HizmetİzmirOtomobilŞehir

İzmir’deki En İyi 10 Oto Ekspertiz Tavsiyesi!

İzmir oto ekspertiz arayanlar için oluşturduğumuz liste sayesinde İzmir’deki en iyi oto ekspertiz firmaları arasından siz de tercihinizi yaparak oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Günümüzde oto alım satımında mutlaka müracaat ettiğimiz oto ekspertiz firmaları, araç satın alırken otomobilin detaylı olarak incelenmesi aşamasında büyük rol oynamaktadır. Satın alınan aracın herhangi bir kusuru veya arızası olup olmadığını öğrenmek için müracaat ettiğimiz oto ekspertiz firmalarının güvenilirliği de bir o kadar önemli. buuON ekibi olarak İzmir’de araç alım satım öncesinde otomobillerini gösterebilecekleri öne çıkan İzmir oto ekspertiz firmaları listesi hazırladık. Eğer siz de bir oto ekspertize ihtiyaç duyuyorsanız listemize göz atmanızı öneririz.

1- Eklenecek
Kısa süre içerisinde listemize eklenecektir.

2- Derin Oto Ekspertiz
Bornova 2. Sanayi Sitesi’nde hizmet vermekte olan Derin Oto Ekspertiz, uzun syıllardır İzmir’de oto ekspertiz hizmeti veren firmalar arasında. İkinci araç satın almadan araçlarınızı güvenle gösterebileceğiniz Derin Oto Ekspertiz, Bornova ve Bayraklı bölgesine oto ekspertiz arayanlar için uygun konumda yer almaktadır.
İletişim: 0530 500 80 83

3- Otonubil Oto Ekspertiz
İzmir’de ve farklı illerde hizmet sunan Otonubil Oto Ekspertiz firması, İzmir’in farklı bölgelerinde ekspertiz hizmeti sunuyor. Tarafsız ve profesyonel hizmet veren firmalardan biri olan Otonubil oto ekspertiz, bir çok şehirde her gün yüzlerce aracın ekspertizini gerçekleştirmekte. İzmir içerisinde Bornova, Karabağlar ve Urla ilçelerinde hizmet vermektedir.
İletişim: 444 9 245

4- Cerrah Oto Ekspertiz
Bornova oto ekspertiz firmaları arasında yer alan, Bornova’da oto ekspertiz arayanlar için uygun konumda bulunan Cerrah oto Ekspertiz, noter beyanlı hizmet sunmasıyla dikkat çekiyor. İzmir Oto Check-up için tercih edebileceğiniz Cerrah Oto Ekspertiz’de araçların tüm kontrolleri güvenilir şekilde yapılıp bilgilendirme sağlanmakta.
İletişim: 0232 344 3 777

5- CCY Oto Ekspertiz
Karabağlar’da hizmet veren CCY Oto Ekspertiz, araçlar için A’dan Z’ye komple test gerçekleştirerek, güvenli bir rapor sunuyor. Yeşillik Caddesi’nde yer alan CCY Oto Ekspertiz, motor, kaporta, boya, beyin kontrolü gibi bir çok farklı detayı inceleyerek rapor sunmaktadır.
İletişim: 0551 590 35 80

6- Novega Oto Ekspertiz
İzmir’in farklı noktalarında hizmet sunan Novega Oto Ekspertiz, 3. Sanayi Sitesi, 2. Sanayi Sitesi, Bornova, Bayraklı, Konak’ta oto ekspertiz hizmeti veriyor. Araç alt kontrolleri, motor mekanik testi, kaporta boya testi ve daha bir çok aşama ile araçlar kontrol edilerek, araç sahiplerine detaylı rapor sunulmaktadır.
İletişim: 0541 232 94 77

7- Ege Oto Ekspertiz
Tüm tip araçlar için ekspertiz hizmeti veren Ege Oto Ekspertiz, İzmir oto check-up sektöründe öne çıkan firmalardan biridir. Titiz ve tarafsız hizmet politikası ile alıcı ve satıcı için yüksek güven oluşturan firma, İzmir’in güvenilir oto ekspertiz firmaları arasında yer almakta ve Konak, Mersinli’de hizmet vermektedir.
İletişim: 0232 449 35 69

8- DAP Oto Ekspertiz
Çiğli oto ekspertiz firmaları arasında yer alan DAP Oto Ekspertiz, “Doğru Araç Politikası” sloganıyla sektörde hizmet vermektedir. Çiğli’de oto ekspertiz arayanlar için uygun konumda olan firma, uzmanlaşmış personelleri ile tüm marka ve model araçlar için ekspertiz hizmeti sağlıyor.
İletişim: 0 232 328 03 04

9- Pro Elit Oto Ekspertiz
Buca oto ekspertiz firmaları arasında yer almaktadır. Tüm araçlar için kusursuz araç muayenesi ve ekspertizi gerçekleştirebileceğiniz Pro Elit Oto Ekspertiz firmasında, aracınız için kusursuz tüm testler yapılarak sonuç ve rapor sunulmakta. Buca Sanayi sitesi içerisinde olması ve Otokent’e yakın olmasıyla da dikkat çekiyor.
İletişim: 0232 282 10 68

10- AutoExper
Karşıyaka oto ekspertiz firmaları arasında yer almaktadır. İzmir’de tek şube ile hizmet veren AutoExper, Türkiye’de farklı şehirlerde de oto ekspertiz hizmeti faaliyetlerini sürdürmekte. Karşıyaka’da oto ekspertiz arayanlar için ideal konumda olan AutoExper, uzun yıllardır sektörde yer alan, güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.
İletişim: 0530 178 80 83

Eğer siz de İzmir oto ekspertiz firması arıyorsanız listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu