AnkaraSağlıkŞehir

Ankara’daki En İyi 10 Diş Polikliniği Tavsiyesi!

Ankara diş hastanesi konusunda profesyonel hizmetler sağlayan şehirlerimizden biridir. Ağız ve diş sağlığınız için düzenli olarak dişlerinizi kontrol ettirmeniz ve bakım yaptırmanız önerilmektedir. Eğer Ankara’da özel diş hastanesi arıyorsanız sizler için hazırladığımız Ankara’daki en iyi diş poliklinikleri tavsiye listemize gözatabilir, yer alan iletişim bilgileri ile hızlı şekilde randevu alabilirsiniz. Ankara’daki özel diş klinikleri, ortodonti tedavi, implant, diş estetiği, özel cerrahi operasyonlar, diş çekimi, diş beyazlatma gibi bir çok hizmeti sunmaktadır.

1- Eot Klinik Ankara
Çankaya’daki diş klinikleri arasında yer alan EOT Klinik Ankara, Mahall Kule’de hizmet veriyor. Hastaların gülümsemesini daimi kılmayı hedefleyen EOT Klinik Ankara, 2007 yılında kurulmuş olup, uzun yıllardır deneyimli ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığı konusunda her branşta hizmet veriyor.
Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. No: 274 B Blok, Kat: 15 Daire: 167 Çankaya.
Randevu: 0312 466 22 77

2- Sinerji Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara’da hizmet veren diş klinikleri arasında yer alan Sinerji Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ihtiyaç ve beklentileri uluslararası standartlarda karşılamayı ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen diş polikliniklerinden biri olarak dikkat çekiyor.
Adres: Balgat, Çukurambar 1450 Sk. B Blok, Kat 15 No: 72, Çankaya.
Randevu: 0312 287 44 44

3- Ersöz Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Ankara’daki en donanımlı diş sağlığı merkezlerinden biri olan Ersöz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm diş problemlerinize çözüm üretmektedir. Uzman kadrosu ile 1975 yılından bu yana hizmet veren diş kliniği, yüksek hasta memnuniyeti sağlamasıyla da dikkat çekiyor.
Adres: Kızılay, Şht. Adem Yavuz Sk. No:12 Çankaya.
Randevu: 0312 495 20 20

4- DentRoyal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara’da öne çıkan diş poliklinikleri arasında yer alan DentRoyal, ağız, diş ve çene cerrahisi, implantoloji, periodontoloji, protez diş, estetik uygulamalar, endodonti, diş beyazlatma, ortodonti gibi hizmetler mevcut. İyi hizmetin yanı sıra korkularınızı yenmezini de sağlayan DentRoyal, diş sağlığı konusunda harika bir deneyim sunuyor.
Adres: Gaziosmanpaşa, Kazım Özalp mh. Filistin cd, İzci Sk. 2/2, 06700 Çankaya/Ankara
Randevu: 0312 467 01 42

5- Neodent Ankara Diş Kliniği
Ankara’daki diş poliklinikleri arasında yer alan Neodent, konfordan ödün vermeden ağız ve diş sağlığı hizmeti almanızı sağlayan kliniklerden biri olarak öne çıkmaktadır. Çocuk diş hekimliği, implantoloji, ağız, diş ve çene cerrahisi, estetik diş hekimliği gibi bir çok branşta hizmet vermekte.
Adres: Mustafa Kemal, 2156. Sk. No:8 D:3, 06510 Çankaya/Ankara
Randevu: 0530 430 22 61

6- Tetradent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara’da yüksek hizmet kalitesiyle dikkat çeken ve başarıyı yakalamış kliniklerden biri olan Tetradent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2016 yılından bu yana hizmet vermekte. Hasta sağlığına ve memnuniyetine önem veren klinikte diş problemlerinin teşhis ve tedavisinin yanı sıra gülüş estetiği, diş beyazlatma, ağız kokusu tedavisi, ağız ve çene cerrahisi gibi bir çok hizmet yer alıyor.
Adres: İlkadım Mahallesi, Dikmen Caddesi No: 213 Dikmen, Çankaya.
Randevu: 0312 478 58 58

7- Renyum Ağız ve Diş Sağlığı
Keçiören’deki diş poliklinikleri arasında öne çıkan Renyum Diş Polikliniği, deneyimli uzman kadrosu ve sunduğu başarılı hizmetle dikkat çekiyor. Tüm diş problemlerinize başarılı şekilde tedavi sunan Renyum, aynı zamanda estetik uygulamalar da sunuyor.
Adres: Aşağı Eğlence, Atadan Cd. 57/C Keçiören.
Randevu: 0541 696 57 01

Eğer siz de Ankara’da özel diş hastanesi arıyorsanız Ankara’daki en iyi diş polikliniği tavsiye listemize göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 6 Oyunuz: 4.8]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu