Yaşam

Pepe Coin Neden Düşüyor? Pepe Uzman Yorumları 2023

Binance listelemesinin ardından oldukça popüler olan pepe coin neden düşüyor, Kar satışlarının fazla olması ve BTC tarafında beklenen folitenin gerçekleşmemesi pepe coin için düşüş gösteriyor. ilk listelemeyi 05 mayıs 2023 tarihinde binance ile 0.000439 olan değeri şu sıralar 0.0000120 seviyelerinde işlem görürken 24 saatlik işlem hacmi 23 milyon dolar olarak görünüyor. Pepe listelemesi kripto borsalarında büyük bir ses getirmesi ve bol sıfırlı coinler arasında ilk sırada olan pepe için her geçen gün artan popülerite ile boğa sezonunda en gözde coin olma yolunda ilerliyor.

Pepe Neden düşüyor?

Pepe değer kaybetmesinin arkasında ilk olarak BTC yatıyor. BTC tarafında değer kayıpları bir çok altcoin etkilediği gibi pepe içinde aynı sonucu ortaya çıkartıyor. Değer kaybetmesinin yanı sıra proje gelişimleri de olmadığından bu durum destekleyici nitelikte olabiliyor.

BTC tarafından giden nakit paralar yükselişe geçen kripto paralara kayarken son haftalarda DOGE tarafına kayan bir çok usdt değeri pepe değerini olumsuz yönde etkiliyor.

Uzun vade yatırımcıları için kaçırılmayacak bir fırsat olan pepe coin için geleceği tam anlamı ile olumlu yada olumsuz yönde hareket edeceği tahmin edilemiyor. Bir çok kripto uzmanı tarafından bol sıfırlı olmasının gelecekte pepe için olumlu etkisi olacağı ve binance tarafından yapılacak bir stake etkinliği ile bunu daha da güçlendirecek potansiyele sahip olacağı tahmin ediliyor.

Potansiyel panik satışları pepe değerini etkiliyor !

Pepe yatırımcıları yüksek fiyatlardan alım yapması ile binance listelemesinin ardından sürekli olarak gün gün değer kaybı yaşaması ile panik satışları her gün değerin kaybetmesine neden oluyor. Binance listelemesinin ardından hiç bir şekilde atak yapmamış olan pepe için kısa vadede büyük bir alımın habercisi olarak görünüyor. Sürekli olarak değer kaybetmesi sabırsız yatırımcı ve panik satışları ile değerini korumasına engel olabiliyor.

Pepe bir meme token projesidir.

buuon.com

Pepe Uzman Yorumları

Uzmanların pepe hakkında yorumları genel olarak olumlu yönde oluyorsa da bu düşmesine engel olamıyor. Şu sıralar ani bir atak yapması beklenen pepe için gelecekte ne gibi bir yön çizeceği bu tür meme tokenlerin ve yeni listelenen kripto paraların akıbeti bilinmiyor. Uzun vadeli yatırımların pepe açısından olumlu olarak dönüşü olacağı ve sıfırların kısa sürede atılarak yüzdelik değeri artacağı da kulisler arasında konuşulan durumlar.

1 Pepe Fiyatı Kaç TL

1 pepe coin fiyatı 0.000034 Kuruş ₺

Pepe Coin Projesi

Resmi web adresi : https://www.pepe.vip/

Discord: https://discord.com/invite/pepe-palace

Twitter : https://twitter.com/pepecoineth

Telegram: https://t.me/pepecoineth

Contract Adresi : 0x6982508145454Ce325dDbE47a25d4ec3d2311933

Pepe Arz Miktarı : 420.690.000.000.000

Pepe Coin Nereden Alınır?

Binance , Kucoin, gemini, huobi , bybit , bitget , okx gibi popüler kripto para borsalarından satın alınabilir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu