İzmirSağlık

İzmir’deki En İyi 10 Sünnet Kliniği Tavsiyesi!

İzmir sünnet kliniği arıyorsanız buuON olarak sizin için sünnet kliniği tavsiye listesi hazırladık. Sünnet, dünyada ve ülkemizde erkek çocuklara uygulanmakta olan cerrahi bir operasyondur. Operasyonun doğru kişiler tarafından yapılmaması, estetik hatalara, peniste yaralanmalara ve sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu sebeple sadece çocuk cerrahları ve çocuk üroloji uzmanları tarafından, steril ortamlarda gerçekleştirilmelidir. Eğer siz de İzmir’de sünnet kliniği veya İzmir’de sünnet doktoru arıyorsanız, hazırladığımız listemize göz atabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

1- Prof. Dr. İrfan Karaca / Alsancak
Çocuk Cerrahisi Uzmanı olan Prof. Dr. İrfan Karaca, ilk olarak mezun olduğu Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev aldı. Daha sonra Haydarpaşa Askeri Hastanesi ve Trabzon Numune Hastanesi’nde görev alan Karaca, 1991 Yılında Dr. behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nde göreve başladı. 2011 Yılında Çocuk Ürolojisi Uzmanı ünvanını da alan İrfan Karaca, şuan Özel İzmir Etik Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kliniği’nde hizmet vermektedir.
Adres: Enver Dündar Başar Sokak No: 1 Kat: 1 İskele Apt. Alsancak.
Telefon: 0232 463 90 46

2- Op. Dr. Alper Dırık / Bayraklı
Bayraklı Sünnet Kliniği arayanlar için iyi bir konumda olan Op. Dr. Alper Dırık, üroloji ve cinsel sağlık sorunlarına yönelik hasta kabulü gerçekleştirmektedir. Aynı zamnda sünnet operasyonları da yapmaktadır. 2004 Yılından bu yana hasta kabulü gerçekleştirmektedir.
Adres: Mansuroğlu Mahallesi 286/10. Sk No:7 K:4 D:5-6, Bayraklı.
Telefon: 0505 259 58 09

3- Op. Dr. Emir Şahbal / Bayraklı
1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Op. Dr. Emir Şahbal, 1994 yılında aynı fakültenin Üroloji bilim dalının ihtisasını tamamladı ve Üroloji Uzmanı ünvanını aldı. İstanbul’da senelerce hizmet veren Dr. Şahbal, Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak senelerce hizmet verdi. Aktif olarak İzmir’de üroloji olarak hasta kabulü gerçekleştirmekte ve İzmir’de sünnet operasyonu için tercih edilmektedir.
Adres: Adalet Mah. 1593/1 Sok. No:67 Müzeyyen Hanım Apt. K:3 D:3 Perla Home Üstü Bayraklı.
Telefon: 0532 272 90 02

İzmir sünnet kliniği listesinde yer alan sünnet klinikleri ile iletişime geçerek uzmanlara soru sorabilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. İzmir’de en iyi sünnet yapan doktor listemiz sürekli güüncellenmektedir.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu