İzmirPetŞehir

İzmir’deki Veteriner Klinikleri! İzmir Veteriner Listesi!

Minik dostlarımız da bizler gibi hasta olabiliyor. İzmir veteriner listesi ile dostlarını güvenilir ellere emanet etmek isteyenler için bir çalışma hazırladık. Eğer İzmir’de veteriner kliniği arıyorsanız, buuON ekibi sizin için güzel bir liste oluşturdu. İzmir’de veteriner kliniği arayanlar için hazırlanmış olan bu yazımız İzmir’de veteriner arayanlar için faydalı olacaktır. Kedi, köpek, kuş, balık veya diğer canlılarınız için hizmet alacağınız İzmir veteriner kliniklerini öğrenmek için hazırsanız başlayalım.

1- Delta Veteriner Kliniği / Bayraklı

İzmir’deki veteriner klinikleri arasında yer alan Delta Veteriner Kliniği, 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Geniş hizmet yelpazesi ve sunduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkan Delta Veteriner Kliniği’nin en büyük avantajlarından biri minik dostlarımızın tüm ihtiyaçlarına, sağlık problemlerine çözüm üretebilen donanım ve ekibe sahip olmasıdır. Diş ve diş eti rahatsızlıkları, göz ve kulak hastalıkları, ortopedik rahatsızlıklar, dermatolojik hastalıklar, çeşitli operasyonları kendi bünyesinde yapabilmektedir. Çok sayıda testin de yapıldığı klinikte günümüzde ön plana çıkmış olan Koronavirüs testini de minik dostlarımız için yapabilen nadir kliniklerden biridir.

Adres: Adalet Mahallesi, 2131/22. Sk. 35530 Bayraklı.
Telefon: 0232 999 43 11


2- Doğa Veteriner Polikliniği / Bornova

İzmir’in en gözde veteriner kliniklerinden biri de Bornova’daki Doğa Veteriner Polikliniği’dir. Oldukça hijyenik ve steril bir ortamın olmasının yanı sıra çalışanların güler yüzü ile de dikkat çekiyor. Birden fazla veteriner hekimi bulunan Doğa Veteriner Polikliniği’nde bir çok tedavi uygulanabilmektedir. Ayrıca haftanın 7 günü 24 saat boyunca açık olması da en büyük avantajıdır. Eğer gece geç saatlerde de olsa acil olarak evcil ya da bir sokak hayvanını Doğa Veteriner Polikliniği’ne götürebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik Mahallesi, 220. Sk. 7/A, Bornova.
Telefon: 0232 520 25 75


3- Egzo Pet Veteriner Kliniği / Menemen

Menemen Ulukent’te konumlanmış olan Egzo Pet Veteriner Kliniği, sadece evcil değil egzotik türde canlılarınız için de teşhis ve tedavi imkanı sağlamaktadır. Sürüngen hayvanlar da buna dahil. Bir çok hayvan türü için tedavi ve bakım hizmeti alabileceğiniz bir veteriner kliniğidir.

Adres: İstiklal Mahallesi 2. Cd. 27/B Apt. No:14 Ulukent, Menemen.
Telefon: 0232 838 48 38


4- Gazi Veteriner Kliniği / Gaziemir

Gaziemir’deki en donanımlı veteriner kliniklerinden biri olan Gazi Veteriner Kliniği, aynı zamanda İzmir’de başarıyı yakalamış bir veteriner kliniğidir. Evcil dostlar için çözümler sunan veteriner kliniğinde röntgen bulunması da önemli bir avantaj. Mesai saatleri dışında hizmet almak istemeniz halinde de destek olunmaktadır. İzmir veteriner listemizin dördüncü sırasında Gazi Veteriner Kliniği yer alıyor.
Adres: Atıfbey Mahallesi, Şehit Feridun Pözüt Cd. No:23, Gaziemir.
Telefon: 0232 252 54 84


5- Kayacı Veteriner Kliniği / Bornova

Evciller için olabilecek tüm problemlerde tedavi sağlayabilen Kayacı Veteriner Polikliniği, yoğun bakım ünitesine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Cerrahi müdahalelerin de yapılabildiği Kayacı Veteriner Kliniği’nde röntgen de mevcut.
Adres: Evka 3, 119/2. Sk. No: 17/A Bornova.
Telefon: 0232 375 90 10


6- Patuli Veteriner Kliniği / Seferihisar

Şehir merkezinden uzak olsa da İzmir sınırları içerisinde olması listemize girmesi için yeterlidir. İzmir veteriner klinikleri arasında seçtiğimiz listede yer verdiğimiz Patuli Veteriner Kliniği, acil hizmeti, cerrahi müdahalelerde bulunabilmesi, laboratuvarının bulunması gibi çok sayıda artıya sahip.
Adres: Camikebir, İzmir Cd. No:73/A, Seferihisar
Telefon: 0232 743 53 35


7- Rönesans Veteriner / Alsancak

İzmir’in merkez noktasında yer alan Rönesans Veteriner Polikliniği, 24 saat hizmet vererek evcil sahiplerini mutlu etmekte. Acil servis hizmeti bulunan Rönesans Veteriner’de, fizik tedavi, nöroloji, diyaliz, göz hastalıkları gibi farklı dallar da mevcut.

Adres: 1434. Sokak Anma Apartmanı  No: 3/A,  Alsancak / Konak
Telefon: 0532 577 60 17


8- Truva Veteriner Kliniği / Balçova

Balçova’daki Truba Veteriner Kliniği, müşteri memnuniyetini yakalamış, öne çıkan bir diğer veteriner kliniğidir. Çok sayıda polikliniğe sahip olmasının yanısıra 24 saat boyunca hizmet veren nadir veteriner kliniklerinden biridir.

Adres: Eğitim Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 9/A Balçova
Telefon: 0232 285 25 01


9- Vet & More Veteriner Kliniği / Karşıyaka

Karşıyaka’da hizmet veren veterinerler arasında öne çıkan Vet & More Veteriner Kliniği, evciller için kardiyoloji, ağız ve diş sağlığı, fizik tedavi, onkoloji, göz gibi çok sayıda farklı dalda teşhis ve tedavi sağlayabilmektedir. Birden fazla veteriner hekimi bulunan Vet & More, Karşıyaka’nın gözde veteriner kliniklerinden biridir.

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarı, No:63 B Karşıyaka
Telefon: 0232 366 66 35

10- Yakında eklenecektir.

Not: Liste alfabetik olarak sıralanmıştır.

Ekstra

Dilerseniz İzmir köpek oteli listemizden, patili dostlarınıza iyi gelecek konaklama yerlerini inceleyebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu