Kimdir

Sercan Yıldırım Kimdir?

Futbol kariyeri boyunca fazlaca ön planda olan oyunculardan biri olan Sercan Yıldırım, şimdi de Survivor ile gündemde. Survivor Sercan Yıldırım kimdir? Acun Ilıcalı’nın her yıl Survivor kadrosunda eski bir futbolcuya yer vermesi biliniyor. İlhan Mansız, Yattara, Ümit Karan, Ahmet Dursun, Pascal Nouma, Serenay Aktaş bu isimlerden bazıları. Survivor 2020’de ise eski profesyonel futbolcu boşluğunu dolduran isim Sercan Yıldırım oldu.

Sercan Yıldırım Kimdir?

Eski profesyonel futbolcu olan Sercan Yıldırım, Bursaspor altyapısından yetişmiş ve Bursaspor’un kuruluşundan itibaren yaşadığı tek lig şampiyonluğunda Bursaspor’un santrafor oyuncusu olarak kadroda yer aldı. Daha sonraki yıllarda Galatasaray’a transfer olan futbolcu sarı kırmızılı ekipte beklentileri karşılayamazken, kariyerini Anadolu kulüplerinde sürdürdü. 2019 Yılında ise kariyerini Karagümrük takımında sonlandırdı. Aktif futbol yaşamını henüz yeni bırakan Sercan Yıldırım aynı zamanda A Milli formayı da uzun yıllar terletti.

Sercan Yıldırım’ın Yaşı Kaç?
Futbol kariyeri son bulmuş olsa da henüz yaşı itibarı ile futbol oynayabilir yaşta diyebiliriz. Sercan Yıldırım’ın yaşı 29. Erken şekilde kariyer düşüşü yaşayan futbolcu, 1990 doğumlu. Survivor 2020’den sonra kariyerine futbolcu olarak devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor. Sercan Yıldırım’ın boyu 1,82’dir. Doğduğu yer ise Bursa.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu