Hizmet

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Yapan En İyi 10 Firma Tavsiyesi!

Günümüzde insanlar ülkelerinden ayrılıp farklı ülkeler de yaşama ve çalışma arayışı içerisindeler. Bu durumda taşınmayı düşünen yada iş için yurtdışına taşınmak zorunda olan insanların aklındaki ilk soru uluslararası evden eve nakliyat mümkün mü sorusu oluyor. Uluslararası taşımalarda genellikle aranan en önemli kriter gidecek eşyaların sağlam bir şekilde verilen yurtdışı adresine ulaşması . Her ne kadar nakliye acentelerinin tamamında taşıma sigortası bulunsa da ve olası bir hasarda müşterisinin zararını karşılıyor olsa da nakliyatta ilk öncelik gidecek ürünlerin sorunsuz olarak teslim edilmesi yönünde oluyor. 

Uluslararası evden eve nakliyat için ;

1- Firma ile ilk görüşme sağlanır
2- Eşyaların listesi çıkarılır
3- Eşyaların gideceği ülke için fiyat teklifi hazırlanır
4- Anlaşma sağlanması üzerine gerekli yetki belgeleri alınır ( noter tasdikli vekaletname)
5- Eşyaları gönderecek kişinin pasaport ve kimlik kopyası alınır.
6- Yaşadığı ülkeden ve gideceği ülkeden gümrüğe sunulmak üzere ikametgah alınır.
7- Eşyalar evden alınarak gideceği ülkeye gönderilmek üzere nakliyat hazırlığı yapılır. 

Eğer sizin de uluslararası nakliyat hizmeti arayışınız varsa sizin için en iyi uluslararası evden eve nakliyat yapan firmalar tavsiye listesi hazırladık. 

1- Sır Lojistik Uluslararası Evden Eve Nakliyat
1987 yılında İstanbul’da kurulan Sır Lojistik , Dünya’nın birçok ülkesine evden eve nakliyat işlemi yapmaktadır. Firma ile iletişime geçildikten sonra gelen ekip, gidecek olan eşyaların analizini yapar ve gidecek ülke bilgisi ile birlikte göndericiye fiyat teklifi verir. Toplama yerleri Almanya’dır ve Almanya üzerinden diğer ülkelere yönlendirme yaparlar. 

2- Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Fransa merkezli bir firma olan Marsel Nakliyat 2001 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Eşyaların ambalajlanması , depolanması ve kargolanması dahil tüm hizmetleri veren Marsel Uluslararası nakliyat Hava, Kara ve Denizyolu taşıması ile 500 üzerinde lokasyonda hizmet vermektedir.

3- RSL Uluslararası Evden Eve Nakliyat
35 ülkede hizmet veren ve birçok temsilcisi bulunan RSL Uluslararası Evden eve Nakliyat firması İstanbul merkezli bir nakliyat firmasıdır . Müşterilerine navlun teklifi verirken mutlaka sigortalı hizmet verdiğini belirten ve bu konuda hassasiyeti ile bilinen firma, güvenilir evde eve nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. 

4- GHS Lojistik
2011 yılında kurulan GHS Lojistik firması evcil hayvan , motorlu taşıt, ev eşyaları gibi aklınıza gelebilecek tüm taşımaları yapmaktadır. Eşyaların eksperini yapan firma daha sonrasında fiyat teklifini ileterek müşterilerine hizmet vermeye başlar. Alınacak olan yetki belgelerine istinaden malzemeleri kendi depolarına alarak en kısa transit süresinde evden eve nakliyat firma tarafından gerçekleştirilir. 

5- Protrans Int Transportation
Ankara merkezli , İstanbul ve İzmir de Şubeleri bulunan Protrans’ ın kendisine ait 37 adet aracı vardır . Firmanın en büyük avantajı , taşımayı tamamiyle kendi araçları ile yapmasından geçiyor. 100 e yakın çalışanı ile müşterilerine profesyonel hizmet sağlayan firma yaklaşık 20 yıldır hizmet vermektedir.

6- Ayyıldız Uluslararası Evden Eve Nakliyat
7 kıtaya Evden eve Nakliyat sloganı ile yola koyulan firma 1990 yılından bu yana hizmet veren köklü firmalardan bir diğeridir. Demiryolu , Karayolu , Denizyolu ve Havayolu ile hizmet veren firma Türkiye’ de bilinen birçok ünlü firma ile çalışmaktadır.

Eğer sizin de uluslararası evden eve nakliyat, İzmir’den yurt dışına, Ankara’dan yurt dışına, İstanbul’dan yurt dışına evden eve nakliyat ihtiyacınız varsa tavsiye listemize mutlaka göz atın.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu