Kullanıcı Sözleşmesi

buuON.com.tr, web sitesini kullanan misafirlerinin bütün haklarını üst düzeyde korumaktadır.

MADDE 1 – TARAFLAR (Birinci taraf buuON.com.tr ve İkinci taraf site kullanıcıları), işbu site kullanımı çerçevesinde yazılan yazıların Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunduğunu, bu sitede yer alan hiçbir içeriğin kaynak gösterilmeden kullanılamayacağını  kabul ve taahhüt ederler.

Taraflar, veri işleyen sıfatı ile, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin tüm eylemlerin/işlemlerin her zaman yürürlükte bulunan ilgili kanun ve düzenlemeler ile ileride yürürlüğe girebilecek olan kişisel verilerin korunması alanındaki her türlü mevzuata ve bunlarda yapılacak değişikliklere uygun olacağını, kişisel verilerin amacı dışında kullanmayacağını ve herhangi bir işleme tabi tutmayacağını kabul ve beyan ile, Mevzuata uygun davranma yükümlülüğünün yanı sıra işbu devamı süresince yani internet sitesinin kullanımı boyunca her zaman, doğrudan ya da dolaylı olarak elde edeceği sözleşme konusu hizmete ilişkin hukuka uygun davranacağını ve aksi halde gerek hukuki gerekse de cezai sorumluluğu bulunduğunu bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

MADDE 2 – Kullanıcılar, buuON.com.tr’de yer alan içerikleri hukuka ve yürürlükteki mevzuata uygun bir şekilde kullanacağını kabul ve taahhüt etmektedir. Kullanıcılar, içerikleri kopyalamayacağını, tamamını hiçbir surette dağıtmayacağını ve bir kısmını ise kaynak göstermeden aktarmayacağını kabul eder. buuON.com.tr üzerinden içeriklere yapılan yorumlarda, yorumların pozitif hukuk kurallarına aykırı olması halinde sorumluluğun kendine (yorumu yazana) ait olduğunu bilmekle mükelleftir. buuON.com.tr yargı makamları nezdinde yapılacak tüm başvurularda yargılama makamlarının emirlerini yerine getirecektir.

MADDE 3 – Sitede yer alan bütün içerikler buuON.com.tr tarafından hazırlanmakta olup tamamı tavsiye niteliği taşımaktadır. Listede önceden yer alıp da güncelliğini yitiren içerikler bakımından buuON.com.tr’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı siteye erişim sağlanamaması halinde buuON.com.tr’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcılar, sitede yer alan içeriklerin teyit edilmesinden sorumludur.

MADDE 4– Bu sözleşme yükümlülükleri, buuON.com.tr’nin yayında kaldığı süre boyunca geçerlidir. buuON.com.tr’nin tek iletişim adresinin iletisim@buuon.com.tr elektronik posta adresi olduğunu ve aksi iletişim adresleriyle kurulan anlaşmalarda buuON.com.tr’nin sorumluluğu olmadığını kullanıcı kabul eder.acaktır.

 

Başa dön tuşu