FitnessÜrün

Kilonuzu Arttıracak En İyi 5 Kilo Aldırıcı Gainer Tavsiyesi!

Sporcular açısından önem arz eden önemli sporcu gıda türlerinden biri de Gainer ürünler diyebiliriz. Kas inşası için gerekli olan tüm bileşenleri içerisinde barındırabilen kilo aldırıcı olarak bildiğimiz Gainer, yüksek karbonhidrat ve protein içeriğinin yanında az miktarda da yağ sunar. Bu sayede kas gelişiminde ve kilo almada doğrudan etki yaratır. buuON ekibi olarak kilo almanıza etki edecek ve mutlak suretle kilonuzu, kas kütlenizi arttıracak en iyi 5 kilo aldırıcı gainer ürünü sizin için seçtik. Eğer hala en etkili kilo aldırıcı hangisi sorusuna yanıt arıyorsanız listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

İŞTE EN İYİ KİLO ALDIRICILAR!

1- SSN Mass Refuel 5000 Gr
Zengin içeriği ile listemizin öne çıkan ürünlerinden biri olan SSN Mass Rafuel, kutusunda 5 kg kilo aldırıcı sunuyor. İçerik olarak olması gerekenden fazlasını sunan SSN Mass Rafuel, yüksek karbonhidrat ve protein sunuyor. Kas gelişimi ve kilo aldırıcı olarak alabileceğiniz etkisini hissedeceğiniz bu ürün ayrıca yüksek oranda amino asit zincirlerini de bünyesinde barındırıyor.

2- Nutrich Mass Gainer 6000 Gr
Kilo aldırıcı gainer listemizde fiyat performans ürünlerinden biri olan Nutrich, yüksek karbonhidrat oranı sayesinde kilo almanızda yüksek etki yaratacak ürünlerden biridir. 6000 Gram içeriğe sahip kutu tam 55 servis sunuyor. Düşük şeker oranı ve glutamin içeriği sayesinde ise antrenman sonrasında kasların yenilenme ve toparlanmasında etkin rol oynamaktadır.

3- Multipower Mass Gainer 5440 Gr
Muhteşem etki alabileceğiniz bir diğer tavsiyemiz de Multipower cephesinden. Her ürününde yüksek başarı elde etmiş markalardan biri olan Multipower, kusursuz bir kilo aldırıcı sunuyor. Çikolata aromasıyla birlikte gelen 5440 gr kutu 54 servis sunuyor. Düşük yağ oranı, yüksek protein ve karbonhidrat değerleri ile listemizde olmayı hak ediyor.

4- Big Joy Big Mass Gainer + GH Factors 5000 Gr
İçeriği, marka kalitesi ve oluşturduğu güven ile tercih edebileceğiniz Big Joy Big Mass Gainer kilo aldırıcının, kilo aldırması dışında çok fazla avantajı bulunmaktadır. İçerdiği GH formülünün yanı sıra çinko, magnezyum, tribülüs, amino asit zincirlerini bünyesinde barındırır. Listemizdeki diğer ürünler gibi çok kapsamlı içeriği barındırır. Tercih edebileceğiniz etkili gainer ürünlerden biridir.

5- Olimp Gain Bolic 6000 3500 Gr
Polonya menşeli marka olan Olimp, amino asit zincirinin de içerisinde yer aldığı muhteşem bir gainer sunmaktadır. Yüksek protein ve karbonhidrat oranını Olimp’in gainer ürünün de de görebilirsiniz. Ayrıca kreatin monohidrat ile de güçlendirilmiş olması, antrenmanlardaki performansınızı da olumlu yönde etkileyecektir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu