Teknoloji

Raca Coin Neden Düşüyor? Raca Coin Ekşi Yorumları

Adından uzun süre söz ettiren ve ilk meme coin olarak piyasaya çıkan raca coin neden düşüyor? Radio caca coin yorumlarına bağlı kalarak yaptığımız araştırmalar neticesinde en fazla listelenmesi gereken kripto paralar arasında görünüyor olması ve binance gibi bir toplulukta neden listelenmediğine dair bir bilgi arayışı içindeyseniz aslında sebebi belli olmayan bir amaç içerisinde yer almasından kaynaklı olmakta. Özellikle arz miktarının çok fazla olması ve bu sayılarda bir hodl miktarına ulaşması listelenecek borsaları oldukça endişelendiriyor.

Raca coin ekşi

Binance gibi dünya devi bir borsada listelenmesi için gerekli olan tüm şartları barındırıyor olsa da aslında arz miktarının fazla olması borsalarda listelenmesini endişelendiriyor. Listelemenin ardından yükselişe geçeceği kesin gözü ile bakılan bu coin alış miktarından çok daha fazla satış miktarı gelmesi durumunda borsaların batabileceği düşünülüyor.

raca neden düşüyor

Raca binance girecek mi?

Henüz listelenmeyen raca coin , binance radarına giren bir coin olarak biliniyor. 356k holder sayısına sahip olan radio caca coin için en çok beklenilen binance listelemesinin ardından bir çok kripto parayı geride bırakacağı tahmin ediliyor. Bu tahminler doğru olsa da ne zaman ve ne şekilde listeleme yapılacağı kimse tarafından bilinmiyor. Sosyal medya ve bazı web sitelerinde click bait içeriklere itibar etmeyin.

Raca coin geleceği

Raca kendi içerisinde proje bazlı bir kripto para olmanın yanı sıra bir çok ülkede olan toplulukları ile ön plana çıkıyor. Geleceği bu bakımdan oldukça popüler olan bu kripto paranın kendi içerisinde geliştirdiği projenin zamanı ve içeriği bakımından gelişim göstereceği an yükselişe geçeceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda herhangi bir borsa listelemesi ile neredeyse 2x yapacak kripto paralar arasında olması da an meselesi. Yatırımcıların raca coin için geleceği umutlu bir şekilde beklemeye devam ediyor olsa da ne zaman bir evme kazanacağı bilinmiyor.

Raca coin uzman yorumları

Raca için uzmanların yaptığı olumlu yorumlar holder sayısını artırmaya devam ediyor. Bu sayının ne kadar önemli olduğunu boğa sezonunda görüleceği üzere şuan için yükseliş ve alçalış trendinde olması gibi bir çok etken yer alıyor. Aynı zamanda boğa sezonunda yükselişe en çok geçecek kripto para olma özelliğini de savunan bir çok yorumcu yatırım yapılması konusunda bilgilendiriyor.

Raca neden düşüyor?

Bu kadar yatırım almasına rağmen raca neden düşüyor sorusuna verilecek en net cevap sabırsız yatırımcılar oluyor. Kripto para yatırımı sabırsız insandan alıp sabırlı insanlara veren bir sistem olmasından kaynaklı olarak gün gün bunun en büyük örneklerini görebiliyor. Yatırımcılar sabırsız davranarak en ufak bir karda satış baskısını artırması ile düşüş eğilimi göstermesine sebep oluyor. Aynı zamanda raca içerisinde bulunan balinaların da en ufak bir hareketi büyük tepki gösterebileceğinden bu konuda küçük yatırımcıların dikkat etmesi gerekmekte.

Raca Ne Zaman Yükselir?

Raca coin yükselişi balinaların yüksek alım yapması veya bir kripto borsasının listelemesi ile yükselişe geçebileceği görülüyor. Zira tahtanın yüksek alım portföyü içerisinde olması ve yatırımcının bu denli bir hareketi ancak yüksek yani milyon dolarlar ile göreceği öngörüldüğünden ivmenin hızlanması için küçük yatırımcıların hiç bir etkisi olmayacak.

Yatırımcıların yapması gereken boğa sezonuna kadar bu kripto parayı cüzdanlarında tutması ve yükseliş trendine girmesi durumunda kar satışları ile çıkması olacak. Yapılan küçük yatırımların boğa sezonunda büyük geri dönüşleri olacağından herhangi bir panik veya baskılama psikolojisine girmemesi tavsiye edilmektedir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu