Kimdir

Mert Öcal Kimdir?

İsmini Survivor ile tekrar duyuran Mert Öcal, aslında bir çoğunuzun TV ekranlarında daha önce görmüş olabileceği isimlerden biri. Survivor 2020 Ünlüler kadrosunda yer alan Mert Öcal Kimdir? Mert Öcal’ın mesleği, boyu ve yaşı sık sorular sorular haline gelmiş durumda. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olmayı başaran Mert Öcal’ı tanıyalım.

Mert Öcal Kimdir?

Uzun boyu ve güçlü fiziği ile dikkat çeken Mert Öcal, 1982 doğumlu. İlk olarak 2004 Yılında Best Model of Turkey’de birincilik elde ederek dikkat çeken Mert Öcal, ardından uluslararası platform olan Best Model of The World’de de birincilik elde ederek modellik kariyerinin zirvesini yaşadı. Ardından dizi ve oyunculuk tekliflerinin gelmesiyle birlikte oyuncuya TV yolu göründü. Bir çok dizi teklifi alan Mert Öcal bu fikirlere olumlu dönüş sağladı ve çok sayıda dizide rol aldı. Ardından Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz, Bizim Okul, Aşk Yeniden, Arka Sokaklar dizilerinde oynadı. Aynı zamanda gerek Türkiye’de gerek yurt dışı menşeli moda dergilerinde de model olarak yer aldı. Magazin gündeminde de sıkça kendine yer bulan isim Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal, Gamze Özçelik gibi isimlerle de anıldı.

Mert Öcal’ın Boyu?
Yaşamı, kariyeri ve mesleği kadar Mert Öcal’ın boyu da merak edilenler arasında. Mert Öcal’ın boyu 1.93. Oldukça uzun boya sahip olan oyuncu ve model, Survivor’da da boyuyla dikkat çekiyor.

Peki Mert Öcal Nereli? Mert Öcal İstanbul doğumlu ve yaşamını İstanbul’da devam ettirdi. Mert Öcal’ın yaşı ise 37 (1982 Doğumlu).

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu