Kimdir

Uğur Pektaş Kimdir?

Kariyeri ve magazin gündeminde yer almasıyla sıkça isminden bahsettiren Uğur Pektaş kimdir? Survivor’da ismini bir anda tüm Türkiye’ye tanıtan Uğur Pektaş, önemli bir kariyere sahip. İlişkileri ve mesleği ise onun magazin gündeminde sıkça yer almasında büyük rol oynadı.

Uğur Pektaş Kimdir?

Survivor yarışmasının Türkiye’de yayınlandığı ilk yıl Survivor’da şampiyon olarak ün yapmıştı. Şimdi ise 2020 Yılında Survivor 2020’de yeniden yarışmada kendine yer bulan Uğur Pektaş, Ünlüler takımında mücadele edecek. 1979 Doğumlu olan Uğur Pektaş, Survivor ile gelen ün ile birlikte bir anda kendini dizi setlerinde buldu. Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Kuşdili, Gerçekler ve Uzaklar isimli iki projede daha yer aldı. Uzak doğu sporlarına meraklı olan isim, aikido, yoga ve tai chi gibi sporlar ile uğraşıyor.

Uğur Pektaş, eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladı. Otelcilik mezunu olan Pektaş, mezuniyetin ardından tur rehberliği yapmayı tercih etmişti. 2005 Yılındaki ilk Survivor’da birincilik elde etmesi ise kariyerinde yeni bir sayfa açmasını sağlamıştı.

Ünlü bir başka isim olan Gamze Özçelik ile evlilik gerçekleştiren Uğur Pektaş, Gamze Özçelik’ten bir de çocuk sahibi oldu. 2008 Yılında başlayan evlilik ise çok uzun sürmedi. 2011 Yılında ikili boşandı.

Uğur Pektaş’ın Boyu Kaç?
Yarışmacıların ve ünlülerin boyları fazlaca merak ediliyor. Peki Uğur Pektaş’ın boyu kaç? Ekranlarda oldukça uzun görünen Uğur Pektaş’ın boyu 1,86’dır. 1979 Yılı doğumlu olan Pektaş’ın yaşı ise 41. Son yıllarda fazla gündemde olmaması dikkat çeken oyuncu, Survivor 2020 sonrasında kariyerinde yeni adımlar atabilir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu