Eğitim

PSG Coin neden düşüyor? Geleceği ve Yorumları

PSG fan token yaptığı transferler ile gündeme gelen futbol kulübüne ait PSG coin neden düşüyor? Fan tokenlerin sezonluk olarak yükselmesi ve değer kaybetmesi gibi durumların söz konusu olduğu piyasalarda PSG fan token için herhangi bir olumlu haber gelmemesinden dolayı değer kaybettiği söylenebilir.

Fan tokenlerin yükselmesi genel olarak transferler ve önemli maçların sonuçları gibi değerlemeler ile belirlendiğinden PSG tarafında bu gibi gelişmelerin olmaması değer kaybına neden olduğu görülüyor.

PSG Fan Token Neden Düşüyor?

Boğa sezonunda yüksek rakamlara ulaşan PSG fan token özellikle messi , neymar ve embappe gibi isimleri transfer etmesi ile geçtiğimiz yıl büyük bir artış göstermiş fakat bu ayı sezonununda etkisi ile beklenilen seviyeye ulaşmadı. Arz talep dengesine göre belirlenen fiyatlamalar sonucunda PSG fan token düşmesi şu nedenlere bağlı olabilir.

Genel Piyasa Koşulları: Kripto para piyasası oldukça oynak bir piyasadır ve birçok faktör, tüm kripto varlıklarının fiyatını etkileyebilir. Özellikle, popüler kripto paraların fiyatındaki dalgalanmalar, diğer fan tokenlarının değerini de etkileyebilir.

Kulüp Performansı: PSG’nin spor alanında aldığı sonuçlar ve kulübün genel performansı, taraftarların ilgisini etkileyebilir ve dolayısıyla fan tokenının değerini de etkileyebilir.

Taraftarların İlgisi: Fan tokenlarının değeri, taraftarların bu dijital varlığa olan ilgisine bağlı olarak artabilir veya azalabilir. Taraftarlar arasında azalan bir ilgi, tokenın değerini düşürebilir.

Token Arzı: Fan tokenlarının toplam arzı da önemlidir. Eğer daha fazla fan token piyasaya sürülürse ve talep aynı kalmışsa, bu durumda fiyat düşebilir.

1 PSG Fan Token fiyatı 3.62 $

buuon.com

PSG Fan Token En yüksek Kaç Oldu ?

İlk Listeleme Fiyatı43 $
26.04.202159 $
17.05.202144 $
08.02.202145 $
09.08.202161.54 $
en yüksek fiyatlamalar

PSG coin Alınır mı?

Psg coin yapacağı transferler ve alacağı başarılar ile yükselen bir popüler kripto olmakla biliniyor olsa da uzun vade için düşünülebilecek bir kripto para. En yüksek 61 $ fiyatlamaya sahip olan bu token şu sıralar 3 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

PSG coin Geleceği

Geleceği parlak kripto paralar arasında olan PSG için transfer haberlerinin olumsuz yönde ilerlemesi ile değer kaybetmeye devam ediyor. Son olarak messi gibi dünya yıldızını transfer eden psg için işler iyi gitmiyor. Beklenen seviyelere henüz ulaşamayan psg coin için gelecekte ne olacağı fan tokenlere olanın ilginin azalması ile olumsuz yönde ilerliyor. BTC tarafında değerlerin düşmesi gibi etkenlere de sahip olan bu tür fan tokenlerin yükselmesi için öncelikle BTC tarafının hareketlenmesi ve popülerliğinin artması için bir takım projelerin gelişmesi gerekiyor.

PSG coin nereden ve nasıl alınır?

PSG listelemesi ilk olarak Binance tarafından yapılmış ve bir çok borsa da satışa sunuldu. Güvenli bir şekilde satın almak ve kayıt olmak için psg coinlerinizi buradan %20 indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu