Güzellik

Kirpik Lifting Yaptırmak İçin 10 Akıllı Sebep!

Kirpik lifting, ufak bir dokunuş ile daha belirgin bir güzellik sağlayan son yılların popüler uygulamalarından biridir. Bir çok kişi kirpik lifting nedir ve nasıl bir etki yaratmakta merak etmekte. buuON ekibi olarak kirpik lifting ne işe yarıyor temalı, kirpik lifting uygulamasının sağladığı 10 etkili faydayı sizler için sıraladık. Eğer siz de ufak bir dokunuş ile farkedilir derecede güzellik iyileştirmesi yapmak istiyorsanız kirpik lifting denemelisiniz. İşte kirpik liftingin faydaları ve yaptırmak için bilinen 10 akıllı sebep.

1- BAKIM SAĞLAR!
Kirpik lifting sadece görünüş değil aynı zamanda kirpik bakımı uygulaması olarak da bilinir. Hatta keratin bakımı şeklinde de bilinen kirpik lifting, kirpiklerinizin komple bakımını üstlenir. Bu sayede kirpiklerinizin bakımı kusursuz bir şekilde yapılmış olur.

2- GÜÇ KAZANDIRIR!
Kirpiklerin güçlü olmasını kim istemez ki? Tane tane dökülen kirpikler yerine adeta çakılmışcasına güçlü kirpikler elde etmek istiyorsanız bu gücü sadece kirpik lifting uygulamasında gerçekleştirilen keratin bakımı sağlamaktadır. Lifting uygulaması kirpiklerin daha güçlü olmasını sağlar.

3- DAHA HACİMLİ GÖRÜNÜR!
Daha çok seyrek kirpiklere sahip kişiler tarafından tercih nedeni olan kirpik lifting, kirpiklerin daha hacimli ve dolgun görünmesini sağlar. Eğer belirgin olmayan kirpiklere sahipseniz lifting sonrası ciddi fark yarattığını kolayca görebilirsiniz.

4- KIVRIM VERİR!
Lifting kelime anlamı “kaldırma”dır. Haliyle bu uygulama aslında kirpik kaldırma uygulamasıdır. Yukarıya doğru kaldırma kuvveti uygulanır ve kullanılan malzemeler ile kıvrımın kalıcılığı sağlanır. Böylece kirpikler olması gerektiği yapıda kıvrımlı görünür.

5- DAHA BELİRGİN GÖRÜNÜR!
Kirpiklerin yukarıya doğru kıvrımlı olması, kirpiklerin daha belirgin olmasını sağlar. Eğer kirpikler paralel bir yapıda duruyorsa kirpikleriniz asla belirgin olmayacaktır. Kirpik lifting ile kirpiklerin yukarıya doğru kaldırılması ve kıvrım verilmesi kirpiklerin maksimum şekilde belirgin olmasını sağlar.

6- ETKİLİ BAKIŞLAR YARATIR!
Bakışların etkileyici faktörlerinden biri de kirpiklerdir. Belirgin olmayan kirpiklerle asla etkili bir bakış yapmak mümkün değil. Fakat kirpiklerin belirgin kıvrıma sahip olması bakışların etkisini doğrudan arttırmaktadır.

7- GÖZ RENGİNİ ORTAYA ÇIKARIR!
Göz renginiz ne olursa olsun onu ortaya çıkartmak için en etkili yöntemdir. Hacimsiz, soluk ve zayıf kirpikler gözlerinizin ortaya çıkmasına büyük bir engeldir. Lifting sayesinde ise göz renginiz daha fazla ortaya çıkacaktır.

8- MAKYAJSIZ ÇEKİCİLİK SAĞLAR!
Eğer yüzünüzde makyaj yoksa kirpik lifting ile bu durumu kurtarmanız mümkün. Çünkü yüzünüzde hiç makyaj olmamasına rağmen belirginlik sağlayan kirpik liftingi, makyajsız olma durumunuzda size önemli bir avantaj sağlar ve o açığı kapatır.

9- CANLILIK KAZANDIRIR!
Uygulama sırasında yapılan bakım, kaldırma ve boyama işlemleri sayesinde kirpikleriniz eski halinden çok daha canlı görünür. Göz çevresine yeni bir canlılık kazandıran uygulama yüze de yansıyan bir canlılık katmaktadır.

10- UZAMAYI SAĞLAR!
Kirpik uzatmak için çözüm arıyorsanız yapılan bakım kirpiklerinizin doğal şekilde uzamasını sağlamaktadır. Eğer kirpiklerinizin uzamadığından şikayetçiyseniz ve daha uzun kirpikler istiyorsanız başvurabileceğiniz tek etkili yöntem kirpik lifting uygulamasıdır.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gerçekten çok güzel bir uygulama. Kirpiklerim çok belirgin değil. Geçen yıl ilk kez yaptırmıştım belki etkili olur diye. Ciddi şekilde fark ediyor. Şimdi belli periyotlar halinde yaptırıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu