İzmirSağlıkŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Manuel Terapi Uzmanı, Kayropraktik Tedavi Merkezi!

İzmir’deki en iyi kayropraktik tedavi merkezi, manuel terapi uzmanı, fizyoterapist arayanlar için buuON listemize göz atın! Son yıllarda fazlaca revaçta olan Kayropraktik tedavi, manuel terapi, bir çok insanın yaşamış olduğu eklem, omurga problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Eğer İzmir’de Kayropraktik tedavi yapan yerler ve İzmir’de fizyoterapist arıyorsanız, listemizde yer alan fizyoterapistler ve merkezler ile irtibat kurarak randevu alabilirsiniz.

1-  Profiz Sağlıklı Yaşam Merkezi

İzmir’de kayropraktik, manuel terapi ve skolyoz tedavisi veren Profiz Sağlıklı Yaşam Merkezi alanında uzman fizyoterapistleriyle profesyonel bir hizmet sunuyor. Başvuruda bulunduktan sonra ücretsiz değerlendirme seansında alanında uzman fizyoterapistler manuel terapi ve kayropraktik süreci hakkında detaylı olarak bilgilendirme yapıyor. Telefonla randevu alabilir veya whatsapp hattı üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz. Profiz Sağlıklı Yaşam Merkezi, manuel terapi izmir aramalarında önde gelen kuruluşlardan biridir. Deneyimli ve uzman fizyoterapistler ile, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Profiz, ağrı ve rahatsızlıklarınızdan kurtulmanız için doğru adres.

Tel: 0232 332 0117
Whatsapp Hattı: 0551 635 9077
Adres: Efeler Mh. 306. Sk. No:4/A Buca, İzmir
(Seyfi Demirsoy Hastanesi Yeni Acil Çıkışı Tarafı)

2- Fizyospine
Bornova’da hizmet veren Fizyospine, klinik pilates ile öne çıksa da bir çok sağlık uygulaması hizmeti sunan sağlık merkezlerinden biri. Bornova’da hizmet veren Fizyospine, postür analizi, 2014 Yılından bu yana hizmet veren Fizyospine, kusursuz bir fizyoterapi hizmeti sunuyor.
Adres: Yeşilova, 4004/1. Sk. No:2/B Bornova.
Randevu: 0232 348 70 74

3- Uzm. Fzt. Asude Akın
Uzman Fizyoterapist Asude Akın, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Fizyoterapist olarak mezun oldu. Muskuloskeletal Fizyoterapi üzerine yüksek lisans yapan Asude Akın, kayropraktik tedavi, osteopati, klinik pilates, nefes terapisi gibi tedaviler uygulamakta.
Adres: Ali Çetinkaya Blv. Karaahmetoğlu Apt. No:52 Daire:15 Alsancak.
Randevu: instagram.com/fizyosanat/

4- Fzt. Sinem Pazarlı
İzmir’de öne çıkan, güvenle hizmet alabileceğiniz bir diğer uzman, Fizyoterapist Sinem Pazarlı. Üç boyutlu skolyoz tedavisi, manuel terapi, kayropraktik tedavi, bel, boyun ve omurga sağlığı, börolojik-ortopedik rehabilitasyon hizmetleri ve çok daha fazlasını sunuyor.
Randevu: instagram.com/fztsinempazarli/

Eğer siz de İzmir’de kayropraktik tedavi yapan yerler ve fizyoterapist arıyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu