İnternet

Ren Coin Neden Düşüyor? Ren Coin Uzman Yorumları

Ren coin neden düşüyor? Yatırım yapanlar için merak konusu olan bu durum karşısında tokenin arz ve hacim dengelerinde olan değişimler ve satış baskıları değer kaybetmesine yol açıyor. 

24 saatlik hacim değerii 4 milyon dolar olan ren coin için yolun sonu mu geliyor? Uzun süre yatırım yapanlar için vadeli işlemlerde sürekli olarak short pozisyonları açılan bu coin için yatırım yapmanın mantıklı olup olmadığı kısa bir araştırma sonucunda ortaya çıkabiliyor.

Ren neden düşüyor?

Ren için gelecek planları ve çalışmaları devam ederken BTC tarafında yaşanan baskılama ve sonuçlar istenildiği gibi olmadığından bu tokenin gelecek yapılanması da olumlu yönde olmuyor. 24 saatte %7 değer kaybederken kar satışları baskın sonuçlar veriyor. Satış yapılan tutar btc tarafına yada fan tokenlere doğru yöneliyor. Fan token listesinde ilk sıraları alan tokenler bir çok usdt miktarını yatırım olarak almış durumda. 

Bunun yanı sıra panik satışlarının da önemi oldukça büyük. Düşüş eğilimi gösteren bir çok yatırımcı daha fazla zarar edeceğini düşünerek satış baskısı oluşturabiliyor. Buda coin için büyük bir değer kaybı denilebilir. İşlem hacmi bakımından yüksek olması çok fazla kayıp ile sonuçlanmayacak olsa da aslında büyük bir alım girişi olmasının aslında eksiye düşmesini engelleyecek. 

Ren Coin Yorumları

Uzmanların yorumları bu tür coinlere genel olarak yatırım yapmanın uzun vadeli olacağı yönünde. Uzun vade yatırımları her zaman için kazandırabileceğini unutmamak gerekiyor. Zira BTC tarafından gelecek bir yükseliş bir çok altcoin için olumlu yansıyacak. Ren coin içinde uzmanlar yorumlarını daha sağdık bir şekilde yatırım yapılması yönünde. 

Ren Coin geleceği 

Proje içerisinde bir çok işlemin düzenli olarak yapılmasının yanı sıra binance üzerinde listelenen ren için gelecek tamamen btc tarafına bağlı oluyor. Tabi yüksek bir alım yapılması veya sponsorluk anlaşmaları ile yükseliş ivmesi kazanacak ren için vadeli işlemlerde gelecek balina işlemleri ve long pozisyonları sonucunda değer kaybetmesini de unutmamak gerekiyor. 

Ren coin projeleri

REN (eski adıyla Republic Protocol), merkezi olmayan bir ticaret protokolüdür. REN, Ethereum ve diğer blok zincirlerindeki varlık takası için güvenli, ölçeklenebilir ve gizlilik odaklı bir çözüm sunar. REN protokolü, akıllı sözleşmeler kullanarak geleneksel merkezi borsaların dezavantajlarını aşmayı hedefler.

REN protokolü, çapraz zincirleme teknolojisi ve şifreli hesaplamaları kullanarak varlık takasının gizliliğini ve güvenliğini sağlar. REN ağı, kullanıcıların varlıklarını bir blok zincirinden diğerine taşımalarını ve takas etmelerini mümkün kılar. Protokol, ticaretin gerçekleştiği sürece tarafların varlıklarını güvende tutmasına olanak tanıyan güvenlik önlemleri sunar.

REN tokeni, REN ağının yerel tokenidir ve çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. REN tokeni, ağın doğru işleyişini sağlamak için kullanılırken, aynı zamanda ağa katkıda bulunan kullanıcılara teşvik sağlamak için de kullanılır.

REN (Republic Protocol) projesinin beyaz kağıdına ulaşmak ve daha fazla bilgi edinmek için proje resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Beyaz kağıt, projenin amaçlarını, teknolojisini ve işleyişini ayrıntılı olarak açıklar.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu