Hizmetİzmir

İzmir’deki En İyi 10 Vinç Kiralama Firması Tavsiyesi!

Taşıma, kaldırma, yükleme, boşaltma, montaj ve benzeri işlerde kullanılan Vinç, bir çok alanda zorunlu ihtiyaç olarak kullanılmaktadır. Gerçekleştirilecek olan tek bir iş için vinç satın almanın yüksek maliyetli olması sebebiyle kısa süreli projelerde ve tek seferlik işlemlerde genellikle vinç kiralama hizmeti satın alınır. buuON Ekibi olarak İzmir vinç kiralama hizmeti veren en başarılı firmaları sizin için araştırdık ve listeledik. Eğer İzmir’deki vinç kiralama firmaları için bir araştırma yapıyorsanız ve güvenilir işletmelerle çalışmak istiyorsanız listemize göz atmanızı öneririz. Listemiz, İzmir ve çevresinde vinç kiralama hizmeti alabileceğiniz, hizmet kalitesi bakımından kendini kanıtlamış firmaları barındırmaktadır. Listenin oluşturulmasında birden fazla kriter ele alınmış olup, hizmet kalitesi, araç sayısı, araç çeşitliliği, ihtiyaçlara uygun araçları bulundurma, araç ile birlikte personel tahsis etme gibi özellikler esas alınmıştır.

1- Akkaş Vinç
Sepetsiz ve sepetli vinç alternatifleri sunabilen Akkaş Vinç, İzmir içi vinç kiralama hizmetleri sunmaktadır. 2010 Yılından bu yana faaliyet gösteren firma İzmir ve çevre illerde hizmet vermektedir. Farklı tonajlara sahip araçlar ile hidrolik vinç hizmetlerinde kaliteyi yakalamış firmalardan biridir.

2- Demirler Vinç Kiralama
Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Demirler Vinç, farklı tonlarda ağırlıkları kaldırabilen araç çeşitliliğine sahip. 10 Ton ile başlayan 85 tona kadar ağırlık kaldırabilen vinçlere sahip olan Demirler Vinç, 25, 35, 40 ton ağırlıklı araçlara da sahip. Ayrıca İzmir içi 24 saat hizmet verebilme olanağı da sağlayan Demirler Vinç, forklift kiralama hizmeti de vermektedir.

3- Kale Vinç
Uygun fiyat politikası ile İzmir’de hizmet vermekte olan Kale Vinç, listemizdeki bir çok firma gibi haftanın 7 günü 24 saat hizmet verebilmektedir. Mobil vinç, hiyap, sepetli ve sepetsiz vinçler ile ağır taşıma, montaj ve demontaj işlemlerinde hizmet sunmaktadır.

4- Büker Vinç
Merkezi İzmir olsa da Ege bölgesinde tüm illerde faaliyet gösteren Büker Vinç, 120 tona kadar vinçlere sahip. Ayrıca 16 Tona kadar taşıma kapasitesi olan forklift filosu da bulunmaktadır. Aynı zamanda vinç kiralama hizmeti kapsamında uzman ekip ile birlikte faaliyetlerini sürdüren Büker Vinç, kalite anlamında müşteri memnuniyetini yakalamış firmalar arasındadır.

5- Bakı Vinç
İzmir’de ve ege bölgesinde faaliyet gösteren Bakı Vinç, 70 ve 90 metre mesafeye uzanabilen sepetli vinçlere sahip. Ayrıca yeni teknolojileri bünyesinde barındıran teleskopik vinçler ile hizmet sunan Bakı Vinç, uzun mesafe ihtiyaçlarında da çözüm üretebilmektedir.

6- Canser Vinç
Listemizdeki en eski vinç kiralama hizmeti sunan firmalardan biri olan Canser Vinç, 1995 yılından günümüze kadar vinç hizmetleri sunmakta. Kaliteli hizmet ve deneyimli uzman kadrosu ile birlikte vinç kiralama hizmeti veren Canser Vinç, forklift ve makaslı platform araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

7- Batı Vinç
Mobil teleskopik vinçler ile hizmet veren Batı Vinç, İzmir’de ve talep doğrultusunda İzmir çevresindeki illerde hizmet vermektedir. Tecrübeli operatör kadrosuyla destek veren firma, ihtiyaçlar doğrultusunda tüm çözümleri sunabilmektedir.

8- Polat Vinç
Hizmet kalitesini daima geliştirmeyi hedefleyen firmalardan biri olan Polat Vinç, İzmir’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir. 7/24 Ulaşabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz Polat Vinç, mobil vinç kiralama ihtiyaçlarına başarılı şekilde çözüm üretmektedir.

9- Örümcek Vinç
İsmini, bünyesinde barındırdığı örümcek vinçlerden alan firma, örümceğe benzer yapıdaki vinçler ile kiralama hizmeti sunuyor. Özellikle dar alanlarda ve büyük vinçlerin giremeyeceği yerlere girerek projenin devam edebilmesini sağlamaktadır.

10- Ant Vinç
Kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunma anlamında iyi performans sunan firma olan Ant Vinç, uzun yıllardır İzmir içerisinde faaliyet göstermekte. Projelerinizde gerekli uzman kadrosu ile destek olabilen firma, taşıma, montaj, demontaj, yükleme, indirme ve benzeri hizmetleri sunmaktadır.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu