HizmetİzmirMekan

İzmir’deki En İyi 10 Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi!

Saç ekimi, yıllar geçtikçe daha fazla popüler hale geliyor. Peki İzmir’de en iyi saç ekimi yapan yerler hangileri? buuON ekibi olarak İzmir saç ekim merkezi tavsiye listesi hazırladık. Saç ekimi, doğru mekan tercihi ve profesyonel ekipler ile kusursuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Günümüzde neredeyse saç ekildiğini anlayamayacak kadar başarılı saç ekimi yapan, işin ehli uzmanlar olduğunu söylememiz gerek. Nitekim Türkiye, saç ekimi konusunda oldukça başarılı bir grafiğe sahip. Yurt dışından Türkiye’ye ve İzmir’e sadece saç ekimi için gelen binlerce ziyaretçi bulmak mümkün. Biz de sizler için saç ekimi konusunda yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış olan İzmir’deki saç ekim merkezleri tavsiyelerini listeledik.

İzmir’deki Saç Ekim Merkezleri

1- Sunestet Saç Ekim Merkezi
İzmir Bayraklı’da hizmet veren saç ekim merkezi olan Sunestet, saç ekimi konusunda iddialı noktalardan biri olarak öne çıkıyor. Kendi ekibi ile saç ekim işlemlerini gerçekleştiren Sunestet, DHİ saç ekimi, Safir Fue saç ekimi, uzun saç ekimi, PRP, saç lazeri gibi hizmetler sunuyor. Türkiye’den ve yurt dışından bir çok danışanını ağırlayan Sunestet, sağlamış olduğu memnuniyet ile de dikkat çekiyor.
Telefon: 0554 818 12 11
Adres: Manas Bulvarı Folkart Towers B Kule Kat:21 Bayraklı.

2- Ento Saç Ekim Merkezi
İzmir Bornova’da saç ekimi hizmeti veren Ento Saç Ekim Merkezi, ameliyathane ortamında fua yöntemiyle saç ekimi gerçekleştirmektedir. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekte olan merkezde, uzman ekip tarafından saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi gibi tüm işlemler başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir.
Telefon: 0232 400 36 86
Adres: Kazımdirik Mahallesi, 364/1. Sk. No:36 Bornova/İzmir

3- Clinic İzmir
Clinic İzmir, dermatoloji uzmanları eşliğinde kusursuz şekilde fue yöntemiyle saç ve sakal ekimi yapmaktadır. Yurt dışından gelen ziyaretçiler için VIP transfer hizmeti de bulunan Clinic İzmir, Kahramanlar’da hizmet vermektedir. Traşsız saç ekimi ve kaş, kirpik ekimi gibi diğer işlemler de mevcuttur.
Telefon: 0507 484 66 94
Adres: Kahramanlar/İzmir

4- Erna Hair Clinic
Bayraklı’da saç ekimi hizmeti veren Erna Hair Clinic, aynı zamanda sakal, bıyık, kaş ekimi ve PRP & Mezoterapi uygulamaları da sunmaktadır. Tam donanımlı hastanede doktor kontrolünde gerçekleştirilen saç ekiminde yüksek başarı oranı ile İzmir’de öne çıkan saç ekim merkezleri arasında yer almaktadır.
Telefon: 0545 100 12 15
Adres: Mansuroğlu Mah. 288/4 Sk. Bina No:14 Eminoğlu Plaza / Bayraklı – İZMİR

Eğer siz de İzmir saç ekimi merkezi arıyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu