Eğitim

İzmir’deki En İyi 10 KPSS Kursu Tavsiyesi!

Devlet memuru adaylarının hızla arttığı son yıllarda KPSS’ye hazırlanmanın ön şartı iyi bir KPSS puanı elde etmek. Bunu başarabilmek için de biraz çabalamak gerekiyor. Eğer evde tek başınıza yeterli çalışmayı gösteremiyorsanız KPSS kursu sizin için fazlasıyla faydalı olacaktır. Özellikle kendinizi yeterli görmüyorsanız veya zayıf olan dersleriniz varsa onları geliştirmek adına KPSS dershaneleri tercih edilmeli. İzmir’de çok sayıda KPSS kursu bulunmaktadır. Tabi en iyisi hangisi diye sorgulandığında karşınıza birden fazla kurs çıkacaktır. buuON ekibi olarak İzmir’deki en iyi KPSS kursları tavsiye listesi oluşturduk.

1- YEDİ İKLİM AKADEMİ
Yedi İklim’i duymayananız yoktur. Özellikle öğretmenlik ÖABT alanında kendini oldukça geliştirmiş bir KPSS dershanesidir. Kendini KPSS eğitimi alanında kanıtlamış dershanelerden biridir ve her yıl çok sayıda aday tarafından tercih edilmektedir.
Adres: Akdeniz Mah. Şehit Fethi Bey Caddesi No:31 Konak.
Telefon: 0232 482 0 535

2- PEGEM AKADEMİ
Pegem Akademi KPSS A ve düz mamur atamalarında oldukça öne çıkan ve öğretmenlik sınavında da ÖABT alanında oldukça geniş bir yayın yelpazesi olan bir kurumdur. Yayınları ve eğitmenleri fazlasıyla başarılı olan Pegem’de araştırmalarınızda listenize eklenecek kurumlardan biridir.
Adres: İsmet Kaptan, Gazi Osman Paşa Blv. No:15 Konak.
Telefon: 0232 402 02 20

3- YARGI AKADEMİ
Yargı Akademi, yayınlarıyla beraber KPSS konusunda deneyimli dershanelerden biridir. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen sınavlarda sorulan sorular ile yakınlık elde edebilen kaynak olarak da fazlaca tercih edilmektedir.
Adres: 859 Sk. No:1 Kat:7 Saray İş Hanı Konak.
Telefon: 0232 445 71 74

5- BUCA AKADEMİ
Merkezi Buca’da bulunan Buca Akademi KPSS A, KPSS B (önlisans ve lisans) alanlarında hizmet vermektedir. Eğer Buca’da ikamet ediyorsanız ve bulunduğunuz konumda bir tercih yapmak istiyorsanız fazlasıyla iyi bir tercih olacaktır.
Adres: İnkılap, 519. Sk. No:14/A Buca.
Telefon: 0232 448 84 08

6- BORNOVA AKADEMİ
Merkezi Bornova’da olan Bornova Akademi, lisans, önlisans ve lise KPSS hazırlık alanlarında başarılı eğitim veren kurumlardan biridir. Bornova bölgesinde veya yakınlarında ikamet edip KPSS için kurum tercihi yapacaksanız değerlendirmeniz gereken bir kurumdur.
Adres: Kazımdirik Mah. Gediz Cad. No:20 Kat:2 Bornova.
Telefon: 0532 151 50 63

7- İSEM AKADEMİ
Merkezi Konak’ta bulunan İsem Akademi KPSS lisans ve önlisans alanlarında eğitim veren bir başka kurumdur. Murat ve Yedi İklim gibi isim yapmış kurumlar kadar başarılı bulduğumuz İSEM Akademi, yapılacak iyi tercihlerden bir diğeridir.
Adres: Milli Kütüphane Cd. No:6 Konak.
Telefon: 0552 235 00 50

8- RADİKAL AKADEMİ
İzmir’de merkezde ve Buca’da şubeleri olan Radikal Akademi KPSS B grubunda eğitim vermekte olup, İzmir genelinde iyi bir başarı grafiği yakalayabilmiş tercih edilebilir kurumlar arasındadır.
Adres: İsmet Kaptan, Şair Eşref Blv. No:17 Konak.
Telefon: 0850 888 7355

9- PENTA AKADEMİ
İzmir Buca’da merkezi bulunan Penta Akademi KPSS A, kpss memurluk, öğretmenlik ve KPSS ÖABT alanlarında eğitim veren deneyimli bir kurumdur. Buca’da yaşayanlar için fazlasıyla ideal bir kurumdur.
Adres: Vali Rahmi Bey, Uğur Mumcu Cd. No:20 Buca.
Telefon: 0232 404 00 77

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu