Teknoloji

Lol Naafiri Rün , Build ,Yetenek ve Komboları

League Of Legend oyununda yeni yama ile birlikte gelen yeni karakter Naafiri Rün ile daha etkili bir oyun çıkartmanız mümkün olacak. 13.14 yaması ile birlikte oyuna dahil olacak bu karakterin yanında bulunan tazılar ile daha etkili bir oyun ve heyecanlı yetenekleri ile seri kombolar yapabileceksiniz. Naafiri en iyi rün için çalışmalar devam ederken test edilmiş rünleri deneyebilir ve etkili bir oyun çıkartabilirsiniz.

Yeni karakter Naafiri oynanış ve oyun kattığı özellikler ile birlikte kısa süre içerisinde nerf yemesi beklenirken aynı zamanda orta oyunda en etkili karakter olarak şuanda metada yer almış durumda. Yeni karakterlerin etkili oyunu ve smurf olması ise çok uzun sürmemekle birlikte bu karakterin yeni özellikleri ile oyuna farklı bir tarz katacağa benziyor.

Naafiri Pasifi Nedir?

Yeni karakterin pasif özelliği çağırdığı tazılardır. 3 adet tazısı ile birlikte yeteneklerin hedeflerine saldıran tazılar etkili hasarlar çıkartmaktadır.

Naafiri Q – Darkin Hançeri

Q özelliğini kullandığınızda iki adet hançer fırlatarak hedefin kendisine ve arkasındakine isabet ederek hasar çıkartır. Bu yeteneği ile birlikte kanama başlar devam etmesi halinde düşmanın aldığı hasar devam edecektir. Aynı zamanda yanındaki tazılar da hedefe saldırı gerçekleştirir.

Naafiri W – Tazıların İzinden

W özelliği ise tazılara komut vermesini sağlar. Hedef alan düşmana karşı atılan tazılar saldırı gerçekleştirir. Düşman size hedef almanın yanında tazılara da saldırmak zorundadır. Aksi taktirde düşman hasar almaya devam edecektir.

Naafiri E – Karnını Deş

E özelliği ise karısındaki düşmanlara veya belirlenen noktaya atlayış gerçekleştirir ve tazılarını çağırarak canlarını yenilemesini sağlar.

Naafiri Ulti R – Sürünün Çağrısı

Naafiri ulti özelliğini kullandığınız anda 7 adet tazı ile saldırı gerçekleştirir. Bu özelliğin kullanılması ile birlikte görüş açısı ve hız kazanmaktadır. Aynı zamanda kazandığı kalkan ile birlikte düşmanın hasarlarını azaltma imkanına sahip olacaktır. Bu özelliği ile bir düşman yok ettiğinde yetenekler yenilenmektedir.

Not: Loldle Bugünün cevapları incelemeyi unutmayın

Naafiri Build

Naafiri yeni karakterin build ve verilecek yetenekler gibi bir çok bilgi aşağıda bulunan görselden ulaşabilirsiniz. Bu buildler denenmiş ve en iyi performansı almış özelliklerdir.

Rün ve Kombolar henüz hazır olmadığından paylaşılmıyor. Hazır olduğunda güncelleme devam edecektir.

Denenmiş Naafiri Kombosunu buradan inceleyebilir ve deneyebilirsiniz.

Naafiri Kombo Nasıl Yapılır ?

Naafiri Kombo Nasıl Yapılır?

Test edilmiş bir kombo veya denenmiş bir oyun olmadığından güncelleme gelecek.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu