İstanbul

Lacivert Restaurant Kapandı mı? Ne Zaman Açılacak?

Boğazın en güzel noktalarında bulunan lacivert restaurant kapandı mı? Rezervasyon için arama yapıldığında telefonlara ulaşılamayan lacivert restoran için tadilat çalışmaları nedeniyle kapalı durumda. Boğazda en güzel balık yemeklerini ve özel günleriniz için tercih edeceğiniz lacivert restaurant ne zaman açılacak?. Yeni konsepti ile hizmet vermeye 2024 mayıs ayı itibariyle başlayacağı tahmin ediliyor.

Ağustos 2022 tarihinde yoğun yağış nedeniyle körfez caddesinde yer alan lacivert restoran giriş bölümündeki istinat duvarı yıkılması nedeniyle 1 kişinin göçük altında kalması ve daha sonra bu bölümün onarımı nedeniyle kapalı kaldığı tahmin ediliyor. İstinat duvarı onarımı nedeniyle restoran içerisinde tadilat ve değişim çalışmalarının da olduğu tahmin edilirken , çok farklı bir konsept ile misafirlerini ağırlaması bekleniyor. Özellikle deniz ürünlerindeki başarısı ve deneyimleme şansı olan kişilerin yorumları oldukça güzel olmasının yanı sıra fiyat konusunda bir çok kişinin beklediği fiyatların üzerinde bir ücretlendirmeye sahip. Özellikle yabancı misafirlerin ağırlanması konusunda farklı bir konsepte sahip olan restoran için evlilik yıl dönümü kutlamalarınızı yapabileceğiniz eşsiz bir ortama sahip.

Menü bakımından oldukça zengin olan bu restoran bir çok gurme tarafından ödül almış ve bulunduğu konum itibariyle İstanbul’un en gözde restoranlarından biri olma özelliği taşıyor. Bir çok kişi restoranın tekrar ne zaman açılacağını merak ediyor olsa da net bir tarihin yer almadığı görülüyor.

Lacivert restoran neden kapandı ?

2022 ağustos ayında yaşanan istinat duvarının yıkılması ve 1 kişinin göçük altında kalması nedeniyle uzun bir süre kapalı kalan restoran içerisinde farklı bir onarım ve değişim çalışmaları da devam ediyor. Çalışmalar kapsamında restoran içerisinde konsept değişikliği ve iskele çalışmalarının devam etti görülürken misafirlerini yeni konseptleri ile misafir etmeyi bekliyor.

Lacivert restaurant ne zaman açılacak?

2022 ağustos ayı itibariyle tadilat çalışmalarına devam eden lacivert restoran 2024 mayıs ayı itibariyle veya daha erken kapılarını misafirlere açması bekleniyor. Bu sürenin değişkenlik gösterebileceği gibi rezervasyon alımlarının da açılış tarihi gelmeden alınması bekleniyor. Açılış yapılmayacağı ve kaldığı yerden devam edecek olan lacivert için iskele bölümünde daha geniş oturma kapasitesine sahip bölümlerin olacağı ve bu nedenle gerekli izinlerin alınması gibi evrak işlemlerinin uzadığı tahmin ediliyor. Zira iskele denizin üzerinde olacağı için belediye tarafından bu tür yapıların izinleri mümkün olmayabiliyor.

Lacivert Restoran Nasıl Gidilir?

Şahsi aracınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz restoran adresi beykoz körfez caddesi üzerinde boğaz köprüsünün tam altında konumlanıyor. Mekana giriş yaptığınızda üzerinizde bir köprü görmeniz mümkün olacak. Aynı zamanda baltalimanı avrupa yakası tarafında kıyıda yer alan özel tekneleri ile mekana giriş yapabilirsiniz. Bunu kullanmanız için rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmayın.

Adres : Anadolu Hisarı, Körfez Cd. 57/A, 34410 Beykoz/İstanbul

Rezervasyon Telefon :

0216 413 42 24 / 413 37 53

ins: https://www.instagram.com/lacivertrest/

web: https://www.lacivertrestaurant.com/

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu