İnternet

Pancakeswap ile Kripto Para Nasıl Alınır?

Piyasada bulunmayan ve borsalara girecek olan kripto paraları takip ediyor ve bunlara yatırım yapıyorsanız pancakeswap tam size göre. Meme tokenlerin listelemesini yapan ve bir kripto cüzdanı olarak kullanabileceğiniz pancakeswap ile kripto para nasıl alınır? Detaylı ve resimli olarak anlatımı yaptığımız bu özel araştırmamız ile çok kolay ve güvenli bir şekilde pancakeswap kullanabileceksiniz. Piyasaya yeni çıkacak kripto paralar ilk olarak bu tür cüzdanlarda değerleniyor ve reklamı yapılıyor. Buralardan aldığınız coinler ile ilerleyen zamanlarda listelenecek popüler borsalarda işlem görmesi halinde kazanmış olacaksınız. Aynı zamanda binance ile ortaklığı bulunan pancakeswap ile coin nasıl alınır? artık binance ile mümkün olacak.

Pancakeswap kullanımı

İlk olarak sanal bir cüzdan oluşturmanız gerekiyor. Bu işlem için https://pancakeswap.finance/ adresine giriş yaparak cüzdan bağlamanız gerekiyor. Binance hesabınızı bağlayarak buradan para transfelerinizi hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz.

PancakeSwap Cüzdan Nasıl Bağlanır?

1- Metamask,binance wallet, injected,trust wallet , wallet connect gibi birbirinden farklı cüzdanlarınızı pancakeswap bağlayarak borsalarda lislenmemiş kripto paraları satın alma işlemini yapabilmeniz mümkün.

2- Cüzdan bağlama işleminizin ardından Pancakeswap alım satım ekranına giriş yaparak istediğiniz kripto parayı seçin. Üst kısımda hangi kripto para ile değişim yapacağınız ve alt kısımda yer alan hangi kripto parayı alacağınızı gösterir.

3- Pancakeswap üzerinden kripto para arama işlemini ise cake yazan yere tıkladıktan sonra karşınıza çıkan listeden isim yazarak veya Contracts adresini girerek yapabilirsiniz. En güvenli yöntem contracts adresini giriş yaparak alım satım işlemi yapmanız. Zira sahte bir çok isimde açılmış kripto para mevcut.

4- Coinmarket cap ile herhangi bir kripto paranın contracts adresine ulaşmanız mümkün. Bunun için kripto paranın detaylarına giriş yaptığınızda sol üst kısımda uzun harf ve rakam içeren kod gerçek adresi göstermektedir.

5- Contracts adresi kopyalama işleminin ardından pancakeswap sayfasında giriş yaptığınızda doğru olan kripto paranın işlemleri karşınıza çıkacak. Buradan ilerlemeye devam edebilirsiniz.

6- Pancakeswap üzerinden kripto almanız için ilk olarak Binance hesabınızdan buraya para aktarmanız gerekiyor. Bunun için ise bir cüzdana ihtiyacınız var. Bu cüzdanları bağlayarak işlemlere ilerleyeceğiniz için seçimlerinizi binance wallet üzerinden daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Binance wallet cüzdanınızdan alacağınız yeni kripto paraları pancakeswap üzerinden değerlendirebilir ve hızlı bir yükseliş kazanabilirsiniz.

Metamask cüzdan nasıl bağlanır?

PancakeSwap, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı merkezi olmayan bir borsa ve likidite sağlama platformudur. Bir cüzdan bağlamak, genellikle bir DApp (dağıtılmış uygulama) ile etkileşim kurmak için bir cüzdan sağlayıcısının entegrasyonu anlamına gelir. BSC’de PancakeSwap kullanmak için en yaygın kullanılan cüzdanlardan biri MetaMask’tir. Aşağıda PancakeSwap cüzdan bağlama adımlarını genel olarak bulabilirsiniz.

Metamask Kurulumu Nasıl Yapılır?

 • MetaMask eklentisini tarayıcınıza kurun (örneğin, Chrome, Firefox).
 • MetaMask’ı açın ve bir cüzdan oluşturun veya mevcut bir cüzdanınıza erişim sağlayın.
 1. Binance Smart Chain Ağı Ekleme:
 • MetaMask üzerinde “Ağlar” sekmesine gidin.
 • “Özel Ağ Ekle” veya “Ağ Ekle” seçeneğini tıklayın.
 • Aşağıdaki bilgileri kullanarak Binance Smart Chain ağını yapılandırın:
  • Ağ Adı: Binance Smart Chain
  • Ağ RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org/
  • Zincir ID: 56
  • Sembol: BNB
  • Blok Gezgini URL: https://bscscan.com/
 1. BNB Bakiyesi ve Aktarma:
 • MetaMask cüzdanınıza Binance Coin (BNB) ekleyin. Eğer zaten BNB’niz varsa, doğrudan MetaMask üzerinden erişebilirsiniz. BNB’nizi BSC üzerine transfer etmeniz gerekebilir.
 1. PancakeSwap’a Erişim:
 • Tarayıcınızda PancakeSwap DApp’ini açın (https://pancakeswap.finance/).
 • MetaMask cüzdanınız otomatik olarak tespit edilmeli ve sağ üst köşede görüntülenmelidir. Cüzdanınızın bağlandığından emin olun.
 1. İşlem Yapma:
 • PancakeSwap arayüzünde takas, likidite sağlama ve diğer işlemleri yapmak için BSC cüzdanınızı kullanabilirsiniz.

Lütfen PancakeSwap veya herhangi bir cüzdanla işlem yaparken dikkatli olun ve güvenlik önlemlerini unutmayın.

buuon.com

Paribuya Yeni girecek coinler incelemeyi unutmayın

Binance yeni girecek coinler listemizi göz at

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu