez uzak kaldığı için dost otele bırakamıyoruz. Başka yerler bakıyoruz teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu