ÜrünYaşam

Kusursuz En İyi 10 Güneş Gözlüğü Markası!

Güneş gözlüğü almadan önce kalite ve tasarım anlamında en iyiye ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu noktada en iyi güneş gözlüğü markaları sizin için toplandı. Tasarım, fiyat ve performans açısından yapılan listedeki markalar sizin için iyi bir rehber olacaktır. Liste tüm dünya markaları değerlendirilerek oluşturulmuş olup aşırı kalite içerir.

1- GUCCİ
Günümüzün en pahalı markalarından biri olsa da Gucci güneş gözlükleri çok da pahalı fiyatlardan satılmıyor. Modaya yön veren bir marka oluşu ve bakış açısı olarak diğer markalardan ciddi farklılıklar içeriyor. Kalite, şık tasarımlar, geniş ürün yelpazesi, ulaşılabilirlik gibi bir çok etken durum Gucci’yi en iyi 10 güneş gözlüğü markası listemizde zirveye taşıyor.

———

2- DİOR
Kendine has çizgilerini tasarımlarında bariz şekilde ortaya koyabilen Dior, dünyanın en iyi 10 güneş gözlüğü markası arasında her daim yer edinmektedir. Özellikle kadınlar için çok fazla ürün yelpazesi olan Dior güneş gözlüğü ünlü isimlerin tercihleri arasında yer alan bir markadır.

———

3- RAY-BAN
Güneş gözlüğü sektöründe en fazla bilinen ve tercih edilen markalardan biri konumundaki Ray-Ban, uygun fiyatlarla satılan kalitesi yüksek en iyi markalardan biri. En iyi 10 listede yer verdiğimiz marka çok fazla çeşitlilik sunuyor. Kemik ve Damla modelleri ile dünyanın bir çok ülkesinde tüm kesimler tarafından tercih ediliyor.

———

4- EMPORIO ARMANİ
Erkek ve kadınlara yönelik çok fazla modeli olan Emporio Armani güneş gözlükleri, bir çok gözlük mağazasında yer alan ve öne çıkan tasarımlara sahip. Çok aykırı tasarımlar oluşturmayan markanın tasarımları genellikle daha sade hatlara sahip.

———

5- LACOSTE
Öne çıkan markalardan biri de Lacoste. Güneş gözlüğü almayı planlayanlar için mutlaka bakılması gereken markalardan biri. Dünyanın neresinde olursanız olun en iyi güneş gözlükleri listesinde Lacoste markası da yer alır. Şık tasarımlarına kendi renklerini de iyi şekilde entegre etmesi, onu farklı kılıyor.

———

6- PRADA
Bir çok markaya göre daha aykırı tasarımlar sunabilen Prada güneş gözlüğü, ünlüler tarafından da tercih ediliyor. Şıklığı modaya en uygun şekilde entegre edebilen marka, özel üretimleriyle de dikkat çekmektedir.

———

7- SAINT LAURENT
Moda, sanat camiası ve ünlü isimlerin üzerinde sık gördüğünüz gözlük markalarından biri de Saint Laurent markasıdır. Kendine has çizgiler yaratabilen marka, güneş gözlüğü konusunda fazlasıyla iddialı konumdadır.

———

8- DKNY
Sık rastlanan ve bir o kadar da beğenilen markalardan biri haline gelen DKNY, son yıllarda diğer markaların arkasında kalmış gibi görünse de güneş gözlüğü modelleriyle hala fazlasıyla tercih ediliyor.

———

9- DOLCE & GABBANA
Kadınlar kadar erkeklerin de ilgi gösterdiği markalardan biri olan D&G, erkek güneş gözlüğü modelleri bakımından oldukça iddialı. Tüm zamanların her daim ön planda olan markalarından biri konumundadır. D&G için fütüristik tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.

———

10- BOTTEGA VENETA
Diğer markalara kıyasla daha az duymuş olsanız da güneş gözlüğü alırken mutlaka bakmanız gereken güzel tasarımlara sahiptir. Bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de satılan marka birbirinden farklı modellere sahip.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Güzel liste. Hepsi gerçekten en iyi fakat favorim lacoste. Tasarım olarak daha fazla hoşuma gidiyor. Şık ve bazen ince renklerle güzel dokunuşlar yapıyor.

  2. Persol Gibi tamamen el yapımı ve gözlükde dünya starı markanın olmaması ilginç 😀 Dünyada gözlük camı üreten iki markadan biridir ayrıca 😀

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu