BursaKonaklamaŞehir

Uludağ Otelleri – En İyi 10 Tavsiye !

En popüler kayak merkezlerinden biri olan Uludağ’daki en iyi oteller hangisi merak ediyor musunuz? buuON ekibi sizler için Uludağ’da konaklama imkanı sağlayan otel tavsiyesi listesi hazırladı. Eğer kış aylarında Uludağ’da tatil yapmak istiyorsanız, kış otelleri araştırması içerisindeyseniz ve konaklama yapacaksanız listemize mutlaka göz atmanızı öneririz. Bursa Uludağ otelleri tavsiye listesi hazırlanırken çok sayıda kriter ele alınmıştır. Müşteri memnuniyeti, otel olanakları, otel personelleri, hijyen ve benzeri bir çok kriter göz önünde bulundurulmuştur. Hazırsanız, en uygun, en ucuz, en lüks ve En iyi Uludağ Otelleri tavsiye listemizi okumaya başlayabilirsiniz. Başlamadan belirtelim ki, Kayak Merkezleri listemize de göz atarak, Uludağ Kayak Merkezi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- Karinna Hotel Uludağ

Uludağ’ın zirvesinde konumlanan Karinna Hotel, 10 katlı ve her bir cephesi ayrı eşsiz görsel manzaraya sahip. Toplam 239 odalı bu dağ oteli, aynı zamanda SPA merkezi olarak da tercih ediliyor. Karinna Hotel, kendi bünyesinde orman köşkleri de barındırıyor. Eğer doğa ile iç içe tatil arıyorsanız orman köşkleri iyi bir alternatif.


2- Monte Baia Uludağ Hotel

Uludağ’daki oteller arasından listemize giren bir diğer otel Monte Baia Uludağ Hotel. Harika manzarası ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan Monte Baia, bölgedeki yoğunluktan biraz daha sakin bir noktada olmasıyla dikkat çekiyor. Yoğun kalabalıktan az da olsa uzak bulunmak istiyorsanız siz de tatil listenizde yer verebilirsiniz.


3- Oksijen Zone Hotel Uludağ

Kusursuz manzarası, güleryüzlü personelleri ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan otellerden bir diğeri de Oksijen Zone Hotel Uludağ. Pistlere yakın olması da ziyaretçiler açısından önemli bir avantaj oluşturuyor. Modern iç mimarisi ile de sizlere huzurlu bir kış tatili imkanı sunuyor.


4- Alkoçlar Uludağ Hotel

Kaliteli hizmeti ile yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran otellerden biri olan Alkoçlar Uludağ Hotel, memnuniyetle ayrılacağınız kalitede hizmet alabileceğiniz Uludağ’daki oteller arasındadır. İlgili çalışanları, lezzetli yemekleri ile güzel bir tatil yapmanıza olanak tanımaktadır.


5- Bof Hotel Uludağ

Uludağ’ın yeni konaklama tesislerinden biri olarak öne çıkan Bof Hotel Uludağ, Uludağ’daki kayak merkezi için öne çıkan oteller arasında yer almakta. Sıcak odaları ve lezzetli yemekleri ile tatil planlarınızda ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi fazlasıyla karşılayan, tatmin edici özelliklere sahip.


6- Uslan Hotel

En büyük avantajlarından biri tartışmasız pistlere yakın olması. Uludağ Kayak Merkezi’nin tam da merkezinde bulunan 1. Bölgedeki Uslan Hotel, Uludağ’da olduğunuzu her an size hissettirebilecek konumda. Kayak takımı kiralama yapabileceğiniz Uslan Hotel’de kapıdan çıktığınız an kayak yapmanız mümkün.


7- Kaya Uludağ

Uludağ İkinci Bölgede bulunan Kaya Uludağ, kayak ve snowboard gibi aktişviteler dışında düzenledikleri etkinlik ve konserlerle kış turizminin hareketli otellerinden biri olarak öne çıkıyor. Herşey Dahil Uludağ Otelleri arıyorsanız Kaya Uludağ’da herşey dahil imkanı da bulunmaktadır.


8- Ağaoğlu My Mountain Hotel

Öne çıkan oteller arasında yer verdiğimiz bir diğer otel de Ağaoğlu My Mountain Hotel. Tatil yapmaktan ve orada konaklamaktan keyif veren bir yapısı bulunan Ağaoğlu My Mountain Hotel, konforlu, sıcacık odaları, zirvedeki konumu, ilgili personelleri ile yüksek memnuniyet sağlamakta.


9- Grand Yazıcı Uludağ

Uludağ 1. Bölge’de konumlanan otellerden biri olan Grand Yazıcı Hotel Uludağ, Uludağ’ın bir diğer öne çıkan otellerinden. Toplam 235 odalı, sadece kış aylarında hizmet veren Grand Yazıcı Hotel, kış aylarında Uludağ Kayak Merkezi’nde yapmak istediğiniz kış tatili için fazlasıyla kusursuz kılabilecek noktalardan biri.


10- Trend Life Hotels Uludağ

Uludağ’daki Milli Park içerisinde konumlanmakta olan Trend Life Hotels Uludağ, Uludağ 1. Bölge’ye yakın bir noktada yer almaktadır. Yapımı 2019 yılında gerçekleşen otel, Uludağ’daki yeni otellerden biridir. Buna rağmen kısa sürede Uludağ’daki en iyi oteller arasına girmeyi başarmış durumda diyebiliriz.

Eğer siz de Uludağ Kayak Merkezi’ndeki Uludağ otelleri ve en iyi kış otelleri araştırması yapıyorsanız, listemiz sizin için önemli bir rehber olacaktır. Uludağ otel fiyatları için oteller ile irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu