İnternet

Pet Token Nereden Nasıl Alınır ? Pett Token Geleceği ve Yorumları

Bitexen altyapısı ile ön satışa çıkan pet token nereden alınır? Ön satış tokeni olarak arz edilen Pett coin için ön satışlar tamamlandı ve arz miktarı tükendi. Ön satış fırsatını kaçıran yatırımcılar için kilitlerin açılması ve alım-satım işlemlerinin başlaması gerekliliği vardır.

Pett Token Nedir?

Hayvan sever bir kripto para adı altında bitexen pay ortaklığı ile yatırımcı ile buluşacak olan pet token Evcil hayvanlara destek olmak ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak avantajları sahiplerine sunuyor. Aynı zamanda sahipsiz sokak hayvanlarına destek olmak amacı ile sosyal sorumluluk projesi ile de dikkat çekiyor. Hayvan sahiplerine sunulacak olan imkanlardan veteriner ve barınaklara yardım kampanyalarına erişim  ve destek olmak amacı ile bu tokene yatırım yapanları buluşturacak. 

Aynı zamanda alım-satım yapacağınız her işlem ile birlikte sahipsiz hayvanlara gıda ve barınak anlamında da destek olmuş olacaksınız. Sadece manevi anlamda destek olmak yerine kendi adınıza bir yatırım aracı olarak ta kullanılabilecek. 

Pet Coin Avantajları 

Bu tokene yatırım yapacaklara sunulacak avantajlı imkanlar duyuru olarak yayınlandıktan sonra erişime açılacak.  Pet Token sahiplerinin kazanacağı avantajlar şu şekilde ;

  • Bir çok bölgede yapılacak veteriner anlaşmaları ile evde tedavi hizmeti
  • Barınaklara mama bağışı ile bir çok alanda konumlandırılacak Pet Token Mama istasyonlarına yardım imkanı
  • Köpekler için özel eğitim imkanı
  • Pet token iletişim gruplarına katılarak 7/24 yardımlaşma imkanı
  • Bir çok yürü kazan uygulaması ile yapılacak anlaşmalar sayesinde hayvanlarınızı yürüterek para kazanma imkanı
  • Anlaşmalı bir çok petshop dükkanlarında size özel avantajlı fiyatlar
  • Pet -Adopt özel programına ücretsiz katılım 

Pet coin nereden ve nasıl alınacak?

Pet token sahibi olmak için bitexen ön satışından en uygun fiyatlar ile katılabilirsiniz. Ön satışa katılamayan için buradan kayıt olarak alım-satım işlemlerine açıldığı andan itibaren yatırım yapılabilecek.

Satın alım işlemleri bitexen web sayfasına giriş yaptıktan sonra ön satış sekmesinde yer alan Pett token satın al butonu ile katılabileceksiniz. Henüz üye değilseniz ve bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız aşağıdan üye olabilirsiniz.

Pet coin yatırımlarınızı %20 avantajlı şekilde yapmak için buradan kayıt olun.

Alım satım işlemleri ön satış bitiş tarihinden itibaren tüm yatırımcılara açılacak ve arz-talep dengesine göre fiyat belirlenecek. Şuan ön satış fiyatı 1 pet token için 0.99 ₺ olarak belirlenmiş. 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu