Eğitim

Türkiye’deki En İyi Koçluk Eğitimi Tavsiyesi!

Günümüzde önemli yere sahip olan ve gün geçtikçe hayatımızda daha fazla alanda karşımıza çıkan koçluk eğitimi sayesinde siz de kariyerinize yön verebilirsiniz. Bireysel koçluk eğitimleri ile en iyi olmayı hedefliyorsanız, buuON ekibi sizler için ICF onaylı koçluk programlarına katılabileceğiniz tavsiye listesi hazırladı. Aklınızdaki tüm soru işaretlerinden sıyrılıp, koçluk eğitimleri ile ilgili bilgi ve eğitim alabileceğiniz tavsiye listemize göz atın.

Koçluk Eğitimi İçin “Koçluk Merkezi”
koclukmerkezi.com ICF’in en üst Program onayı olan ACTP (AccreditedCoaching Training Program) program sağlayıcısıdır. Türkiye’de 2009 yılından günümüze kadar profesyonel koçluk alanında kusursuz çözümler sunan eğitimler vermenin yanı sıra, ilgili koçluk alanında çalışmayı hedefleyen profesyonelleri yetiştiren “Koçluk Merkezi”, iş modelleri çözümleri ile uluslararası sertifikasyon ve diploma sunan bir kurumudur.

Sertifika ve Meslek Programları
Koçluk Merkezi’nde, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, NLP, Quantum Practitioner, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Satış Koçluğu, Certified Coach, Temel Koçluk, İş Koçluğu gibi programlara dahil olabilirsiniz.

Koçluk merkezi, 10 yılda 12.500’den fazla profesyonel koş yetiştirerek önemli bir başarı elde etmiş durumda. Eğer siz de ICF onaylı koçluk programlarına dahil olmak istiyorsanız Koçluk Merkezi’ni tavsiye ederiz.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu