İnternet

Xnp coin nereden ve nasıl alınır? Xnp coin Geleceği ve yorum

Exenpay tarafından xnp coin nereden ve nasıl alınacak? ön satış başlıyor. Exen teknolojisi ile geliştirilen altyapısı ve kripto para yatırımcılarına sunulan ön satış avantajlarından faydalanmak için Xnp coin yatırımlarınızı yaparak ön satışa katılabilirsiniz. Satın alma seçenekleri ile size en uygun yatırımı yapmak için yeni kayıt olabilir veya kayıtlı hesabınız ile giriş yaparak ön satışa katılabilirsiniz. 

XNP Token komisyonsuz satın almak için buradan kayıt ol

Xnp coin nedir?

Wrapped XNP olarak ilk etapta ön satışa çıkacak olan xnp coin , ön satış bitiminin ardından exen bakiyeleriniz de göreceğiniz xnp coin olarak dönüşecek. 

Xnp bonus nasıl alınacak?

Ön satış bitimi olan 5 haziran tarihine kadar hesaplarında xnp bulunduran katılımcılar daha sonra aynı adet kadar XNP airdrop kazanacak ve hesaplarına aktarılacak. 

XNP ön satış seçenekleri

Toplam Arz7.296.061 XNP
IEO fiyatı8.88 ₺
IEO Başlangıç tarihi25.05.2023 13:00
IEO bitiş tarihi 26.06.2023 13:00
Minimum alım adet20 XNP
Maksimum alım adet100.000 XNP
Kilitli kalma süresiyok

Ön satışlara katılarak daha önce exen tarafından ön satışa çıkan tokenler ile kıyaslama yapabilirsiniz. bu tokenler ön satış bitimine kadar alım – satım işlemlerine kapalı kalacağından fiyatlama ön satış bittikten sonra arz – talep dengesine göre belirlenecektir. 

Xnp coin nasıl alınır?

Ön satışa çıkacak olan xnp coin sadece bitexen üzerinden satın almak mümkün olacak. Satın alma işlemlerinizi aşağıdaki talimatları uygulayarak alabilirsiniz.

  • Bitexen adresine giriş yapabilir veya hesabınız yok ise buradan komisyonsuz kayıt olabilirsiniz.
  • Sol üst kısımda bulunan ön satış sekmesine tıklayarak satıştaki kripto paraları görebilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan sayfada xnp token ön satış sayfasına giriş yaparak satın alma bilgilerinin altında bulunan Satın al butonuna tıklayın.
  • Hesabınızda TL yok ise öncelikle yeni kayıtlı kullanıcıların kimlik doğrulama işlemi yapması gerekmekte. Kimlik doğrulamasının ardından TL yükleme adımlarını takip edebilirsiniz.
  • TL yükleme için direk olarak exen iban hesaplarına aktarım yapabilirsiniz. 
  • Para yükleme seçeneğinin ardından Satın al butonu ile dilediğiniz kadar xnp coin alabilirsiniz.

XNP token alım satım işlemlerinin kilidi ön satışların bitmesi ile birlikte başlayacak ve fiyatlama buna göre değerlendirilecek. Ön satış ile satın aldığınız xnp coinler kilitler açılana kadar iptal veya iade edilemeyeceğini unutmayın. 

XNP coin Exenpay tarafından arz edilmiş ve yatırımcılarına sunulmuştur. Exen teknolojisi altyapısı ile geliştirilen token bir çok ön satış tokenleri gibi değerlenecektir. Bu değerlendirmeleri kontrol ederek alım satım dengelerinizi buna göre değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu