ÇanakkaleGüzellikHizmetŞehir

Çanakkale’deki En İyi 10 Güzellik Merkezi Tavsiyesi!

Çanakkale’deki en iyi güzellik merkezleri hangisi merak ediyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz listemize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde sadece kadınların değil, aynı zamanda erkeklerin de oldukça ilgi gösterdiği güzellik merkezleri sıkı bir rekabet içerisinde. Güzellik merkezlerinden epilasyon, protez tırnak, cilt bakımı, kirpik uygulamaları, incelme uygulamaları, microblading gibi bir çok güzellik uygulaması hizmeti alabilirsiniz. buuON ekibi olarak sizin için Çanakkale’de güzellik hizmeti alabileceğiniz harika bir tavsiye listesi hazırladık.

1- Dejavue Kişisel Bakım Ve Yaşam Merkezi
Çanakkale’deki en iyi lazer epilasyon merkezleri arasında yer alan Dejavue Kişisel Bakım Ve Yaşam Merkezi, güleryüzlü çalışanları ile 7 yılı aşkın süredir Çanakkale’de hizmet veriyor. Kişiye özel cilt bakımı ve bir çok güzellik uygulaması hizmetini alabilirsiniz.
Adres: Barbaros, Troya Cd. No:69 D:No: 2 Çanakkale Merkez.
Randevu Al: 0286 218 08 58

2- Essi Güzellik Merkezi
Bir çok şehirde şubesi bulunan Essi Güzellik Merkezi, Çanakkale’de de hizmet vermekte. Çanakkale Merkez’deki güzellik salonları arasında yer alan Essi Güzellik, deneyimli estetisyenleri ile kusursuz güzellik uygulamaları sunuyor.
Adres: Kemalpaşa, Şair Ece Ayhan Meydanı No:25 K:3 D:3 Çanakkale Merkez.
Randevu Al: 0286 217 05 15

3- Fehime Dalgıç Güzellik
Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan Fehime Dalgıç Güzellik, Çanakkale’nin en eski güzellik merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Buz epilasyon, cilt bakımı, incelme uygulamaları gibi bir çok uygulamayı en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
Adres: Cevatpaşa Mah. Mehmet Kaptan Sk. No:14 Kat:1.
Randevu Al: 0533 261 91 17

4- Semiha Köse Beauty Studio
Epilasyon, cilt bakımı, dudak renklendirme gibi bir çok hizmeti sunan Semiha Köse Beauty Studio, hijyenik mekan ve uygun fiyatlar sağlayan noktalardan biri. Çanakkale’de güzellik hizmeti alabileceğiniz yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çekiyor.
Adres: İsmetpaşa, Demircioğlu Cd. No:3 Merkez.
Randevu Al: 0530 828 53 17

Eğer siz de Çanakkale’deki en iyi güzellik merkezleri hangisi merak ediyorsanız, tavsiye listemize göz atarak randevu alabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 2 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu