Yaşam

OnlyFans Hesabı olan Ünlü Türk İsimler 2023

Onlyfans hesabı olan ve burada üyelik karşılığında istediğinizi alacağınız bir platform sunan ünlü türk isimlerin de yer alması bir çok meraklı tarafından araştırılıyor. Onlyfans hesabı olan türkler Özellikle son günlerde bu tür platformların çoğalması ve magazin gibi ortamlarda araştırılan ve takip edilen ünlü isimlerin bu gibi platformlarda olması dikkat çekerken istenilen ortamların yaratılması için gerekli olan ücreti ödemeniz ve abone olmanız şart olabiliyor. Hesap sahipleri tarafından koyulan ücretler karşılığında ne aradığınıza bağlı olarak onları takip edebilir ve sizlere sunulan resim ve videolardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Onlyfans nedir?

Onlyfans ( Sadece Fanlar) şirket sahibi olarak Fenix International Limited firması tarafından 2016 yılında geliştirilen ve merkezi londra’da olan bir içerik üretim platformu olarak Tüm dünyada kullanılabilir durumda. İçerik üreticilerine abone olarak paylaşılan video ve resimlerden faydalanabiliyor olmanız ne kadar geniş çaplı bir kitleye ulaştığını tahmin edebilirsiniz.

OnlyFans, kullanıcıların çeşitli içerik üreticilerinin fotoğraf, video, yazı veya diğer içeriklerini paylaştığı bir platformdur. Kullanıcılar, içerik üreticilerini takip edebilir ve onların paylaştığı içeriklere erişim sağlamak için abonelik ücreti öderler. Platform, içerik üreticilerine doğrudan gelir sağlama imkanı sunarak, geleneksel içerik dağıtım modellerinden farklı bir gelir kaynağı oluşturmayı amaçlar.

OnlyFans, özellikle yetişkin içeriği üretenlerin tercih ettiği bir platform olmakla birlikte, diğer alanlarda da içerik paylaşımına imkan tanır. Sanatçılar, yazarlar, sporcular ve diğer yaratıcı kişiler, hayranlarına özel içerik sunarak gelir elde edebilirler. Platform, içerik üreticilerine belirledikleri abonelik ücreti ve ekstra içeriklere erişim için ek ücretler alma imkanı verir.

OnlyFans, 2016 yılında kurulmuş ve özellikle COVID-19 pandemisi döneminde daha da popüler hale gelmiştir. Ancak, platformun içeriği ve kullanım amacı nedeniyle bazı tartışmaları da beraberinde getirdiği söylenebilir.

Onlyfans

Onlyfans Türkiye’de Yasak mı?

Türkiye’de onlyfans platformu için kapatılmasına dair 6 haziran 2023 tarihi itibariyle bir kapatılma kampanyası ve şikayetler başlatıldı. Bu işlemlerinden ardından herhangi bir yasal karar olmadan 7 haziran tarihi itibariyle Türkiye’den erişim engeli getirildi.

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler

Onlyfans hesabına sahip binlerce türk isimler yer alıyor. Bunların içinden en çok tanınan ünlü isimler ve merak edilenler bu listede.

İsimKullanıcı adı
Ebru Polat@ebru_polat
Bahar Candan@baharcandan
Nihal Candan@nihalcandan
Sinem Özgür@sinemzgr6
Gizem Bağdaçiçek@gizemsavagex
Merve Taşkın@mervetaskiin
Defne@decentgirl
Zena@afroditzena
Merve Sanay@mervesanayy
Neslihan Güneş@nslhn.ng
@kendinesanatci
@idilmaykil
@disclosure18
@zeynepece
@jenni_fer_92
@lovely_jov
@hijabbgirl
@Bayanmercedes
@unknowncouple2001
@Carmen
@dostlarsehri
Onlyfans hesabı olan türkler

Özellikle pandemi sürecinde evlerinde kalan insanların bu gibi platformlara olan ilgisinin artması ve milyonlarca dolar kazanması bir çok kişinin dikkatini çekerek bu platforma yönelmesine neden oldu. Milyon dolarlar kazanan onlyfans hesapları insanların merak ettiği görüntüleri vermesi ve buna karşılık aldıkları paralar dudak uçuklatır derecede oldu. Bir çok kişi normal hayatlarındaki işlerinden istifa ederek onlyfans hesaplarına içerik üretiyor.

Onlyfans Abonelik Ücretleri 2023

Onlyfans abonelik ücretleri aylık olarak abone olacak kişilerin ödemesi gereken bir tutar oluyor. Aylık olarak ödenen ücret ile 1 ay boyunca abone olduğunuz kişinin paylaştığı tüm içeriklere ücretsiz ulaşabiliyorsunuz.

Abonelik ücreti 5 $ başlayarak 50$ kadar yükselebiliyor. Bu ücretleri içerik üreticileri kendi belirlemektedir. Ayrıca paylaşılan içeriklerin ücretsiz veya sadece abonelere özel seçenekleri de mevcut olmakta.

Onlyfans abonelik iptal etme

Herhangi bir üreticiye abone olduysanız ve bunu iptal etmek istiyorsanız öncelikle hesabım > abonelik alanına giriş yapmalısınız. Ardından burada sizi yönlendiren talimatları uygulayarak abonelik işleminizi iptal edebilirsiniz. Abonelikler aylık olarak otomatik olarak yenilendiği için bilginiz olmadan her ay otomatik olarak yenilenir. İptal işleminizin ardından 1 aylık abonelik süreniz bittikten sonra otomatik olarak yenilenmez. İptal işlemini geç yapmanız halinde bir sonraki ay faturanız da görmeniz muhtemel olacaktır.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu