Tv

Marvel’ın Etkileyici En Seksi 10 Karakteri!

Kendini içerisine çeken birbirinden farklı karakterleriyle hepimizi yıllardır kendine hayran bırakan Marvel’ın en seksi karakterlerini yazmazsak olmaz. İzlediğimiz Marvel filmlerinde mutlaka bazı karakterler sizi daha çok etkileyecektir. Kimi zeki oluşu, kimi fiziki yapısı kimi ise gücü ile etkileyicilik kazanmakta. İşte biz de bu üç düşünceden yola çıkarak Marvel’ın en seksi karakterleri listesini sizler için hazırladık.

1- Agent Maria Hill
Onun gerçek ismi Cobie Smulders. Tabi yıllar onu biraz değiştirmiş olsa da hala güzelliğini ve çekiciliğini korumakta. İlk olarak The Avengers 2012’de Marvel bünyesinde yer alan Agent Maria, bir çok kişi tarafından en seksi karakterler arasında gösteriliyor.

2- Iron Man
Daha çok Tony Stark ismi ile tanıdığınız Anthony Edward Stark (Demir Adam), Marvel’ın en zeki karakterlerinden biridir. Zeki olması ve karizmatik duruşu, konuşması gibi değerlendirmeler onu Marvel’ın en seksi karakterlerinden biri kılmaktadır.

3- Black Widow
Veya bir başka deyişle Kara Dul. Marvel’ın önemli casuslarından biri olan kızıl saçlı Kara Dul, Rus ajanı olarak Marvel’da yer almaktadır. Etkileyici fiziği, erkekleri kolayca alt edecek güce sahip oluşu ve kusursuz güzelliğiyle listemizde olmayı fazlasıyla hak ediyor. Onu tanımadıysanız Scarlett Johansson olduğunu belirtelim.

4- Thor Odinson
Thor’u ilk izlediğiniz anda Chris Hemsworth yakışıklılık ve fizik olarak kusursuz bir karakter olarak düşünebilirsiniz. Güçlü ve korkusuz yapısıyla bütünleşen yakışıklılık onu Marvel’ın en seksi karakterleri arasına sokmuş durumda.

5- Captain America
Chris Evans’ın canlandırdığı Captain America’da oldukça dikkat çeken kusursuz bir seksiliğe sahiptir. Onu ilk gördüğünüz anda diğer erkekler bir yana Chris Evans bir yana düşüncesi oluşabilir. Bir çok kişiye göre Chris Evans, Marvel’ın seksi karakterlerinden biri.

6- Captain Marvel
Marvel’ın son yeni karakterlerinden biri olan Captain Marvel bir anda bir çok karakterin önüne geçerek listeye girmeyi başardı. Brie Larson tarafından canlandırılan Captain Marvel, kısa sürede iyi bir kitleyi kendine hayran bırakmış durumda. Captain Marvel’ı izleyenlerin hak vereceği ve onaylayacağı bir isim olacaktır. O Marvel’ın en yeni seksi karakteri diyebiliriz.

7- Scarlet Witch / Kızıl Cadı
Güzelliği ile izleyenlerin dikkatinden kaçmayan isimlerden biri de Scarlet Witch. Kızıl Cadı olarak yer edinmiş olan karakter Marvel’ın büyüleyici güzel ve seksi karakterlerinden biri. Elizabeth Olsen tarafından canlandırılan Kızıl Cadı, Marvel’ın kendine hayran bırakmış karakterlerinden biridir.

8- Wasp
Zihninizi çok fazla zorlamadan hatırlayacağınız bir isim. Evangeline Lilly. Dünya’yı kasıp kavuran Lost dizisinin baş karakterlerinden biri olan Kate (Evangeline Lilly), Marvel’ın da etkin seksi karakterlerinden biri.

9- Gwen Stacy
Örümcek Adam’ın hayatındaki travmadır. Trajik bir durumun oluşmasında etkili rol oynayan Gwen Stacy, Örümcek Adam ve bir çok kişi tarafından Marvel’ın en seksi karakterlerinden biri olarak bilinir.

10- Quake
Listenin olmazsa olmaz isimlerinden biri de Quake. Daisy Johnson tarafından canlandırılan karakter, bir çok kişiye göre dünyanın 7 harikasından biridir. Deprem yaratabilme gücüne sahip olması sebebiyle Quake ismini almış olan Daisy, listemizdeki son seksi karakter.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu