GüzellikHizmetKonya

Konya Güzellik Merkezleri Listesi! En İyi 10 Tavsiye

Konya güzellik merkezleri açısından oldukça çeşitlilik gösteren bir ildir. Güzellik uygulamaları, profesyonel eller tarafından gerçekleştirildiğinde cildimiz için oldukça da sağlıklıdır. Bu listemizde sizler için Konya’da bulunan güzellik merkezleri sıralaması yapacağız.

Şimdi okuyacağınız listeyi hazırlarken, özellikle kullanıcı deneyimleri ve listelenen yerin kurumsal kimliği dikkate alınmıştır. Bununla beraber uygulamaların, cilt üzerindeki etkileri, merkezin hijyeni ve tercih edilirliği de göz önünde bulundurulmuştur. Konya güzellik bakım merkezi sıralamamızın sizlere yol gösterici olmasını umut ediyoruz. Aşağıda yer alan listeyi, uygulamadan önce ek olarak araştırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 

1- Arena Deluxe

Konya Selçuklu güzellik merkezleri denince akla ilk olarak Arena gelir… Güzellik sektöründe yer alan bütün uygulamaları son teknoloji ile takip etmektedirler. Cilt bakımı, bölgesel zayıflama ve kalıcı makyaj gibi farklı uygulamalarla kullanıcılarına hizmet vermektedirler. Kıl tekniği, eyeliner, dudak konturu, peeling çeşitleri, maske, iğne ve manikür/pedikür uygulamaları ile revaçta olan bu tesis, Konya güzellik merkezleri listemizin ilk sırasında yer alıyor… Unutmadan söyleyelim, güncel kampanyaları da var…

Adres: Şeyh Şamil Mahallesi, Cengizhan Caddesi, 30/103 Turkuaz İş Merkezi Selçuklu

Telefon: 0543 265 05 61

Görseller semboliktir.

2- Esteva Estetik ve Güzellik Salonu

14 yıldır sektörde yerini koruyan bu merkez, kadın ve erkek bütün müşterine hizmet vermektedir. Konya güzellik merkezi listemize listemize ikinci sıradan giriş yapan Esteva’da, kaş tasarımı, iğneli epilasyon, kimyasal peeling, dermapen, sir ağda ve cilt bakım gibi uygulamalar yapılmaktadır.  Özellikle teknolojik uygulamaları nedeniyle de oldukça tercih edilen bu güzellik salonu, Konya güzellik merkezleri arasında oldukça tercih edilen salonlardan biridir.

Adres: Kemaliye Mahallesi, Cafer Baran Caddesi No:71/A Kulu

Telefon: 0532 314 51 69

Görseller semboliktir.

3- Sinem Güngör Beauty Center

Konya Meram güzellik merkezleri arasında en çok tercih edilenler biri de Sinem Güngör güzellik merkezidir. Bu salonda 12 farklı başlıkta, birçok uygulama profesyonel şekilde yapılmaktadır. Özellikle ipek kirpik ve microblading uygulamasında kadınların çokça tercih ettiği bir salon olarak listemize üçüncü sıradan giriş yapmayı başarmıştır. Lazer epilasyon, gelin başı, kalıcı oje ve cilt bakımı hizmetleri de sunan Sinem Güngör, Meram’da bulunması sebebiyle de birçok kadının vazgeçilmez salonlarından biridir.

Adres: Abdülaziz Mahallesi, Hocahasan Sokak, Meram

Telefon: 0507 640 80 99

Görseller semboliktir.

4- Merve Tutar Güzellik & Estetik

Konya güzellik merkezleri listesine yazmadan olmayacak bir salona geldi sıra… Merve Tutar, 2019 yılından bu yana Konya güzellik salonu sektöründe yerini almış ve son derece başarılı kullanıcı yorumlarıyla yerini korumayı başarmıştır. Kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon gibi hizmetler sunan Merve Tutar’ın merkezinde; 9 işlem odası bulunmaktadır. Hydraface, rose de mer, dermo terapi, saç çoğaltma gibi işlemlerde oldukça başarılı olan bu salon, Konya Selçuklu güzellik merkezleri sıralamasında akla gelen ilk salonlardandır. Güzel ve bilgi aktarıcı bir site de yapmışlar… (Sitelerinde 24 aya kadar taksit yaptıkları belirtiliyor, gerçekten güzel bir fırsat)

Görseller semboliktir.

Adres: Parsana Mahallesi, Selçuker Center, Kaletaş Caddesi No:2/E Selçuklu

Telefon: 0850 303 05 07

 

Not: Konya güzellik merkezleri listemiz, birebir kullanıcı deneyimleri harmanlanarak özel olarak hazırlanmıştır. Listede yer alan bütün salonlar, gerçek kullanıcıların tecrübelerinden aktarılmaktadır. Sizlerde Konya’daki en iyi güzellik merkezleri hangileri merak ediyorsanız, buuON tarafından hazırlanan listeye mutlaka göz atın…

buuON tarafından hazırlanan listelerde, kontenjan olması durumunda tarafınıza indirim tanımlanabilmektedir. Belirtilen işletmelerden indirim talep ediyorsanız, buraya tıklayarak indirim talep formunu doldurabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu