ManisaSağlıkŞehir

Manisa’daki En İyi 10 Özel Hastane Tavsiyesi!

Manisa’da sağlık hizmeti almak için Manisa’daki en iyi özel hastaneler araştırması yapıyorsanız hazırlamış olduğumuz tavsiye listesine göz atarak Manisa’daki özel hastaneler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özel hastaneler, sağlık sektöründe ayrıcalıklı hizmetler sunarak bir çok branşta hastalara ev sahipliği yapmakta. Özel hastanelerden hizmet alacak olanlar için hastane doktorları, hastane çalışanları, tedavi başarısı, memnuniyet derecesi, hizmet yelpazesi, hijyen kurallarına uyum, oda yeterliliği, fiyatlar gibi bir çok kriter öne çıkmaktadır. Buna bağlı olarak bir çok kişi hizmet almadan önce hastaneler hakkında araştırma yaparak bilgi edinmekte. Eğer siz de Manisa özel hastane tavsiyesi arıyorsanız listemize göz atarak Manisa’da hizmet veren hastanelerden randevu alabilirsiniz.

Manisa’daki En İyi Özel Hastaneler

1- Özel Grandmedical Hastanesi
Manisa merkezdeki en iyi hastaneler arasında yer alan Manisa Özel Grandmedical Hastanesi, 4500 m2 gibi geniş bir alana kurulmuştur. 2011 Yılında hizmet vermeye başlayan hastane, tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir. Yetişkin yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakımı mevcut olan hastanede toplamda 102 yoğun bakım yatak mevcut. Ayrıca 5 adet ameliyathanesi bulunmaktadır. İleri teknolojilerle donatılmış hastane aynı zamanda tüp bebek merkezi olarak da hizmet vermektedir.
Adres: Güzelyurt Mah. 19 Mayıs Blv. No:4 Yunusemre.
Telefon: +90 236 302 02 02

2- Özel Egeumut Hastanesi
Manisa Turgutlu’daki özel hastaneler arasında yer alan Özel Egeumut Hastanesi, 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir. Erişkin ve yenidoğan yoğun bakım odaları bulunan özel hastanede 3 ameliyathane, 1 doğum servisi bulunmaktadır. Sadece Turgutlu’da değil farklı bölgelerden gelen hastaları da ağırlayan özel hastane, Manisa’nın öne çıkan hastaneleri arasında yer almaktadır.
Adres: Yıldırım Mah. Gar Sk. No:38 Turgutlu.
Telefon: +90 236 312 01 01

3- Özel Can Hastanesi Salihli
Manisa Salihli’deki özel hastaneler arasında yer alan Özel Can Hastanesi, aynı zamanda farklı il ve ilçelerde de sağlık hizmeti vermektedir. 2002 yılında kurulan özel hastane, ilerleyen yıllarda yatak kapasitesini arttırarak bölgenin en büyük hastanelerinden biri olmuştur. Yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım odalarına sahip olan Özel Salihli Can Hastanesi’nde 5 ameliyat odası bulunmakta ve 24 saat ameliyat yapılabilir durumdadır.
Adres: Yörük Mah. Avar Cd. Salihli.
Telefon: +90 236 715 40 00

4- Özel Sarıkız Hastanesi
Manisa Alaşehir’deki özel hastaneler arasında yer alan Özel Sarıkız Hastanesi, 2019 yılında kurularak hizmet vermeye başladı. Uluslararası standartlarda verdiği hizmet ile kısa sürede Manisa ve Ege Bölgesi’nde öne çıkan hastane, 9500 m2 kapalı alana sahip. Deneyimli doktor kadrosu ile bir çok branşta hizmet vermektedir.
Adres: Kurtuluş Mah. Karahanlılar Sokak No:13, Alaşehir.
Telefon: 444 50 66

5- Mavi Hospital
Manisa Akhisar’daki özel hastaneler arasında yer alan Mavi Hospital, 9 Bin m2 kapalı alana sahip. Uzman kadronun yanı sıra tıp alanındaki en yeni teknolojileri bünyesinde barındırmakta. 243 Kişinin istihdam ettiği hastanede aynı anda cerrahi işlemlerin yapılabildiği 3 ameliyat odası bulunmaktadır. Ayrıca yetişkin ve yenidoğan bakım odaları da bulunmaktadır.
Adres: Kethüda Mah. 374 Sk. No: 2 Akhisar.
Telefon: +90 236 404 0 404

Eğer siz de Manisa’daki en iyi özel hastaneler hangisi merak ediyorsanız, tavsiye listemize göz atabilir ve randevu alabilirsiniz.

Listede nasıl yer alabilirim?
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu