AntalyaKonaklama

Antalya’daki En İyi 10 Muhafazakar Otel Tavsiyesi!

Antalya muhafazakar otel konusunda ülkemizin en iyi şehirlerinden biridir. buuON ekibi, Antalya islami oteller arasından 10 oteli seçti. Helal tatil olarak da sınıflandırılan bu tatil konseptinde alkolsüz içecekler ve helal gıdalara yer verilir. Erkekler için ayrı, kadınlar için ayrı yüzme havuzu barındırır. Sadece yüzme havuzu değil, erkek ve kadınlar için ayrı özel alanlar, ayrı SPA ve masaj salonları, ayrı sağlık merkezleri. Yüzme havuzları genellikle dışarıdan görünmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bazı Antalya islami oteller yani muhafazakar oteller, sadece kadınlar için plaj alanı da oluşturmuştur. Dışarıdan kesinlikle görünmemektedir. Bu tür olanaklar ve imkanlar dahilinde güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız listemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca En iyi muhafazakar Balayı Otelleri  Sizler için inceledik.

1- Wome Deluxe
Antalya’ın ilçesi Alanya’da, muhafazakar islami otel konsepte sahip bir otel olan Wome Deluxe, güzel havuzları, kadınlar için ayrılmış özel yüzme alanları ile dikkat çekiyor. Konum olarak da iyi bir konuma sahip olan otel, islami tatil yapmak isteyenler için ideal olabilecek tercihlerden biridir. Tesislerin büyük ve ferah olması, burada konaklama yapanlar tarafından büyük memnuniyet yaratmaktadır.

2- Selge Beach Resort SPA
Antalya’nın ilçesi Manavgat’ta muhafazakar otel… Alkolsuz herşey dahil oteller sınıfında öne çıkan Selge Beach Resort SPA, hem plaj hem de havuz imkanı sunuyor. Akdeniz’de olduğunuzu her dakika hissettirecek muhteşem deniz manzarası eşliğinde iyi bir islami tatil sunulmaktadır. Erkek ve kadınlara özel ayrı hamam ve havuz imkanı, diğer bir çok muhafazakar otelde olduğu gibi Selge Beach Resort SPA’da da mevcut. Antalya islami oteller listemizin ikinci sırası Selge Beach’in…

3- Şah Inn Paradise / Kumluca
Antalya’nın ilçesi olan Kumluca’da muhafazakar oteldir. Beş yıldızlı muhafazakar tatil köyü konsepti ile hizmet vermektedir. Antalya’nın merkezine biraz uzak olsa da tercih edebileceğiniz güzel islami otellerden biridir. Eğer herşey dahil muhafazakar oteller arıyorsanız otelde herşey dahil olarak da seçenek mevcuttur. Dört farklı tip oda mevcuttur. Geniş ferah odaları ve deniz manzarası eşliğinde güzel bir tatil geçirmenizi sağlayabilecek Antalya muhafazakar otellerden biridir.

4- Bera Alanya Hotel
Alanya’daki bir başka öne çıkan islami oteldir. Bera Alanya Hotel muhafazakar konsept ile kadınlara özel çok sayıda alan sunmaktadır. Havuzu, eğlence parkurları, aqua parkı, temiz ve hijyenik odalarının yanı sıra lezzetli yemekleriyle dikkat çekiyor. Deniz imkanının olması ise otelin önemli avantajlarından biri. Ankara ve Konya’da da farklı şubeleri bulunmaktadır. Otelin terasında aqua park sunulması da eğlenceyi bir kat daha arttırmakta.

5- Adin Beach Hotel
Alanya’daki bir başka otel Adin Beach. Kendine ait bir plajının olması en büyük artılarından biri. Herşey dahil islami oteller arasında tercih yapabileceğiniz iyi bir seçenek. Özverili ve güleryüzlü çalışanlar, lezzetli yemekler sunulmakta. Muhafazakar konsept içerisinde olmazsa olmaz diyeceğiniz kadınlar için ayrı havuzu olan oteller içerisinde yer almaktadır. Kadınlar için havuz dışında da özel alanlar mevcuttur.

6- Adenya Resort Hotels & Spa
Alanya’da belgeli islami otel olan Adenya Resort, üç farklı sahil imkanı sunuyor. Erkek, kadın ya da aile (karma) plaja sahip. Bu özelliğiyle öne çıkan Adenya’da kapalı ısıtmalı havuz da mevcut. Ayrıca pozitif ayrımcılığın da uygulandığını belirtelim. Kadınlara ayrılan alanlar, erkeklere ayrılan alanlardan üç kat daha büyük. Bu da muhafazakar tatil yapmak isteyen kadınlar için tercih sebebi olabilir.

7- Modern Saraylar – Halal Hotel & Spa
Antalya’da helal otel arayanlar için isminden de anlayacağınız üzere A’dan Z’ye herşeyin helal olduğu, muhafazakar güzel bir otel daha. Modern Saraylar & Halal Hotel, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Kabacam mevkisinde bulunmaktadır. Tesettür otel / muhafazakar aile oteli arayışında olanların değerlendirebileceği, çocuklara özel havuzu, kadınlar ve erkekler için ayrı plajı bulunmaktadır. Yedi farklı tipte odası bulunmaktadır. Çok sayıda aktivitenin de bulunduğu oteli tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

8- Sea Star İslami Butik Hotel Alanya
Listemizdeki tek islami butik oteldir. Fakat butik otel ismi sizi şaşırtmasın. 24 Saat hizmet veren ve 24 saat ücretsiz yeme ve içme imkanından faydalanabileceğiniz bir oteldir. Muhafazakar otellerin olmazsa olmazı ayrı havuzlar yine Sea Star İslamic Butik Otel’de de mevcut. Denize karşı oldukça güzel bir manzarasının da olması, konaklama yapanlar için fazlasıyla beğeni alıyor. Alanya Ulaş mevkisinde bulunmaktadır. Antalya’da herşey dahil alkolsüz oteller içerisinde değerlendirebileceğiniz otellerden biridir.

9- Kekova Deluxe Hotel
Bayanlara özel tam 3000 m2 alan ayırmış olan Kekova Deluxe Hotel, kadınlar için ferah büyük bir alana sahip. Bunun 1000 m2 alanı ise kapalıdır. Tuz odası, buhar odası, sauna, cilt bakım odası, relax odası gibi çok sayıda kadınlara özel oluşturulmuş odalar mevcuttur. Rahatlığınız ve keyifli bir tatil geçirmeniz için tüm imkanların sağlanmış olduğu Kekova Deluxe Hotel, Kumluca’dadır. Antalya muhafazakar otel listemizde yerini almayı başardı.

10- Altis Resort Hotel & Spa
Antalya’daki Muhafazakar aile oteli olan Altis Resort, farklı tiplere konaklama imkanı sunuyor. Deniz ya da orman manzaralı konaklamanın yanı sıra villa konaklama imkanı da sunuluyor. Kadınlar için özel havuz yine Altis Resort Hotel’de de mevcuttur. Otelde toplam 6 havuz bulunmakta. Fazlaca aktivitenin de olduğu Altis, kadınlar için özel alanlar sunan oteller arasındadır.

Not: Antalya muhafazakar otel listemizin oluşmasında Enuygun muhafazakar oteller sayfasındaki otel açıklamalarından faydalanılmıştır.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Adin’e gitmiştik güzeldi. Bu yaz şimdiden rezervasyon yaptırmak istiyoruz listenizi dikkate alarak.

  2. Alkolsüz herşey dahil kadınlara özel alanları olan muhafazakar otel arıyorduk sayenizde Adin Beach Hotel’i keşfettik rezervasyon yaptık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu