Hizmetİnternet

Türkiye’de En İyi 10 Hosting Firması Tavsiyesi!

Web hosting hizmeti, internet siteleri için büyük önem arz eder. Eğer iyi bir hosting firması ile çalışmıyorsanız, sitenizin güvende olduğunu söylemek oldukça güç. Günümüzde Türkiye’de hizmet veren 100’e yakın hosting firması bulunmakta. Bunların büyük bir bölümünün kendine ait data center yani veri merkezi bile bulunmamakta. İyi, hızlı ve güvenilir web hosting hizmeti satın almak istiyorsanız çok sayıda kriteri değerlendirmeniz gerekir. Aksi taktirde sitenizin hiç bir zaman güvende olmayacağı bir gerçektir. Listemiz ise Türkiye’de hizmet veren, tecrübeli kadrosu bulunan ve güven konusunda kendini kanıtlamış hosting firmaları yer almaktadır. Biz de sizler için hosting firmaları hangileri onları listeledik.

1- Güzel Hosting
2008 Yılında hizmet vermeye başlayan Güzel Hosting, Türkiye’nin güvenilir hosting firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Fiyatlarını olabildiğince düşük seviyede tutmaya kararlı olan Güzel Hosting yöneticileri, kaliteli hizmeti uygun fiyat ile sunabilen firma diyebiliriz. Hızlı destek sistemi ise, olası problemlerin çözümünde büyük kolaylık sağlamaktadır.

2- IHS Hosting
Türkiye’nin başarılı ve yer edinmiş firmalarından biri de IHS Hosting’dir. 1999 Yılından bu yana hizmet veren IHS Hosting, Dünya’nın da başarılı hosting firmaları arasında gösterilmektedir. Güvenilir ve hızlı hosting hizmeti sunan IHS, hosting hizmeti alabileceğiniz güvenilir firmalardan biridir.

3- Veridyen
Tecrübeli kadrosuyla hızlı büyümeyi başarabilen, %100 yerli sermaye ile kurulan Veridyen, 2016 Yılında kurulmuş olup kısa sürede Türkiye’nin başarılı hosting firmaları arasında yer edinmeyi başarmıştır. Günümüzde güven ile hizmet alabileceğiniz firmalar arasındadır. Sunmuş olduğu uygun fiyat politikası ve hızlı sistemleri ile de dikkat çekmektedir.

4- Netinternet
2006 Yılında kurulan ve her yıl üzerine koyarak devam eden, son yıllarda ise başarısını katlayan firmalardan biri olan Netinternet, çok sayıda kişinin tercihleri arasında. Hosting sektöründe her daim akla gelen markalardan biri olmayı hedefleyen Netinternet, bu konuda emin adımlarla ilerleyen ve listemize girmeyi başaran firmalardan biridir.

5- Natro
Başarılı hizmerden biri de Natro’ya ait. Yıllardır süregelen başarısını aynı çizgide korumayı başarmış olan Natro, listemizdeki diğer firmalar gibi güvenle hosting hizmeti alabileceğiniz, uygun fiyatlara web hosting hizmeti alabileceğiniz firmadır.

6- Netdirekt
2009 Yılında faaliyete geçen Netdirekt, kurulduğu ilk yıllardan itibaren sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar sayesinde popüler firmalar arasında yer aldı. Günümüze gelene kadar bu başarısını korumayı başaran Netdirekt, deneyimli ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermektedir.

7- Turhost
2004 Yılından itibaren hosting hizmeti veren Turhost, ağırlıklı olarak kurumsal çözümler oluştursa da, bir çok özel proje için de uygun hosting paketleri sunmaktadır. Hızlı, güvenilir ve hızlı problem çözümleriyle dikkat çekmekte olan firma, popüler ve güvenilir hosting firmaları arasında yer almaktadır.

8- Anında Hosting
Listemizde bulunan yeni sayılabilecek firmalardan biri olarak listelediğimiz Anında Hosting, geçmişe dayanan tecrübe ve deneyimi 2016 yılında kurumsal yapıya dönüştürmüştür. Hızlı gelişim kaydederek bir çok kitleye hitap eden Anında Hosting, kısa sürede çok sayıda kişi ve kurum için çözüm ortağı olmuştur.

9- Radore
Güvenilir firmalardan bir diğeri de Radore. 2004 Yılında kurulmuş olup ilk veri merkezini 2005 yılında oluşturmuş olan Radore, güvenle hizmet alacağınız eski firmalardan biridir. Hızlı altyapısı ile hizmet veren Radore, İstanbul merkezli firma olarak dikkat çekiyor.

10- İxir Host
Listemizdeki son firma İxir Host oluyor. Listemizdeki eskilerden biri olan İxir, 2005 yılında hizmet vermeye başladı. Hızlı destek sistemi, uygun fiyatlar ve güvenilirliği bulabileceğiniz İxir Host, araştırmalarınızda değerlendirebileceğiniz firmalar arasındadır.

Eğer bir hosting ihtiyacınız varsa listemizde yer alan hosting firmaları arasından tercih yapabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 2 Yıldır güzel hosting kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim. Listede zaten çok problem yaşanmayacak kaliteli firmalar listelenmiş. Hosting, VDS, VPS vs alacaklar için iyi bir liste.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu